Megadeth u Hrvatskoj?

Flash_666

Member
Ev danas sam baš nešto čitao kako Lupa pregovara da dovede Megadeth u Hrvatsku.
Jel itko zna nešto više o ovome?
 
Mate said:
za tako što se uvijek ima para

E brate treba i na maturalac ić ove godine.
Inaće bi imao.
A nadam se da ću skupiti do tada,sad će mi uskoro rođendan pa ču podobijat :D
 
Flash_666 said:
E brate treba i na maturalac ić ove godine.
Inaće bi imao.
A nadam se da ću skupiti do tada,sad će mi uskoro rođendan pa ču podobijat :D


idem i ja na maturalac...al se štedilo na hrani i piću pa se uštedilo i za spliti za ovo i za wacken
 
judasi su potvrđeni na sluzbenoj stranici a bilo bi lijepo kad bi i megadeth potvrdili :banana:
 
METAL GODS!!!!!!!!!!!!!!!!

MEGADETH će se pogledati ali nek što prije odu s bine....i prepuste mjesto

JUDASIMA!!!!!!!

:wink:
 
Mene osobno to malo i na neki naèin èudi....pa nisu oni baš mali band. Da naprave samostalni koncert sigurno bi došlo puno ljudi a s druge strane mislim da Judasima ne treba takva predgrupa, i bez Megadetha bi ih došlo vidjet puno ljudi.
 
Ovak ja ne vjerujem da æe ako Megadeth bude dolazio u Hrvatsku biti predgrupa Judasima.
Jer ono lupa s njima pregovara odvojeno od Judasa.
 
i ako budu išli odvojeno dolazim i na jedan i drugi koncert...a ako bude zajedno vjerujem da će biti poput grave digger i therion...samo judasi će imati malo više vremena poput theriona.......što me uopče ne smeta....samo da bude puono starih stvari...kod oba benda

:D :D :D
 
Èudno da dolaze kao predgrupa Judasima, ja nisam tako èula.
Prve informacije su mi bile da sviraju 3. i 4. ožujka / travnja (zaboravih) u Italiji, a sada vi ovo za Judase.
Èisto sumnjam da bi Mustaine baš pristao biti predgrupa Judasima. Prije Metallici ;) ;) :D :evil:

U svakom sluèaju, odvojeno ili ne, idem .

Btw, jeste vi èuli šta o tome da nema više karata za Maidene (Split)? :? :? :shock: :shock: :shock:
 
axy said:
Btw, jeste vi èuli šta o tome da nema više karata za Maidene (Split)? :? :? :shock: :shock: :shock:

Kojesta, ima ih jos ko pljeve. Danas ujutro u Importanne centru u Zagrebu bilo je i karata za HB pit... osobno ne vjerujem da ce se Poljud samo tako rasprodat.
 
of course :) pa ima tolko puno ljudi koji si kartu kupe par dana prije a da ne spominjen one na dan koncerta :) samo mi zagrizeni divjaci to radimo godinu dana prije ;)
 
axy said:
Èudno da dolaze kao predgrupa Judasima, ja nisam tako èula.
Prve informacije su mi bile da sviraju 3. i 4. ožujka / travnja (zaboravih) u Italiji, a sada vi ovo za Judase.
Èisto sumnjam da bi Mustaine baš pristao biti predgrupa Judasima. Prije Metallici ;) ;) :D :evil:

U svakom sluèaju, odvojeno ili ne, idem .

Btw, jeste vi èuli šta o tome da nema više karata za Maidene (Split)? :? :? :shock: :shock: :shock:

Mustaineova najdraza ploca u mladosti je bila Sad Wings Of Destiny i otad obozava Judas Priest, cak mu je ocuh branio slusati ju jer ju je smatrao ''zlom''... stoga mislim da bi mu ovo bila cast kao i svakom drugom metal bendu...mislim, ipak pricamo o jednim Judas Priestima (dakako, ne zeleci umanjit vrijednost Megadetha) :wink:
 
iz pouzdanih izvora znam da megadeth neæe biti special guest priestima, ali jednako tako znam da drugi bend koji se za to priprema je jednako tako bomba za sve one koje vole metal uopæe, a ne samo odreðene žanrove.
 
Back
Top