MMS

Status
Not open for further replies.
Ma ne mogu oni zatvorit toliko rupa koliko ih se moze otvoriti.

EDIT: Ma sta si promijenio svoj post? Sad moj odgovor izgleda kao da je pao s Marsa. ;)
 
evo ja sam se tek jučer vratio sa mms-a, mogu vam reći da ako ću samo pričati o mms-u, ne želim povrijedit stipu, ali mislim damu je (koliko sam ja ćuo od fanova na koncertu) njegova glava ucijenjena. karta je u pretprodaji bila 200, na dan koncerta 100. to vam sve govori. jedino je amon amarth imao nekakav nastup, ali se vidi da oni nisu headlineri, svirali su dobro ali samo sat vremena tako da se nadam da ovo nije kraj mms skupine i zadnji mms, ali očekujte da na idući mms ljudi gledati sa velikim nepovjerenjem.
jedna od pozitivnih stvari je što sam upoznao Čmareca (iskreno se nadam da me se čovjek sjeća), jer je kao i većina fanova utapao tugu u alkoholu, HVALA ZA ZNOJNICU I POZDRAV
 
Ivan said:
tako da se nadam da ovo nije kraj mms skupine i zadnji mms, ali očekujte da na idući mms ljudi gledati sa velikim nepovjerenjem.

Ovo je kraj MMSa. Barem u ovakvom izdanju sa stranim bendovima. I ovako je tesko skupiti ljude za koncert, a poslije ovoga kome ce se dolazit u Zadar.
 
BoBo said:
Ovo je kraj MMSa. Barem u ovakvom izdanju sa stranim bendovima. I ovako je tesko skupiti ljude za koncert, a poslije ovoga kome ce se dolazit u Zadar.
imo mms se u zgu trebao odrazavati
mislim da bi bilo prodano vise karata jer ipak mislim da najveci broj metalaca zivi u zgu ili u njegovoj okolici
ali opet to je samo moje misljenje
 
Istina, ali ne mozes sve i u Zagrebu.

Samo financiranje festivala je problem. Trebas pravilno procijeniti ulaz i izlaz. Ne na ovaj nacin na koji je on to radio. On je precijenio posjetu 3x. A i sama organizacija je bila na nivou prijasnjih.

Bili Maideni bili ovako popularni da nije bilo Roda Smallwooda koji se brinuo o financijama? No chance.
 
Hvala na podršci ili bar suzdržanosti. Jako mi je teško i ne da mi se sad sve ponovno pisati moje viđenje svega i istime. Na nekoliko stranica gdje sam to napisao u roku odma je cenzurirano ili izbrisano. Molim vas držite mi fige, jer se bojim i za život. Fala vam lipa na svemu... sad vidim da sam se mogao pouzdati samo u one prave i jedine.... Maiden fanove.

Nas izgleda ipak neki k.... veže i nekako se razumijemo, pa čak i u ovim okolnostima.

Hvala vam lipa svima.
 
Slusaj ... mislim da sam citajuci sve ovo oko MMS zadnjih dana prilicno dobro shvatio cijelu situaciju. Namjerno te nisam zvao da mi sve detaljno objasnis.

Izjave tipa "Metalno srce", "Maiden fanovi" i sl. ti u ovoj situaciji nece pomoci. Ako hoces da fanovi steknu sliku o organizaciji onda im jednostavnim rijecima i brojkama objasni koliko je svaki bend trebao dobiti, koliko je dobio, koliko su tocno svi ostali troskovi, koliko si dobio od prodaje ulaznica, sponzora i svega vec. Brojke govore vise od 100 stranica teksta. Ja znam da nisi nista ukrao, ali vecina to ne zna.

Ako ti je Vanja ukrao lovu ispred nosa i ispred svjedoka onda lijepo napisi da je uzeo toliko i toliko u toiliko i toliko sati. U toliko i toliko sati je ukrao ulaznice festivala i poceo ih prodavati po 100 kn. Znaci otkazao je festival i poceo prodavati ulaznice. Za sta je prdavao ako ga je otkazao? Vrlo je jasno da je on sprijecio nastup Theriona i Soulflya zbog svog interesa.

Da i nije bilo tih problema festival bi svejedno bio blizu katastrofe. Opet bi bio duzan svima. 3-4x vise nego prosle godine. Stvari prepucavanjem preko foruma neces rijesiti. Mozes samo kratko preuzeti odgovornost za 99% onoga sto se dogodilo je r si ti glavni organizator, dok za onih 1% moras tocno reci sto, kako, gdje, kada.

