MISS FIrMe

da ja imam te maiden tangice jebo me pas ako se nebi u njima fotkala i puknula fotke na natjeèaj taj,ozbiljno ja to... 8)
 
znaci nije bilo nista od onih? hehe ewox poslat cu ti ja moje akos se slikat u njima ;) nisan ja to nosila heh dobila od tipa jednog jel hehe nema edija samo pise iron maiden
 
LOL ..i tako bi Mare meni svoje tange dala,ma divota ...da su bar još nošene :evil: pa da ih ja još malo nosim..i to..pa da ih i ja prosljedim nekome,ma miiilina brate :shock:

(Ipak æu ja ostati pri svojim vlastitim èipkastim gaèurama jer tange baš nisu moj style,nemoj zamjeriti Pharaoh,svejedno ti puknem fotke (wow,ima veæ puno zainteresiranih)):? wow...

LOL LOL LOL
 
ewox said:
ja ostati pri svojim vlastitim èipkastim gaèurama

ti se povodiš za onim... black lace on sweat ;)

go, go go darling ;) :banana:

a moš spojit ugodno s korisnim i kupit si èipklaste tange ;) hihi
 
ma vidi ti nje jebemu,, prvo spomene da jon tribaju tange i sa ka jon ja ocu pomoc unda kao ne nosi ona to JOJ ZENE ;) hihihi a unda se slikaj u babinin pumpericama jebemu ;) sat cu ti ja ,,, vjerojatno bi i to bilo sexy na tebi LOL
 
ajme šta ste se usprtljale :p
zašto nije natjeèaj iz opæe kulture i intelektualnih sposobnosti :( (LOL)

ma ja mislin da se u ovon topicu nema ništa pametno za reæ :p
 
dickinsonica said:
ajme šta ste se usprtljale :p
zašto nije natjeèaj iz opæe kulture i intelektualnih sposobnosti :( (LOL)

ma ja mislin da se u ovon topicu nema ništa pametno za reæ :p

imas pravo jebemu,,, no point,,,

I aint doing it for points ;)

samo me zanimalo sta drugi misle o ovome , nije tribalo otic u vome smjeru
 
Dickinson's legacy said:
ma vidi ti nje jebemu,, prvo spomene da jon tribaju tange i sa ka jon ja ocu pomoc unda kao ne nosi ona to JOJ ZENE ;) hihihi a unda se slikaj u babinin pumpericama jebemu ;) sat cu ti ja ,,, vjerojatno bi i to bilo sexy na tebi LOL

hehee,baš te volim kad se tako malo uspališ LOL LOL ... :edkiss:
 
baš mi je drago što pratite firma forum. Izbor za Miss biti æe i te kako ozbiljno napravljen, a izgled je tu samo jedn od segmenata koji æe se od natjecateljica tražiti. Sve nagrade stoje, a pridodana je i first to the barrier passica, a dogovaramo da æe uz zlatka mornara, tvorca torne za dickinsona i miss firme biti ona koja æe bruceu uruèiti tu veliku tortu u obliku piramide.
 
Harvey said:
onda nam treba jaka i velika missica... :D


(dobro il tortu stavit na neka kolica, al ono)

Mike hehe samo sta bi ona ka bi vidila Brucea bacila tortu na tlev i zagrlila ga E! ja san jaka al san mala i nisan za missicu ,,
 
Back
Top