koja je u hrvata najpopularnija osoba

MaidenMadness

Active Member
koja ima veze s maidenima? je li to bruce,steve,janick,adrian,nicko,blaze,paul,dave,clive. tko? ajmo provesti diskusiju da dojdemo do odgovora. ja mislim da je u hrvata najpuplarniji bruce
 
Da pitas samo ljude s BB onda bi odgovor bio Nicko. :)

Ali velika većina Maiden fanova ne razmišlja o Maidenina 24/7 i onda je pjevač u prvom planu. Tako da je vjerojatno Bruce najpopularniji.
 
Zar nije pitanje bilo "Tko je u Hrvata najpopularniji?", a ne "Tko je vama najdraži?"?
 
slazen se da je u hrv. najpopularniji Bruce
........al mi je isto Steve drazi............... :)
 
U duhu jednog drugog posta rekao bih da je to Paul Di´anno :)

Realno gledajuæi....zapravo najpopularniji je Eddie...i sam Steve je izjavio da ga smatra stvarnim èlanom benda....

:evil:
 
Pa jel ste vi Normalni??? kakvo je To pitanje?? pa bruce je DEFINITIVNO najpopularniji , za njega svi znaju. A ADRIAN je najbolji odnosno meni najdraži Maiden èlan, iz tog razloga što se vratio u Maidene i shvatio da su Maideni njegov život, ma dobri su mi svi ali su mi Bruce i steve previše u medijima, a adrian je više èovjek iz Backstagea
 
jes, jes...slazem se sa ostatkom ljudi. najpopularniji je Bruce (cak i onaj kreten kaj je vodio Story Super Nova, nemrem mu se sjetit imena, zna za brusa).

meni osobno najdrazi je :edmetal: :edmetal: :guitar: Adrian Smith.
 
99.99%. Ne znam ih ni ja.

Od starijih bi se možda sjetio samo Dennisa Wilcocka, Douga Sampsona i Tonya Parsonsa.
 
MaidenMadness said:
da stvarno. mislim da i 90% metalaca u hr nikad nije culo za npr. terry rancea i dave sullivana

prosvijetli me. stvarno si rekao malo kad si rekao 90%. oni su povezani s Maidenima?! :?
 
HijenA said:
prosvijetli me. stvarno si rekao malo kad si rekao 90%. oni su povezani s Maidenima?! :?
prvotni gitaristi iron maidena. stavi uz njih jos paul daya kao vokala, ron matthewsa na bubnjeve i steve harrisa na bass i imas prvu postavu iron maidena iz '76
 
HijenA said:
prosvijetli me. stvarno si rekao malo kad si rekao 90%. oni su povezani s Maidenima?! :?

WHAT? Ti Nikad nisi èuo za ove deèke????????????????????????????????????????????????????? Pa kak To??????????????????????????????????????????
 
Back
Top