NO we are not perfect like you, we are Bruces addicts

nek se oe nastavi naša rasprava iz topica di je Barbie bija u naslovu ... i sve šta se napiše oe nije off topic ako ima veze s Bruceon i ako nema jebene veze s gramatikon,,, svaki suvišni ivanov komentar oe nije poželjan,,, sooooooooo
 
Screamy wrote:
ne znam nit koja je svrha ovakvog topica na forumu gdje dobar dio ljudi liže dupe maidenima i ne vide ništa dalje od njih

Ližem im dupe,pa da!U čem' je problem? :)
Ali ne,neću pisati ''Bruce,marry meeee!'' jer bi to bilo malo pre-bolesno,hahaaaa ali da je moje godište ili ja njegovo i da nije oženjen+ da ja nemam dečka možda bi bilo ''I want ur baby :oops: ''!!! LOL LOL LOL
Hahahaaaaaa,JOKE! :wink: :oops: :D

(ma ne,nisam toliko sick,samo se šalim)
 
Gul_Ranek said:
Bilo bi fora da si lockao temu kao dodatak recenici. :D Onako, clinteastwoodski odgovor. :D

Carry on.
You forgot your fortune cookie... It says... you're shit out of luck ;) sad nečemo pravit nerede u svakoj temi spominjuči Brucea nego samo ode ,,,,
ne vidin razloga da se topic zatvori ako odgovara naslovu,,, dickinsonica ewox i moja malenkost moramo malo popričat :)
 
Dickinson's legacy said:
sva srica da je Bruceeeeeeeeeeeeeeeeeeee savršen hehehehhe LOL LOL LOL mmmmmmmmmmmmmmmmm hihihi Bruceeeeeeeee YAAAAAAAY hahah


this is for you Bobo :D

I sva sreća da je Bobo na našoj strani i da nas razumije LOL :D HIhiihihihihihihhiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii,mmmmmmmmmmmmmmmmmmmm :p

Bobo,ju ar bikaming lajk as! LOL
 
ewox said:
Screamy wrote:
ne znam nit koja je svrha ovakvog topica na forumu gdje dobar dio ljudi liže dupe maidenima i ne vide ništa dalje od njih

Ližem im dupe,pa da!U čem' je problem? :)
Ali ne,neću pisati ''Bruce,marry meeee!'' jer bi to bilo malo pre-bolesno,hahaaaa ali da je moje godište ili ja njegovo i da nije oženjen+ da ja nemam dečka možda bi bilo ''I want ur baby :oops: ''!!! LOL LOL LOL
Hahahaaaaaa,JOKE! :wink: :oops: :D

(ma ne,nisam toliko sick,samo se šalim)

pa šta se mene tiče nema problema , dokle god to tebe uveseljava :wink: i ovo bruce marry me nije bilo sarkastično upućeno nikome s foruma nego čisto proizvod moje zajebancije tako da ne mislite da provociram :wink:
 
if it makes u happy it cant be that bad :) ja neman ništa protiv zajebancije bila ona na moj ili tuđi račun,, ako neznaš primit zajeb na svoj račun onda kvragu sve :D tako da ovo Bruce marry me nije uzeto za nikakvo zlo ,,, a i ima razloga da nas se zajebaje pretjerali smo al jebiga take smo,, svak ima nešto svoje u čemu pretjera,,, :)
 
Dickinson's legacy said:
if it makes u happy it cant be that bad :) ja neman ništa protiv zajebancije bila ona na moj ili tuđi račun,, ako neznaš primit zajeb na svoj račun onda kvragu sve :D tako da ovo Bruce marry me nije uzeto za nikakvo zlo ,,, a i ima razloga da nas se zajebaje pretjerali smo al jebiga take smo,, svak ima nešto svoje u čemu pretjera,,, :)

amen!
 
Back
Top