MMS

Status
Not open for further replies.

ÈmareC

Member
ajd da tu pitam par pitanja o mms što me zanima jer na drugim forumima nisam registriran!

Stipe kad dolaze plakati?

Ak se ide tim vlakom ili busom el se mora neka rezervacija uplatit il se može tamo na licu mjesta platit?

I el se može iæ vlakom (busom) ako naprimjer imaš kartu? tak da samo put platiš?
 
Nisam siguran. Niti jedan od bendova ne slusam, a u ponedjeljak se vracam nakon 2 mjeseca kuci. Ne znam hoce li mi se dati voziti u Zadar nakon 4500 km prijedjenih s Ladom u dva mjeseca.
 
0981301691 je moj broj, ako se tko odavde sa maiden world foruma želi upoznati samnom molim vas javite mi se, ali tek poslije 8.7. ( jer sam trenutno posudio mobitel mami, njen je u kvaru) ja bih vas sve volio upoznati
 
Da Stipe zbilja, probudi se! Jebiga ja ti navlaèim tu ekipu iz Slavonije, a ti ne odgovaraš,a to su njihova pitanja uglavnom!
 
ÈmareC said:
Da Stipe zbilja, probudi se! Jebiga ja ti navlaèim tu ekipu iz Slavonije, a ti ne odgovaraš,a to su njihova pitanja uglavnom!

èuo sam se ja juèer sa stipom, kaže da plakate šalje danas. za prijevoz ti ne mogu ništa reæi, nisam pitao
ali nešto mi je spominjao da æe biti kao prošle godine meet & gret ( :? spelling)
èovjek je sada pun posla
 
malo sam u komi ovih dana, javim vam se sutra na forum i riješim sve što vas zanima.... ovo sam morao napraviti u brzini, sorry......
 
Rainmaker_RI said:
Ovo stvarno nije za vjerovat, to se samo u hrvatskoj moze desit.
koliko sam ja shvatio iz onoga sto sam procitao nije stvar do drzave nego do nedovoljno dobre organizacije
ali ja sve to uzimam s rezervom
stipe se jos nije oglasio culi smo samo jednu stvar
istina je uvijek negdje u sredini
necu nista komentirati dok ne cujem sta ce stipe reci
nece valjda ostaviti ljude bez objasnjenja
to bi bilo najniza na sto covjek moze spasti
 
Mislio sam da je nakon 2004. shvatio što, kako, gjde, kad, koliko i da će moći procijeniti isplatili mu se ići u MMS 2005. Izgleda da je opet visestruko precijenio mogućnosti hrvatskog tržišta.
 
Ako se stipe ne javi u ovih par dana s nekakavim objasnjenjem, onda stvarno nemam rijeci, nek se onda uopce vise nigdje ni pojavljuje. Ali i sumnjam da cemu neko jos vjerovat nakon ovog. Ja ga ne poznam ali cinio mi se drag covjek, a sad tesko razocaranje.
 
Cmar cenzurirao sve. Izgleda da je pocelo s prijetnjama.

Ako hocete ovdje mozete pricati do mile volje. Vlasnik nema veze s Hrvatskom, tako da mu ne mogu nista.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top