Maideni u Hr 2007 - provjereno...

najavili su turneju u kojoj neće zaobići ni hrv u 2007! sve glasine za nastupe u ovoj godini službeno su demantirane od službenih osoba zaduženih za therionove koncerte.
ako se razmećeš sa nekim najavama onda daj konkretno linkove tog intervjua, agencija i potvrđenih datuma.

ako si reka da će NAJDALJE do kraja 3. mj. IMFC članovi biti obavješteni o daljnjem članstvu ili otkazivanju članstva onda obavjesti.

ako si reka da će NAJDALJE do kraja 3. mj. svi bendovi biti plaćeni i potvrđeni onda reci zajeba san se i ubuduće skoči pa onda reci hop!
 
Ovo je maidencroatia forum zatvorenog tipa i ljudi na ovom forumu su civilizirani i dalje ne šire neke naše interne spike, a što se tiče theriona znam ko će ih raditi, kao i maidene, a zašto bi to govorio, znat će se kad dođe vrime, a za to vrime dobro je da mi nešto tu interno znamo, mi koji slušamo "majumune sa pozornice". umjesto sektaša....

Većina članova je obaviješteno, a neki članovi ne, no biti će brzo... Više manje, svi bi željeli ostat u FC, pa se čak i član iz Rijeke, koji se izjasnio na forumu da odlazi, ponovno vratio. Zadovoljan?

Bendovi su potvrđeni, a na meni je da kažem tko će, kad i koliko svirati, a imam razlog da ne govorim ko je potvrđen i plaćen dok ne sredim još neke stvarčice, jer postoje određene osobe koje unaprijed sabotiraju sve ovo i koje su, kad sam najavio da se zanimam za neke bendove, brže bolje kontaktirale te bendove i odgovarale ih od nastupa. Stoga, opreza nikad dosta.!
 
Maiden croatia said:
Ovo je maidencroatia forum zatvorenog tipa ...

:shock:

Mala ispravka da ne bi bilo zabune. Ovo je hrvatski podforum na maiden-world forumu, ali ga Stipe koristi i kao službeni forum za FC. Nema smisla dijeliti ionako mali broj Maiden fanova koji su svakodnevno na netu, a i forum je besplatan i radi bez ikakvih problema.

I nije zatvorenog tipa jer ga svi vide i svi mogu ostavljati poruke. Da je zatvoren onda bi ga samo odabrani vidjeli kao što je slučaj s nekim drugim podforumima ovdje. Dakle nitko ne može očekivati da će nešto objavljeno ovdje ostati tajna.
 
Možeš ga nazvat zatvorenim ako misliš da se samo Maiden fanovi skupljaju ovdje, što je i logično kad je ovo maiden-world website.
 
ajde ajde.
Svi mi znamo da se glasinama ne treba vjerovati jer do 2007 ko živ ko mrtav.
Ali lijepo je za vjerovati da će i do nas ponovno navratiti ali uključivati u ovo MMS fest je potpuno glupo tako da taj festival izostavite iz plana i programa ovog topica.
Nadalje bilo bi lijepo da se za neke iskaze daju barem neki dokazi kao npr recimo na pm usera koji bi htjeli to saznati, ako se već paranoja i nevjerica baca na iskaze određene osobe koja se baš i nije iskazala na polju povjerenja. Ali nema veze. Ako bude maidena bilo, weeeeeeeeehheeeeeee. ako ne bude ima zemalja i gradova gdje će ih biti.
 
