Maideni u Hr 2007 - provjereno...

Bar su to radili do prosle turneje (iako je cijena ulaznice manja i zbog manjih troskova promotora).
 
BoBo said:
Skupe su za normalne fanove, a ne fanatike kao sto smo mi. Cijene prosle godine ...

Prag = 240 kn
Chorzow = 180 kn
Graz = 440 kn
Pariz = 410 kn
Graspop = 520 kn
baš tako ;)
dala bi zbroj svih ovih bez beda :suck:
 
likvor said:
Neznam zašto non stop spominjete skupe ulaznice? 250 kuna ili 300 nije baš preskupo za jednog takvog giganta. Ako pogledate da stari prdonje od roling stonesa naplaćuju 500 kuna kartu, 300 kuna uopće nije puno za band koji se obožava.

definitivno
 
Rainmaker_RI said:
Dobro, necemo sad pretjerivat, kad bi onda za duplo manje mogla npr. u italiju :)
a čuj, nakon šta su me dvaput zajebali, rađe bi dala više ali da je sigurno. sa velikim S!
LOL, naravno da je ovaj iznos pre pre; cilj mi je bio istaknuti da cijena nije toliko bitna, dok god je u granicama normale, pa i malo iznad njih ;)
Scream for me Milanoooooo
buhahaha :suck:
 
Maiden croatia said:
I ne serite bez papira za guzicu izbrisat...
Nakon svih laži, podvala, prevara, zajebavanja, preseravanja, psihičkog maltretiranja, manipuliranja, samopromoviranja samog sebe ko da si bog a nitko si i ništa usuđuješ se vrijeđati nas, govoriti da smo govna i nastaviti nas lagati, mogu ti samo jednu stvar još poželjeti: gubi se iz hrvatske ili krepaj brzo i efikasno.

Therion world tour 2007 - Thu, Feb 1st, 2007 Croatia Zagreb Boogaloo Confirmed

a kakve veze proljeće/ljeto ove godine ima sa drugim mjesecom 2007? :p

tebi "za nekoliko dana" znači za "nekoliko mjeseci ili godina" LOL

2.4. je odavno prošao :roll:

baš ti i ne ide mms po planu :roll: jedan dan ovaj potvrđen, drugi dan isti na popisu zainteresiranih.. kak 10 bendova može "potvrditi" pa se onda samo pojaviti na popisu zainteresiranih (btw ponedjeljak 10.4. je isto davno prošao :roll:)

i vrati mi 150 kn lopove :suck:
 
bilo bi super da dođu onda 2007, jer sam ja kad su zadnji put bili bila premlada da me moji puste na koncert, tak da sa nadam da će doć, ukoliko su ovdje iznesene informacije točne

:headbang:
 
frigg said:
bilo bi super da dođu onda 2007, jer sam ja kad su zadnji put bili bila premlada da me moji puste na koncert, tak da sa nadam da će doć, ukoliko su ovdje iznesene informacije točne

:headbang:

pa i ja sam bio premlad da me puste, ali su me na kraju teškom mukom pustili.
a koliko si ti imao?
 
Back
Top