Ljubitelji Maiden-a,ujedinite se !!!!!

Status
Not open for further replies.

_MORRISON_

Member
Evo sta je jedna osoba koja tvrdi da slusa metal napisala o nasem Iron Maiden-u :

"A da jes, ne znaci ako u mom potpisu ne pise velikim slovima MAIDEN ili sta ti ja znam da ja to ne slusam! Maidn je shit i to bi rekla njima u facu a kamol ovdje tebi na forumu! Ti nemas pojma od muzike jer da imas nebi sluso te seljacine, to slusaju mala djeca koja su jednom cula za ROCK pa eto da mogu pricati uzmu Metallicu ili u tvom slucaju Maiden pa se dice kako im se svidja...daj molim te! Kad krenem od potpisa pa na dalje smijesno jednostavno! Ja kad sam slusala metal ti si vuko range po cesti zato cuti! "

Stoga vas molim da posjetite ovaj forum http://forum.cazin.org/index.php?showtopic=7751&st=0&gopid=162279&#entry162279
i zalipite joj dobar post...
 
Never argue with an idiot, they'll drag you down to their level and beat you with experience. :D zbog toga san ja odustala od ikakvih objašnjavanja nekome .... no simpathy for fools,, thas all
 
Znam da te takve osobe mogu iznervirati sto je i razumljivo, ali sto imas od toga da se uvuces u svadju s njom? Da je takvoj osobi do civilizirane rasprave onda ne bi na taj nacin reagirala, nego joj sluzis kao meta za rjesavanje svojih frustracija.

Najbolji lijek je ignoriranje jer sebe neces dodatno iznervirati u raspravi bez izlaza, a njen ego ce pretrpiti udarac jer te ne zanima sto ona misli o Maidenima.
 
"Jednu samo? Ma necemo biti tako skormni, haj da ti imas sta googlati
SLIPKNOT naravno daleko su najbolji
Rammstein sto se tice njemackog
Korn sto se tice tekstova fenomenalno
Marilyn Manson sto se tice solo-kariere
I naravno last but not least Metallica to sto svi klincu slusaju kad pocnu s metalom
To su moju favoriti, naravno ima jos tu in flames, ill nino, godsmack...itd al to je opet druga stvar

Zadovoljan?? Il bi da ti nabrojim od sve i jedne grupe po 5 pjesmi da budes zadovoljan?! "

Evo sta dalje pise... Treba se registrovati da ostavis komentar, jbg. forum.cazin.org...
 
_MORRISON_ said:
SLIPKNOT naravno daleko su najbolji
Rammstein sto se tice njemackog
Korn sto se tice tekstova fenomenalno
Marilyn Manson sto se tice solo-kariere
I naravno last but not least Metallica to sto svi klincu slusaju kad pocnu s metalom


ove navedene sam sve uzivo vidio,metallicu 3 puta i mogu lizat samo jaja maidenima!
 
E Morrisone, Morrisone ... sumnjam da je itko ovdje zainteresiran za svadju sa nekom nepoznatom tinejdzericom koja mrzi Maidena. ;)

Osim mozda cmarec kad je u alkoholiziranom stanju. ;)
 
BoBo said:
E Morrisone, Morrisone ... sumnjam da je itko ovdje zainteresiran za svadju sa nekom nepoznatom tinejdzericom koja mrzi Maidena. ;)

Osim mozda cmarec kad je u alkoholiziranom stanju. ;)

weee :D

a fight? onak uživo
 
BoBo said:
E Morrisone, Morrisone ... sumnjam da je itko ovdje zainteresiran za svadju sa nekom nepoznatom tinejdzericom koja mrzi Maidena. ;)

Osim mozda cmarec kad je u alkoholiziranom stanju. ;)



ahahahaha,right on!!!!!!!!!!!!
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top