Ja bih rekao to ovako ... postoji promotor u Hrvatskoj koji ima želju dovesti Maidene sljedeće ljeto. E sad kolika je stvarna mogućnost da bi oni došli u Hrvatsku je upitno. Rekao bih manje od 1% sudeći prema tome kako izgleda sljedeća turneja.
 
likvor said:
ajde ajde.
Svi mi znamo da se glasinama ne treba vjerovati jer do 2007 ko živ ko mrtav.
Ali lijepo je za vjerovati da će i do nas ponovno navratiti ali uključivati u ovo MMS fest je potpuno glupo tako da taj festival izostavite iz plana i programa ovog topica.
Nadalje bilo bi lijepo da se za neke iskaze daju barem neki dokazi kao npr recimo na pm usera koji bi htjeli to saznati, ako se već paranoja i nevjerica baca na iskaze određene osobe koja se baš i nije iskazala na polju povjerenja. Ali nema veze. Ako bude maidena bilo, weeeeeeeeehheeeeeee. ako ne bude ima zemalja i gradova gdje će ih biti.

mms ja u ovo ne miješam
ja sam odmah rekao da onaj ko želi znati može pitati na pm. Bobo se npr interesirao.
 
Maiden croatia said:
Bendovi su potvrđeni, a na meni je da kažem tko će, kad i koliko svirati, a imam razlog da ne govorim ko je potvrđen i plaćen dok ne sredim još neke stvarčice, jer postoje određene osobe koje unaprijed sabotiraju sve ovo i koje su, kad sam najavio da se zanimam za neke bendove, brže bolje kontaktirale te bendove i odgovarale ih od nastupa. Stoga, opreza nikad dosta.!

khm khm, ovo je miješanje mms-a.
sirius je prvi počeo, istina, ali ti ne moraš nastavljati.
 
ljudi ma iron maiden nije niti malo jeftin bend. valjda znate da ako zelite maidene u hr neko treba ulozit ozbiljne novce i onda je još nemoze bit siguran kolko je to isplativo. Jer nemoze bas svaki hrvat izdvojit npr 350kn za ulaznicu....+ još eventualno putni troškovi. a mozda je tek limit iznad 15000 ljudi isplativ za organizatora.....

neznam....msilim da je to u hr jos uvijek dosta riskantan biznis... :roll:
 
CroatianTROOPER said:
ljudi ma iron maiden nije niti malo jeftin bend. valjda znate da ako zelite maidene u hr neko treba ulozit ozbiljne novce i onda je još nemoze bit siguran kolko je to isplativo. Jer nemoze bas svaki hrvat izdvojit npr 350kn za ulaznicu....+ još eventualno putni troškovi. a mozda je tek limit iznad 15000 ljudi isplativ za organizatora.....

neznam....msilim da je to u hr jos uvijek dosta riskantan biznis... :roll:

Nisu jeftin band ali ja za kartu nisam izdvojio nikada više od 250 kuna( a bio i u zagrebu i u magyarskoj i u sloveniji), a samim time da su već jednom bili u zagrebu i to prilično nedavno sve ti priča. Nije problem iskeširati pare, problem je naći dovoljno poštena organizatora a da to nisu neki, hmm, nećemo sada imena, koji neće sjebati sve(metlica, rejđ) i nestati s parama.
Publike će uvijek biti za takav spektakl samo je na organizatoru da ga napravi dosljedno i korektno.
U tome je cijeli problem organizacije koncerata u Lijepoj Našoj. Previše nesposobnih a premalo ekipe koja zna a ne može zbog financijske situacije.
15000 ljudi bi se lako moglo desiti na jednom koncertiću u recimo Zagrebu u domu sportova(ipak je strancima Zagreb bliži zbog aviona i položaja nego recimo Split...). Ima fanatika koji ih prate posvuda, i koji će doći iz rusije da ih vide.
 
Što mislite zašto imaju 11 koncerata u Skandinaviji i 10 u Britaniji? Zato što su pukli ogromnu cifru promotorima i promotori su jedino sigurni da će na ta dva tržišta dobiti lovu unaprijed 7-8 mjeseci. Cifra je sigurno veća nego što je to bilo za turneju u 2005., a znam da je talijanski promotor za Bolognu 2005. platio dotad najveću sumu za neki bend. Praktički fanovi su platiti snimanje albuma i turneju unaprijed. Nije im potebna banka.

