Maideni u Hr 2007 - provjereno...

Maiden croatia

Active Member
Ako me tko želi što o ovom pitati neka nazove na 091 528 4445. To je 100% sigurno. Molio bih vas da o tome kasnije ne pišete javno po forumu. Nisam ni smio ovo govoriti, ali srce mi nije dalo da šutim....

I ne samo oni..... ima toga još...


Možete zvati od sad pa nadalje, 24h dnevno...
 
Zašto si onda napisao ako ne želiš da se raspravlja o tome. Naravno da će se raspravljati nadaleko i naširoko.

Nadalje weeeeeeeeeeeeeehhhhhhheeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
 
misliš na mms ili ?

ako je istina , fantastično , bit će predivno ih opet vidjet , al treba pričekat malo , ipak je to tek 2007.g. , daleko je to jako
 
ma nek se raspravlja, no bez konkretnih detalja, imena organizatora i sl, zašto ne... No, ako i to kao dokaz želite znati, reći ću by phone, ali nemojte onda dalje pisat, na to sam mislio. IMCFC imat će u cijeloj organizaciji jednu ulogu, no uzimat će se u obzir članstvo do sada i eventualno u idućih mjesec dva, odnosno kad pređe jedan broj onda ne više, jer sam siguran da bi ih se sad masu učlanilo kad bi znali da je besplatno i da će imati nešto s maidenima...
 
Maiden croatia said:
nije to daleko jako, već je to definitivno. P.S. Scream, neka bude ovo naša vijest, nemoj to po čmaru davat....

pa ne bi to rekao na čmaru da sam pijan , tamo su primitivne budale kojima maideni predstavljaju razlog za sprdačinu , no way my man. GENIJALNOOOOOOO
 
Ako koga zanimaju Therioni i Satriani, oni su uskoro u zg, ministry također..... ovog ljeta, ili čak proljeća, čist da znate...
 
čovječe genijalno. prebrutalno. jer se zna možda koji kvartal unutar 2007.? da mogu lovu zašparat. i da kaj trebam učiniti da postam član fan cluba? ja i frend bi se učlanili pa..
 
ništa, pošalji podatke i sliku poštom ili mailom, a ako šalješ mailom onda treba biti velika rezolucija. Slika kao za osobnu, a podaci, ime, prezime, mail, broj telefona i mobitela, ako imaš oboje, te grad u kojem živiš i datum rođenja...
 
Scream for me said:
pa ne bi to rekao na čmaru da sam pijan , tamo su primitivne budale kojima maideni predstavljaju razlog za sprdačinu , no way my man. GENIJALNOOOOOOO
pa nisu baš svi :suck: mada ima budala, i ne sam onih koji maidene ne vole ;)
ali ovo bi bilo zakon da stvarno bude... svaka čast :wink:
Joj sad moram opet šparat pare ;) hehe but I don't mind ;) at all ...
UP THE IRONS!
Adrian rules!
 
Maiden croatia said:
Ako koga zanimaju Therioni oni su ovog ljeta, ili čak proljeća, čist da znate...

Therion booking agency wrote:

NO SHOWS IN 2006! cheers henry

twak.gif
Stipe zašto lažeš!?
 
siriusblack said:
Therion booking agency wrote:

NO SHOWS IN 2006! cheers henry

Pa "uskoro" je vrlo rastezljiv pojam, posebno kod Stipe, tako da to može značiti i 2010. ;)
 
BoBo said:
Pa "uskoro" je vrlo rastezljiv pojam, posebno kod Stipe, tako da to može značiti i 2010. ;)

On se sigurno ravna prema godini na planetu Pluton koja traje 248 zemaljskih godina. Tako da je njemu sve moguće u jednoj godini.
 
siriusblack said:
Therion booking agency wrote:

NO SHOWS IN 2006! cheers henry

twak.gif
Stipe zašto lažeš!?

ne bi da nismo ovog tjedna radili intervju sa njima, sa chrisom osobno, koji je najavio balkansku turneju, sa završetkom u Grčkoj. Čitaj intervju za par dana na čmaru, a i raspitaj se malo kod jedne poznate koncertne agencije u hr.....


I ne serite bez papira za guzicu izbrisat...
 
Maiden croatia said:
ne bi da nismo ovog tjedna radili intervju sa njima, sa chrisom osobno, koji je najavio balkansku turneju, sa završetkom u Grčkoj.

Pa Hrvatska nije na Balkanu. Mi smo srednjoeuropska mediteranska država. ;)
 
BoBo said:
Pa Hrvatska nije na Balkanu. Mi smo srednjoeuropska mediteranska država. ;)
pa tako su i mene ucili ali vidio sam kod bratica da sad uce klince u osnovnoj da je hrvatska zemlja jugoistocne europe

majke ti kako se koja vlada promijeni hrvatska se seli u drugi dio europe :D
 
Back
Top