Situacija je mnogo ozbiljnija nego prosle godine. Ljudi ce te poceti vuci na sudu. Jos ti prijete zivotom. Najbolje bi ti bilo da se savjetujes s odvjetnikom koji ce pregledati sve papire i nadjes svjedoke za sve sto se dogadjalo.
 
kao prvo da kežem da neznam koji mi je kurac sa usernamom i passwordom, i zbog toga sam mro promjenit username!

Iskreno vaš: ČmareC

a sad da i ja napišem par riječi o MMS-u pošto uhvatih malo vremena!

Krenuli smo iz Zg u 8 ujutro! Nas par likova! Inače ljudi su genijalci svi
do jednoga (ja ih prvi put vidio u životu)! Nakon 7 sati vožnje stigli u Zadar!
Grad je OK! nakon nekih sat vremena ošli na plažu se malo okupat i oko 6.30 krenuli gore!
E tu su sad sranja nastala, već smo putem vidjeli da se ljudi spuštaju, šta je,šta je?
kažu otkazo soulfly,rage,therion...uglavnom pušiona. Več pred stadion sretnemo neke likove i kažu
nema ništ i mi stojim i pričamo i tek nas oni kod sebe pozovu da idemo pit! Ajd bar nešto! Inače
likovi su skroz ok bili! (To me oduševilo kod Zadrana što su jako susretljivi, čak i kad se vidilo
da je sve u kurac ošlo ljudi iz Zadra su nam se ispričavali zbog prijeđenog puta...nemož vjerovat!
Svi smo zajedno nazad pred "Stanoove" došli i već je bilo jasno da je sve u kurac ošlo! Totalno rasulo!
Onda smo ja i ekipa lijepo sjeli i cugali, filozofirali onaki mrtvi, i onda su oni rekli da idu amone gledat,al
preko ograde jer im je u kurcu dat 200 kuna za samo jedan band pfff.

E i tu je sad zanimljivo kad smo kretali sreo sam ekipu iz Poljske njih jedno pet,šest mislim, bilo je jebeno
posebno Bi istakno Daniela lik je stvarno jeben, ni ostali nisu loši, al im se nemogu imena sad sjetit!
Mislim stvarno ekipa do jaja, sreo i Ivana Ok je lik! Onda smo pili do nekih pet ujutro, neko me je sliko u
onoj birtiji bez moga znanja (mamicu vam) Uglavnom ja sam se nadero ko pička i ošo spavat u park! digo se negdje oko
7.30 nakon 3 sata "sna" i krenuli nazad za metropolu ,koja kavica usput i oko 3 smo došli nazad!

Šta sam ja u biti htio reć dok sad to nisam rastego toliko!

Ja sam na ovaj koncert došo da zbog tri stvari prvenstveno!

1. Da podržim festival,pošto se tu stvarno ništ ne dešava!
2. Da se slikam sa Maxom iz Soulfly-a jer je lik stvarno pojava!
3. Da sretnem najluđu ekipu (iz busa za Poljsku) i još kojeg lika usput!

Sve u svemu nije mi uopće žao što je tak ispalo (malo je zbog soluflya i ovih 2000 ljudi što su ustali zakinuti zbog
većine bandova) ali meni osobno je bilo baš dobro!

Potrošio sam nekih 300 +/- 10% kn
Vidio stare prijatelje i upozno neke nove!
Sve u svemu nije bilo loše!

P.S. žao mi je Stipe, jer je sad lagano srat po njemu (poslje bitke su svi generali) ,a čovjek je pokušo nešto organizirat tu normalno kod nas
,al je u tom nastojanju bio neozbiljan i sad ispašta jebiga!!!))

Eto tolko svašta sam napiso valjda ima smisla!
 
cmarec damir said:
kao prvo da kežem da neznam koji mi je kurac sa usernamom i passwordom, i zbog toga sam mro promjenit username!

Posalji PM Jon-u ako zelis koristiti stari account da ti to sredi.
 
MM nisi jedini koji ovako misli, 95% rulje (nezadrana) je to govorilo, btw ipak je Zg glavni grad i jedna četvrtina ljudi je tamo.
Čmarec, ajde barem ne možeš prigovarat na ekipu iz onog birca, tamo je bilo ok, ali ne toliko ok da bi se vozio 400 km, tamo

Stipe, žao mi te je i ako kako mogu pomoći JAVI

Bobo i rainmaker jesze li vi bili na mms-u?
 
Nisam ni ja bio, jer ne slusam bas te bendove, jedino sam rage htio vidjet al jebiga, stede se pare za dream theater i stratovarius/hammerfall u ljubljani, al bio sam prosle godine. :)
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top