NO we are not perfect like you, we are Bruces addicts

ali definitvno Bruce je najveća pjevačina svih vremena da ne bi netko rekao da ga ja ne volim :wink:
 
Ivan said:
ali definitvno Bruce je najveća pjevačina svih vremena da ne bi netko rekao da ga ja ne volim :wink:
Freddie Mercury (RIP) je ipak bio (i ostat ce) "malo" veci od njega
 
Snake said:
Freddie Mercury (RIP) je ipak bio (i ostat ce) "malo" veci od njega
ovu sam raspravu vodio milijardu puta i koliko god oktave bile na strani freddie-ja meni on nikad neće biti dostojan Brucea molit (da je živ9 satove pjevanja
je da je ovo totalno neobjektivno, ali Bruce mi ima i boju i jošneke stvari koje su mi sasvim dovoljne da kažem da svaku pjesmu koju on prepjeva je 1000 puta bolja pa čak i nedodirljiva freddiejeva ''bohemian rhapsody''.
tu ga je bruce razvalio

(da ne bi bilo krivo primljeno ja ne pljujem sad po freddieju)
 
Freddie-u (r.i.p.)svaka čast za Bohemian Rhapsody ali ja se skroz slažem s Ivanom( :wink: )...NE može se mjerit sa Bruceom!Sve je to lijepo,divno i krasno ali sva ta krasota dosadi a samo Bruce ostaje.... :wink: LOL
 
samo čujte bruceovu bohemian i sve će biti jasno :wink: :wink: :D

iako svaka čast freddieu, on mi je jedan od naj vokala - respect :fist:
 
ma sve to uspoređivanje ko je bolji mi je bezveze,,, meni je Bruce najdraži i zato ga nemogu mirit s nikin,meni osobno njegov vokal najviše paše što ne znači da bolih nema,,,, ne triba sad nikog podcjenjivat,, i freddie je zakon bija i ima još masu super pjevača i svaka in čast al Bruce ima ono nešto ;) heh by the way danas 7 miseci da ga upoznah ;) :banana:
 
Dickinson's legacy said:
ma sve to uspoređivanje ko je bolji mi je bezveze,,, meni je Bruce najdraži i zato ga nemogu mirit s nikin,meni osobno njegov vokal najviše paše što ne znači da bolih nema,,,, ne triba sad nikog podcjenjivat,, i freddie je zakon bija i ima još masu super pjevača i svaka in čast al Bruce ima ono nešto ;) heh by the way danas 7 miseci da ga upoznah ;) :banana:

:bananadance: :bananarock: :grouphug: :cheers: :breakdance: :edmetal: :blaze: :banana: :clansman: :headbang: :fist: :metal: :edsmoke: :trooper: :drunk: :edlighter: :evil: :edtongue: :edkiss: :D :stickdance: :wiggle:

oh my dear ne znaš da san cili dan imala nekakav osjećaj !! :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
i brat mi je danas onaj članak u fascikli stavija na radni stol a nisan imala pojma da je danas dan LOL LOL SUDBINA :D
 
dickinsonica said:
:bananadance: :bananarock: :grouphug: :cheers: :breakdance: :edmetal: :blaze: :banana: :clansman: :headbang: :fist: :metal: :edsmoke: :trooper: :drunk: :edlighter: :evil: :edtongue: :edkiss: :D :stickdance: :wiggle:

oh my dear ne znaš da san cili dan imala nekakav osjećaj !! :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
i brat mi je danas onaj članak u fascikli stavija na radni stol a nisan imala pojma da je danas dan LOL LOL SUDBINA :D
hand of fate ti se u brata pritvorila danas ;) :D :) LOL YAAAAY
what a day :) :p
 
ewox said:
Moji su snovi na putu do ostvarenja!Well,valjda se neće naputovati!Hihihiii :D
hahaha virujen da tvoji snovi nisu tako čudni :D i na prvi pogled nemoguči ;)
hehe sriča ja volin putovat pa mi nije bija problem zaletit se do Engleske i Švedske
 
Heheee,a tko ne obožava putovati i vidjeti svita :) Ma moji snovi su ludi jer sam i ja luda a znam da će se ostvariti koliko god oni bili čudni jer ja što god zaželim uvijek poradim na tome i za sada mi se ostvarilo sve što sam željela,sooner or later... :wink:
 
ewox said:
Heheee,a tko ne obožava putovati i vidjeti svita :) Ma moji snovi su ludi jer sam i ja luda a znam da će se ostvariti koliko god oni bili čudni jer ja što god zaželim uvijek poradim na tome i za sada mi se ostvarilo sve što sam željela,sooner or later... :wink:
yay thats the spirit :)
 
Back
Top