MISS FIrMe

Dickinson's legacy said:
ja san to tek sad vidila LOL i zanima me sta judi oe misle o tome ,, jel se prijavija kogo osim cmareca hehe

...ma ti si stara moja nasjela,to ti je garant bila neka prvo-aprilska šala ,heheee (ili si veæ poslala fotke?) :wink:

..u protivnom bi se ti i mogla prijaviti,lipa si i visoka a bili bikini ti super stoji :D :evil: usput...

(ma šalin se ja)

...malo mi je taj natjeèaj nedovoljno objašnjen... :| a i nagrade...mislim ono...bira se miss firme,to bi onda trebala biti totalna luðakinja,našeg ranga a ne bilo kakva curica sa poveèim grudima u Maiden majici(ako je organizator sluèajno na to mislio onda æu ja prijaviti svoju mater!!,pa nek sline)..

...btw...kakva je to èroo maidenovka ako nema memory stick LOL ,novi dvd i ulaznicu za konc???

...baš me zanima koji je taj profesionalni fotograf...hehee LOL 8)
 
hahahahah ne mislin da je ovo sala,, vec vidin neke koji sline nad ovin ;)
da da to sta kazes vridi samo u tvjin snovima stara ;) aaaaaaaaa nisan poslala fotke and so I never will ;) i inace mi ti izbori za miss nisu dragi :)
nagradne igre me opcenito ne privlace jer mislin da se za neke dobre stvari u zivotu triba dobro uznojit jel ;) a kartu i dvd vec iman odavno ;) tako da,,, jel ;) ostaje primamljiv gospon harris al kliko ce to upoznavanje uopce bit izvedivo na kraju a to tell u the truth i da san lipa zgodna i neznan sta nebi volila bit upoznata s njin na takav nacin ,, nije mi to to,,,
ja iman svoje neke principe u zivotu i ostvarivat cu svoje snove il na svoj nacin il nikako ,,,, I will keep myself I will find a way ;)

uf eto but this is just my opinion who am i to tell, zanimalo me sta drugi misle ;)
hahaha materine slike posaji ;) a jes divja ;)
 
Dickinson's legacy said:
, jel ;) ostaje primamljiv gospon harris al kliko ce to upoznavanje uopce bit izvedivo na kraju a to tell u the truth i da san lipa zgodna i neznan sta nebi volila bit upoznata s njin na takav nacin ,, nije mi to to,,,
ja iman svoje neke principe u zivotu i ostvarivat cu svoje snove il na svoj nacin il nikako ,,,, I will keep myself I will find a way ;)

;)
hahaha materine slike posaji ;) a jes divja ;)

...u tome i jest stvar,bilo bi me sram na takav naèin privlaèit pažnju ljudi a pogotovo biti upoznana s osobom poput Stevea,ufff!!
...mislim da bi njemu bilo draže upoznati npr.mene,kao jako simpatiènu i prije svega pametnu djevojku koja je izdala hrvatsko izdanje biografije o Maidenima (i uèinila nešto za njih same)nego nekakvu kvazi ljepoticu...

..mislim,svaka èast svakome ali...

..nije da ja za sebe mislim da nisam dovoljno lijepa,štoviše volim se i ja lickati i pickati i slikati(èak se sama slikam na terasi ka mi je dosadno
LOL )...ali draže bi mi bilo da me ljudi pamte po neèem zanimljivijem nego po dobrom šupku...(iako je u mom sluèaju i on nezaobilazan,uf uf)

LOL LOL LOL


hehee,baš sam divja,right...ah da i materine bi slike bile dobre (pa nisam ja na susjedu that hooooot) :evil:

(bullshit :suck: )
 
Dickinson's legacy said:
hahahahhahaha mozda bi ti se knjiga boje prodavala da si u kalendaru ;)

LOL možda bi se Bruce zagleda i ostavija ženu da tebe vidi na kalendaru ...to su ti sve neke pretpostavke sweety... :suck: heheheheeeh

baš me briga dal æu sve prodati...ja da nemam love nebi to ni radila,ne radim ja to da bi bila poznata i slavna veæ radi gušta jer full volim Maidene iako bi bila jaaaako sretna da se dobro knjiga proda i da trebam npr.tiskat još koju nakladu...vidjet æemo...

...baš kao šta si ti sama i rekla...za neke stavari koje voliš u životu i do kojih ti je stalo treba se prvo dobro uznojit a ne skinut se samo i pokazati dupence...to može svaka tuka!!!
 
hihi to vec znan da nebi sigurno ;)
bruce ne pada na body nego na brain ,,, ;)
a ovo za prodavanje knjige je bila zajebancija... znas kako judima na pocetku karihjere recu kako BI TRIBALI IZGLEDAT da in se album il knjiga vise prodaju... ko sta su i maideni tribali postat punkeri,, dont get me wrong ;)
 
Dickinson's legacy said:
nebi volila bit upoznata s njin na takav nacin ,, nije mi to to,,,
ja iman svoje neke principe u zivotu i ostvarivat cu svoje snove il na svoj nacin il nikako ,,,, I will keep myself I will find a way ;)
to je to...
 
Ajde curke, svi znaju da že na natjecanju za miss firme pobjedit... cmarec! ;)
 
aajde ,ajde..šta nisi ti mejdenka rekla da èeš se prijaviti...
ako se netko prijavi javite tu da se i ja znam prijaviti after all,da se malo zajebajemo i smijemo a i da deèkima malo sline poènu iæ... LOL LOL

..nemojmo biti toliko pune kritike,pogledajmo to i s one svjetlije strane :bananabang: heheheee
 
da da, smo šta tu neæe bit defile u kupaæim kostimima nego u maiden tangicama onim ;) lmao :D
 
Back
Top