Maiden to Rip Up Belgrade ?

ÈmareC

Member
ljudi piše na maidenfans-ima da se šuška da æe svirati maideni u Beogradu ovo ljeto! toènije 09.06.05 ! el zna ko šta o tome! ako tamo budu iæu definitivno!
 
Izgleda da je sigurno.

Ja ne idem, jer ne mogu autom (ne zelim se vratiti bez njega ;)), a i dosta mi je ovo sto cu ici. Iako ce vjerojatno biti najbolji koncert na turneji.
 
Šta mislite da maideni ponove sviranje lonelinesa. to je pjesma koja je jedino svirana u beogradu ikad live. to bi bila ludnica
 
Girl_On_The_Edge said:
weeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee,
ako toga bude izgleda da cu ih i ja ponovno vidjeti :banana:

sretno...

a gle kako je ovo glupo ironièno,
ja ovo ljeto napokon idem u London na 3 tjedna, i mislio sam otiæi do steveove kuæe i zasjesti pa èekat dok mi netko ne otvori, A MAIDENI NA TOURU
 
sretno...

a gle kako je ovo glupo ironièno,
ja ovo ljeto napokon idem u London na 3 tjedna, i mislio sam otiæi do steveove kuæe i zasjesti pa èekat dok mi netko ne otvori, A MAIDENI NA TOURU


A ti znaš gdje steve živi? London je velik! ak te starci ne puste da ideš po koncertima, misliš da æe te pustit da bauljaš po Londonu?
 
ÈmareC said:
A ti znaš gdje steve živi? London je velik! ak te starci ne puste da ideš po koncertima, misliš da æe te pustit da bauljaš po Londonu?

ne, ali oni ni neæe saznati. ja idem k maminoj sestrièmi na "upoznavanje" londona a ona je totalno cool i vjerujem da æe me vodit londonom da ga malo vidim pa æu ju zamoliti da me odveze na adresu iron maiden F.C i koliko znam to je steveova kuæa, a ako ništa drugo budem si nakupovao fan stvarèica.
 
ako dodju u beograd bas me zanima tko ce otvarati za njih
hoce li ti biti nekto dobar kao dream theater( 12.6. svicarska)
netko prosjecan kao nightwish(29.5 poljska)
ili netko los kao marilyn manson(31.8. irska)
 
Iygleda da Maideni traye previse love. Vjerojatno ce na kraju popustiti jer ce imat rupe u turneji. Mislim da je slicna situacija i s Madarskom.
 
MaidenMadness said:
netko prosjecan kao nightwish(29.5 poljska)

PROSJEÆAN :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x
 
Ivan said:
PROSJEÆAN :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x
da, imaš pravo

ispod prosjeèan :evil: :wink:
 
Nighwish je vrlo prosjecan powermetal bend. Istucu se samo zbog Tarjinh(?) glasovnih mogucnosti. A i cini mi se da su im i albumi zbog nedovoljne kvalitete preproducirani.
 
Meni se nightwish sviða. uz maidene band koji najèešæe slušam, a tarja je jako zgodna :p .
znam da nisu kao maideni ali su mi bolji od iced eartha npr.
 
Ivan said:
Meni se nightwish sviða. uz maidene band koji najèešæe slušam, a tarja je jako zgodna :p .
znam da nisu kao maideni ali su mi bolji od iced eartha npr.
dobro to je sad sve stvar ukusa
 
Back
Top