Koncert bi trebao biti u Zagrebu i kao takav trebao bi pokriti malo šire tržište da bude isplativ. To nije pošlo za rukom niti promotoru u Grazu prošle godine i sumnjam da je netko u Hrvatskog sposoban da to napravi jer nemaju iskustva s velikim koncertima što Maideni sigurno jesu. Dakle nema šanse da koncert bude u Splitu jer je to totalno neisplativo. Može bandić izdvojiti $2 mil. za Stonse, ali za Maidene grad ili županija neće dati ni kune.

Siguran sam da će marketinški makimalno iskoristiti Live After Death ozračje u SAD jer najveći dio Maiden nostalgičara tamo pati za tim vremenima i vjerojatno će europski dio biti jednak ili kraći nego 2005.

I sumnjam da se može skupit više od 10,000 ljudi na koncertu u Hrvatskoj.
 
Misliš da se u Zagrebu ne bi moglo skupiti 10000 ljudi? Nisam baš neki procjenitelj masa ali brijem da ih je u vg bilo nesto iznad 10000(neki mediji rekli 3000 a neki 30000 ljudi ali neka sredina je oko 10000).
No dobro živi bili pa vidli.
 
Mislim da je bilo oko 12,000 u VG. Sumnjam zato što je to bio koncert 17 godina nakon posljednjeg u Hrvatskoj i dosta ljudi jhe došlo tamo da vide Maidene uživo jednom u životu. Ne vjerujem da bi opet došli u tako velikom broju.
 
likvor said:
Nisu jeftin band ali ja za kartu nisam izdvojio nikada više od 250 kuna( a bio i u zagrebu i u magyarskoj i u sloveniji), a samim time da su već jednom bili u zagrebu i to prilično nedavno sve ti priča.
e pa zato i rijetko dolaze na ove prostore.
likvor said:
Nije problem iskeširati pare, problem je naći dovoljno poštena organizatora a da to nisu neki, hmm, nećemo sada imena, koji neće sjebati sve(metlica, rejđ) i nestati s parama.
ma nece niko nestat sa parama ako je to isplativo, nece niko organizirat koncert bez neke minimalne zarade, a za taj minimalc treba ulozit masne pare, onda jos treba doc masu ljudi u skupo platit ulaznice...sta je u hr malo vjerojatno..
likvor said:
Publike će uvijek biti za takav spektakl samo je na organizatoru da ga napravi dosljedno i korektno.
U tome je cijeli problem organizacije koncerata u Lijepoj Našoj. Previše nesposobnih a premalo ekipe koja zna a ne može zbog financijske situacije.
15000 ljudi bi se lako moglo desiti na jednom koncertiću u recimo Zagrebu u domu sportova(ipak je strancima Zagreb bliži zbog aviona i položaja nego recimo Split...). Ima fanatika koji ih prate posvuda, i koji će doći iz rusije da ih vide.
jee ali bi onda zg treba bit centar-koncert iron maidena za ovaj dio europe, a to znaci da bi zg jedni bija sposoban iskesat dobru lovu (u ovom podrucju) i onda jos treba doc masu ekipe na koncertt koja moze platit skupu ulaznicu....

eto to ti je moje neko zdravoseljacko razmisljanje..... :eek: ....živija..
 
Neznam zašto non stop spominjete skupe ulaznice? 250 kuna ili 300 nije baš preskupo za jednog takvog giganta. Ako pogledate da stari prdonje od roling stonesa naplaćuju 500 kuna kartu, 300 kuna uopće nije puno za band koji se obožava.
 
Skupe su za normalne fanove, a ne fanatike kao sto smo mi. Cijene prosle godine ...

Prag = 240 kn
Chorzow = 180 kn
Graz = 440 kn
Pariz = 410 kn
Graspop = 520 kn
 
Back
Top