Novi DVD u jesen ????

:shock: Ovo sam baš procitao na ironmaiden.com, "New DVD in the autumn" ..šta vi mislite o tome??...kakav bi to sad dvd trebao bit?? Kazu nešto vezano za "early days " , znaci opet nešto vezano za staru slavu ili možda live after dead na dvd ?? :?
 
CroatianTROOPER said:
:shock: Ovo sam baš procitao na ironmaiden.com, "New DVD in the autumn" ..šta vi mislite o tome??...kakav bi to sad dvd trebao bit?? Kazu nešto vezano za "early days " , znaci opet nešto vezano za staru slavu ili možda live after dead na dvd ?? :?
citao sam nest takvoga na cmaru. kao da je rod smallwood rekao da nikad nije vidio tako puno stvari nagurano na tako malo mjesta
 
a ovo su napisali na cmaru o tome

Rod Smallwood...manager Maidena potvrdio je izlazak dvd-a koji ce biti dokumentarac pocetka karijere banda. Na dvd-u bi trebali biti jos video koncerta 'Live At The Rainbow', prikazanja na top Of The Pops sa pjesmama Women In Uniform i Sanctuary, documentarac o povijesti banda i jos mnogo toga...
Rod kaze da nije nikad vidio toliko toga ugurano u toliko malo mjesta....

metallica anyone
 
Meni je baš drago da izdaju malo drukèiji DVD samo se bojim da bi mogli na njega natrpat stvari na kojima baš i nema Brucea Nicke i Janicka. Ali siguran sam da æe biti sjajno. Pa ne može nas najbolji bend na svijetu razoèarat, a i bilo je vrijeme da izdaju neki DVD, što se mene tièe trebali bi izdavat svaka 3-4 mjeseca nešto a da nije singl.
 
BoBo said:
Slažem se. DVDovi su puno bolji od singlova.

Ali ipak je Maidenima malo teško jer kad su izdali Best Of The Beast, pa Edward The Grear i Ed Hunter su im kritièari srali da izdaju previše Best OF-ova, ali ja sam totalno lud za tim i mislim da bi Maideni sad trebali napravit još jednom izdanja od negdje 1991-1993. Pa onda su izdali No Prayer i Fear studijske albume, Donington živi, A real Live Dead one i Raising Hell. to je bilo super razdoblje za kupovanje, taman nešt preslušaš veæ drugo izlazi. MAIDEN ALLWAYS
 
E Ljudi kak vam se èini ovo šta su Maideni napisali na svom Siteu o novom Dvd-u Early Days? meni se èini da bi to moglo biti dobro ( u najmanju ruku) ali mi je još bolja èinjenica da izlazi 9.11.
 
Da, izgleda da ce to biti serijal dvd-ova, ovo je kao part-1. Mislim da ce meni biti puno zanimljiviji part-2 gdje bi trebao biti live after death i somewhere in time era. :)
Inace ovo mi se cini da bi mogli bit jako zanimljivi dvd-ovi :)
 
CroatianTROOPER said:
Da, izgleda da ce to biti serijal dvd-ova, ovo je kao part-1. Mislim da ce meni biti puno zanimljiviji part-2 gdje bi trebao biti live after death i somewhere in time era. :)
Inace ovo mi se cini da bi mogli bit jako zanimljivi dvd-ovi :)
nebi mogli biti zanimljvi, vec ce BITI IZNIMNO ZANIMLJIVI :D
 
i kako vam se sviða nov DVD. Meni je odlièan. P.S. Tek sam sad skužio kako mogu poslušati onu pjesmu koju Nicko pjeva na souvenir singl-u No more lies....
 
MaidenMadness said:
nisam ga kupio :oops:
cak niti downloadirao :oops:

Od kud se mogu downloadati Iron Maiden dvd-i, a da nije neki p2p tipa eMule, tam mi se sve downloada 10-20 god. :cross:
 
kermit said:
Od kud se mogu downloadati Iron Maiden dvd-i, a da nije neki p2p tipa eMule, tam mi se sve downloada 10-20 god. :cross:
vjerovatno se moze naci link na nekom warez sajtu....
a sta se tice p2p ako nesto fakat zelis onda ces sacekati. moj frend je live after death video downloadirao s bittorenta cijeli tjedan :D
 
blago reèeno dvd je savršen, ali me jedino plaši èinjenica da je album dance of death, maiden povijest se idaje, sve to lagano miriši na raspad. (ali ne mora biti). jedino mi je na early loše što nema janicka.
 
Back
Top