Maiden to Rip Up Belgrade ?

Aaa hhh aaaa

:evil: hellooouu from Bosnia.
pa ja sam jedan od onih koji bijahu na koncertu u Gorici tj Zagrebu i mogu vam reci da smo se odarali ko budale.MDolls su bili gola kita a Maiden naravno veoma profi.Bilo bi nice kad bi dosli do bg/a pa da se opicimo kao na Metalici koja je fala bogu bila vrlo dobra.
Eto samo da mahnemo purgerima koji su izvisili proslo ljeto ali imaju seve pa nek im piva na MIkrofon jjjeeeeeaaaaaa.
Ako bude ista od Maidena molim da se to objavi velikim slovima jer ce garant biti 50 000 glava i isto toliko popijenih litara BIrreee.
 
Re: Aaa hhh aaaa

cedomir said:
Ako bude ista od Maidena molim da se to objavi velikim slovima jer ce garant biti 50 000 glava i isto toliko popijenih litara BIrreee.

Je li ti ovo dovoljno veliko ili zelis jos vece?
 
BoBo said:
Mislim da je rekao da su mu ovi drazi, ne da NW bolji od IE. Ako ne, onda ga je zasra.

pa kažem da je meni nightwish bolji od iceda iako i ove ponekad poslušam ali mi je uvijek ljepše èut tarjin glas nego od onog tipa iz iceda. a usput jeli tko kupio novi nightwishov dvd?
 
:bj:
BOBO from split (fucking torcida) a ti si bio u ZG na Maidenu? Ma bio si ti moj k.... ti se nisi maknia iz te jeb ... selendre!
 
cedomir said:
:bj:
BOBO from split (fucking torcida) a ti si bio u ZG na Maidenu? Ma bio si ti moj k.... ti se nisi maknia iz te jeb ... selendre!
LOL
kladim se da je bobo bio na vise koncerata maidena nego sto ces ti biti u cijelom svom zivotu :wink:
 
cedomir said:
:bj:
BOBO from split (fucking torcida) a ti si bio u ZG na Maidenu? Ma bio si ti moj k.... ti se nisi maknia iz te jeb ... selendre!

ovo je bilo nisko 8)
 
nemoj zezat, ti vidiš i more i poljud sa terase odjednom!!!! wow
a ljudi daj nemojte opet poèinjat svaðe zbog klubova za koje navijate, ako je split selendra što je onda moje mjesto. ima nas 800 stanovnika, i nemamo ni more ni poljud. a po mom mišljenju je Split ljepši grad od zagrea (nemojte se uvrijedit sad purgeri) ali zbog palaèe, rive... split je cool (a i navijam za hajduk)
 
:headbang: pa dobro Ivane a od kud si kad Vas ima samo 800?Di ti zivis na Pljesevici hahahahahaha
Daj mi javite ljudi dal je itko bio u zg na mkoncertu da evociramo uspomene i slike naravno.
A mozda je netko bio u BG na Purpl-ima,haaaa?
Ej brijači da li netko vozi dva kotača i da je u nekom moto-clubu pa da se cujemo?
 
:D Ej Ivane sorry sad skontah da si iz Ivanjske a znam di je to pa te onda i razumijem, hahahaha naravno.
Ma zemljaci smo nema problema a cim si na the forumu onda si dober coek naravno hahahahahahah
Aj bok i no hard feelings!
 
cedomir said:
:D Ej Ivane sorry sad skontah da si iz Ivanjske a znam di je to pa te onda i razumijem, hahahaha naravno.
Ma zemljaci smo nema problema a cim si na the forumu onda si dober coek naravno hahahahahahah
Aj bok i no hard feelings!

:shock: ne, ne ja nisam iz Ivanjske, ja sam iz Ivanske a to je u hr, 15-ak km od bjelovara, sorry (ljudi èesto brkaju ta dva mjesta)
 
Ivan said:
ali ovo je bilo niže LOL
:cheers:
Ej stari a ti ako si biJo na vise od 2 koncerta Maidena u svom dugom zivotu onda si bas odvalia do jajaca.Ma daj mi reci samo datume i gdje a ja ti skeniram karte i posaljem moje.
Na svaku tvoju ja ti sutnem 2moje skenirane pa da vidimo kako i sta
A kad se negdje nadjemo ima da ubijemoo konu birrruuu.
 
nije u tome point....... ima tu puno aspekata zašto neko može, a zašto ne može iži na koncerte. Pitaj onog u Beèu ili Milanu i to ne onog sa 16-70, veæ 50 godina.

Ja sam primjerice sa svojih 30 iako sam iz zadra bio na minimum 70koncerata, od èega desetak maidenovih i što onda....

Zar sam bolji po tome od Ivana, koji je tek poèeo sa Maidenima i koji ih voli kao što sam ih ja volio na poèetku i kao što ih sad volim.

Tko smo mi da tu nešto sudimo?
 
Maiden croatia said:
nije u tome point....... ima tu puno aspekata zašto neko može, a zašto ne može iži na koncerte. Pitaj onog u Beèu ili Milanu i to ne onog sa 16-70, veæ 50 godina.

Ja sam primjerice sa svojih 30 iako sam iz zadra bio na minimum 70koncerata, od èega desetak maidenovih i što onda....

Zar sam bolji po tome od Ivana, koji je tek poèeo sa Maidenima i koji ih voli kao što sam ih ja volio na poèetku i kao što ih sad volim.

Tko smo mi da tu nešto sudimo?

tako je stari
ja npr. obožavam Dream Theater ali nikad nisan bia na njiovom koncertu (niti san ima prilike) pa jesan li manji fan od nekoga ko je bia i kome npr. dolaze u rodni grad na svakoj turneji.
mislin da ne
 
Ivan said:
da,
a kad smo kod ukusa
bio ti je bolji prošli avatar. ovako poèinjem mislit da ti izgledaš ovako :D

a sta ti mislis da on ne izgleda tako? :roll: LOL

inace...nista od power metala se ne moze usporedjivati sa Helloween i Blind Guaridan.
 
Back
Top