lista(e)

Mislim da 99% domacih izvodjaca skriva te brojke jer ih je sramota, pa tako nema ni inozemnih izdanja.
 
hmmmm glupo




mislim da je prodaja doda prosla dosta dobro za hr uvjete. mislim kad su SVI moji frendovi koji slusaju takvu glazbu KUPILI(ne kopirali LOL ) cd onda je valjda bilo bolje nego drugcije



inace moji frendovi u 99,99% slucajeva kopiraju cde pa onda valjda nesto znaci to sto su kupili
 
hmmm to im je ocito bila izlika da ne recenziraju dod. brave new world su bili barem recenzirali, koliko se sjecam u vecernjem su mu bili dali 2 uz natpis da je to los pokusaja starog banda da povrati staru slavu
 
Eh, kad se samo sjetim onog idiota Galla iz Slobodne sta je sve srao o njima, a onda nakon par dana je pisao hvalospjeve u cast Springsteena i Stonesa.

I jos ono da je Lars najutjecajniji i (jos nesto, ali se ne sjecam sto) bubnjar u HM!?!?!?!
 
hladno pivo? :?

mislim znam da se o ukusima ne raspravlja

ali netko ko voli haldo pivo(da nebude zabune bend a ne najbolji izum od osnutka svijeta :D ) name pravo pricati o maidenima u drustu frendova a kamoli pisati o njima
 
Kako upravo gledam stare video kazete, smijesno mi je sto sam prije mogao slusat i bilo mi je dobro. U kakvom sam neznanju zivio. :oops:
 
BoBo said:
Kako upravo gledam stare video kazete, smijesno mi je sto sam prije mogao slusat i bilo mi je dobro. U kakvom sam neznanju zivio. :oops:
npr. evo je cu se prvi osramotiti da probijem led. doma imam cd od tram 11 i kazetu od bolesne brace :oops:
 
Ja na prvoj kazeti imam spot MC Hammera "Can't touch this".

Dva puta. :shock:

To je bila samo sprdacina zbog spota, ne zbog glazbe. Za to imam vise promjera: Bangles, Tina Turner, Texas, Bob Geldof, ... Imam cak dio one pjesme za Band Aid 84(5?).

Poslije sam se opametio pa se slicni na nalaze na ostalim kazetama.
 
Back
Top