Maideni u Hr 2007 - provjereno...

čini mi se da bi ovo zbilja moglo biti istina ako su točne glasine da će biti još jedan dio turneje za istočnu i južnu europu
 
A pogle ko je to provalio. Ista osoba koja je rekla da je nova pjevačica Nightwisha crnkinja, iz tobože ekskluzivnog razgovora s njihovim managerom. LOL

ach te provale, nedostaju mi :cry: :wink:
 
up the irons

za mene to nije niti dobra niti losa vijest..radije bi maidene gledao u pragu jedanput nego u zagrebu 10 puta..tamo mogu gledati koncert iz treceg reda a ovdje 10 000 pijanih ludjaka gazi sve pred sobom..neka mi izvini onih par tisuca normalnih...a sto se tice fun cluba stipe je legenda..izmedju redaka je napisao dajte se sad svi uclanite nesto cu vam srediti...
 
A cuj, ne znam koja je razlika izmedju gledanja ovdje i tamo, uvijek se svodi na rulju koja ti u prvih 10 redova ne da disati, a da ne govorimo u prva dva-tri...

U Milanu se isto nije dalo doci blize od treceg reda...
 
axy said:
wrong.. ;) bila sam u drugom na par pjesama ;)

...ipak si to ti Axy... :wink:Ne,stvarno,pitam se kako si to izdržala :? Ima da me u subotu vučeš za sobom,snagatorice(to ti je sigurno od pive)... :D
 
ewox said:
...ipak si to ti Axy... :wink:Ne,stvarno,pitam se kako si to izdržala :? Ima da me u subotu vučeš za sobom,snagatorice(to ti je sigurno od pive)... :D

dickinsonica said:
i mene i mene LOL LOL

Axy .... mogla bi naplacivati odvodjenje do prvih redova. ;)
 
Back
Top