Maiden tribute koncerti

Big 'Orra tribute band iz ZADRA priprema specijalni show zajedno sa pjevačem grupe Kota G4 gdje će svirati set list pjesama koje Maideni nisu nikada svirali na koncertima uključujući primjerice Alexandera (kojeg već sviraju) ili Quest For fire, Mother russia i sl...
 
Maiden croatia said:
Big 'Orra tribute band iz ZADRA priprema specijalni show zajedno sa pjevačem grupe Kota G4 gdje će svirati set list pjesama koje Maideni nisu nikada svirali na koncertima uključujući primjerice Alexandera (kojeg već sviraju) ili Quest For fire, Mother russia i sl...

sad mi kažeš :(
jučer je cotag4 bila u bjelovaru
pa da sam znao bi malo pričao s tim likom
 
Maiden croatia said:
i kakvi su ti bili? Lik zaista dobro pjeva, jelda...?
ma dobar je samo što sam ja u bj, bio jedan od 15 ljudi na koncertu
ali nisu svirali ništa od maidena
 
Girl_On_The_Edge said:
e, ovaj abraksas je imao konc nedavno u mom mjestu (fazana),
ekipa je bila shokirana :D :D :D
:

tek sad sam sku~ila da piaea o ABRAKSASU a ja u gornjem postu odgovorila za M.U.R.
HEHE
gitarist abraksasa je moj novi dragi LOL ;)
tip jebeno svira ;) , jedini bed su drugi gitarist i basist koji se cijelog koncerta ne micu od pocetnog polozaja ;) ali jebiga, meni zvuce dosta ok
 
axy said:
jedini bed su drugi gitarist i basist koji se cijelog koncerta ne micu od pocetnog polozaja ;)

oni su kao mad mac, to je onaj škot sa psom
koji se samo na jednom smrznuo, a u početku je bio odličan
 
axy said:
tek sad sam sku~ila da piaea o ABRAKSASU a ja u gornjem postu odgovorila za M.U.R.
HEHE
gitarist abraksasa je moj novi dragi LOL ;)
tip jebeno svira ;) , jedini bed su drugi gitarist i basist koji se cijelog koncerta ne micu od pocetnog polozaja ;) ali jebiga, meni zvuce dosta ok

ma okej su oni meni, kao sto sam napisala, samo mi je vokal eto takav kakav je, ne pashe mi, trebao bi biti malo "grublji" :D
a ekipa je bila shokirana jer nema bas obozavatelja takve glazbe ovdje :wink:
ja se stvarno ne sjecam kako tko izgleda u tom bendu, samo znam da pola njih ima valovitu/frckavu kosu :)
trebaju se "opustiti" decki onda LOL
 
btw. powerslave svira u subotu na bajkerima u puli (ne, ne na onim "praaavim" bajkerima, lokalni motosusret u premanturi)
idem tamo zbog posla, pa javim kako zvuce nakon vec nekoliko odradjenih koncerata iza sebe :wink:
 
Girl_On_The_Edge said:
ja se stvarno ne sjecam kako tko izgleda u tom bendu, samo znam da pola njih ima valovitu/frckavu kosu :)
trebaju se "opustiti" decki onda LOL

samo deni (gitarist) ima kovrčavu
ostali ravnu ili blaaaago valovitu :D
ma anyway...
 
Girl_On_The_Edge said:
e, ovaj abraksas je imao konc nedavno u mom mjestu (fazana),
ekipa je bila shokirana :D :D :D
meni vokal i nije bas nesto, kao da mi nije dovoljno "zhestok", nekako
mi je "piskutav" iako je to sasvim glupa rijec za opisati vokal takvog banda,
ali ne pase mi, a nekidan u labinu sam bila u lamparni na nekom punk koncu (ne slusam inace punk, ali frendica je imala brzdej i obozava six pack, so :wink: ) pa sam pricala nesto s tim vokalom, pa mi je preveo sto se derljacio onaj dan, pjesma na latinskom, iako prebrzo, nisam nis razumijela (a ucim lat vec 3. god. :oops: )

i taj dan je predgrupa bila useless, ali sam ja kasnije ushla unutra tako da njih isto nisam cula, a nikako da nadjem vremena da ih poslusam na ovim linkovima sto si mi dala, kad budem, komentiram, iako mi se ovaj mur cini okej, mislim da znam te decke iz vidjenja cak :wink:
slučajno zalutah tu, fažana hahaha u našu boranu moram reć da je tonac bio očaj, na stageu je bila velika buka i nismo niš čuli,tj svirali smo napamet i bili totalno van ritma (zato sam i skako dole sa stagea da čuje otprilike gdje smo) a i dali su mi da pjevam na hebeni mic za ozvučit činele koji me totalno izobličio, puno bolje zvučio inače :) , još uvjek smo loši al puno bolje nago u fažani :)
btw ima ko slučajno slike s tog konca?
pozz axy
 
undhriell said:
slučajno zalutah tu, fažana hahaha u našu boranu moram reć da je tonac bio očaj, na stageu je bila velika buka i nismo niš čuli,tj svirali smo napamet i bili totalno van ritma (zato sam i skako dole sa stagea da čuje otprilike gdje smo) a i dali su mi da pjevam na hebeni mic za ozvučit činele koji me totalno izobličio, puno bolje zvučio inače :) , još uvjek smo loši al puno bolje nago u fažani :)
btw ima ko slučajno slike s tog konca?
pozz axy

hehe, fazana je mlada udruga i nemaju bas iskustva s koncevima, kad primjetim da su se profesionalizirali vam javim LOL
meni je bilo u svakom slucaju drago da ste svirali, jer stvarno u fazani malo ljudi slusa met'l, i uvijek budu neki punk koncerti, sve po uzoru na pazin etc.
ja nemam nista slika, ali mogu pitati onog decka sto organizira jer njegova cura uvijek slika, ako nabavim lako posaljem :wink:
 
Girl_On_The_Edge said:
hehe, fazana je mlada udruga i nemaju bas iskustva s koncevima, kad primjetim da su se profesionalizirali vam javim LOL
meni je bilo u svakom slucaju drago da ste svirali, jer stvarno u fazani malo ljudi slusa met'l, i uvijek budu neki punk koncerti, sve po uzoru na pazin etc.
ja nemam nista slika, ali mogu pitati onog decka sto organizira jer njegova cura uvijek slika, ako nabavim lako posaljem :wink:
pitaj, hvala unaprijed,
a to sta nemaju iskustva s razglasom ne mjenja činjenicu da je ljepo kad bend na stageu čuje šta svira a ne samo publika LOL
up the irons!!!
 
undhriell said:
slučajno zalutah tu, fažana hahaha u našu boranu moram reć da je tonac bio očaj, na stageu je bila velika buka i nismo niš čuli,tj svirali smo napamet i bili totalno van ritma (zato sam i skako dole sa stagea da čuje otprilike gdje smo) a i dali su mi da pjevam na hebeni mic za ozvučit činele koji me totalno izobličio, puno bolje zvučio inače :) , još uvjek smo loši al puno bolje nago u fažani :)
btw ima ko slučajno slike s tog konca?
pozz axy

Leon!!
what a nice surprise ;)

ne seri da ste loši jer ću stavit i drugu snimku od rijeke ;)
btw ima da dođeđ do pivnice ja prošla ispit!!!!!!!! (dobro još samo jedan mali dio u petak ;) ) :banana:
 
Back
Top