koja je u hrvata najpopularnija osoba

MaidenMadness said:
prvotni gitaristi iron maidena. stavi uz njih jos paul daya kao vokala, ron matthewsa na bubnjeve i steve harrisa na bass i imas prvu postavu iron maidena iz '76

vis, vis...stvarno svaki dan nesto novo naucis. nisam to znao. mislio sam da je Steve sa Daveom osnovao bend. bio sam u zabludi :D
 
Ivan said:
WHAT? Ti Nikad nisi èuo za ove deèke?????????????????????????????????????????????? Pa kak To??????????????????????????????????????????


cek...cek. pa nitko nije sveznajuc. to nisam znao. a ti si to znao?! jel? a ne znas prepoznat Van Halena :lol:
 
Ivan said:
WHAT? Ti Nikad nisi èuo za ove deèke????????????????????????????????????????????????????????????????????? Pa kak To?????????????????????????

Zar su dvojica skoro totalnih anonimaca toliko važni? Skoro jer ih se može naći samo na stranicama na kojima se piše o prvim postavama nečega što je tek kasnije nakon nekoliko godina postalo važno. Kada su oni bili udaljeni nekoliko svijetlosnih godina.

Zato ti i večina savjetuje da malo proširiš glazbene horizonte. Kakvom vrstom wc papira i kojom rukom Harris briše svoju guzicu je totalno beznačjno. Pa makar bio i glazbeni genij.
 
BoBo said:
Kakvom vrstom wc papira i kojom rukom Harris briše svoju guzicu je totalno beznaèjno. Pa makar bio i glazbeni genij.
...mislim da to Steve radi sa svojom desnom rukom, i to s prva dva prsta s kojima svira bas...a papir mislim da je made in england.. LOL
 
CroatianTROOPER said:
...mislim da to Steve radi sa svojom desnom rukom, i to s prva dva prsta s kojima svira bas...a papir mislim da je made in england.. LOL

da, i nisi naveo da je custom made samo za njega LOL :D
 
CroatianTROOPER said:
...mislim da to Steve radi sa svojom desnom rukom, i to s prva dva prsta s kojima svira bas...a papir mislim da je made in england.. LOL

Sada će gledanje njegovih prstiju dok svira bas imati sasvim drugu perspektivu. LOL
 
pa ako vi ne pridajete starijim èlanovima velika važnost, Ok ali ja ih smatram djelom Maiden Family. a priznajem ni ja ne znam toèno sve koji su bili od 1976-1979 u Maidenima, ali pokušavam nauèit. I mislim Da sam èuo da je steve u dosta dobrim odnosima s paULOM TAKO DA OTPADA OVA MOGUÆNOST s wc papirom.P.s. Nisam znao za ovaj vrlo zanimljiv podatak za prste, Thanks (šala) LOL
 
Ivan said:
... I mislim Da sam èuo da je steve u dosta dobrim odnosima s paULOM TAKO DA OTPADA OVA MOGUÆNOST s wc papirom.

Previše glasno slušaš Maidene, pa nisi dobro čuo. :) Situacija je baš obratna. Nisu u dobrim odnosima, a Paul kad god može izvali neku glupost na račun Maidena.
 
a ja sam to zakljuèio po tome što mi je malo èudno kako Paul može nešto prièat protiv Maidena a oni su mu dali prava na izvoðenje svih (ali nisam siguran) pjesama s Killers i Iron Maidena
 
Svi imaju pravo svirati što god žele, samo to moraju platit. To je sve regulirano kod onih koji se brinu o autorskim pravima, tako da nije potreban poseban pristanak od strane autora.
 
HijenA said:
cek...cek. pa nitko nije sveznajuc. to nisam znao. a ti si to znao?! jel? a ne znas prepoznat Van Halena :lol:

pa ja nikad nisam rekao da sam ja ovdje kao neki poznavatelj metala nego kao Maiden fan, amalo mi je sad ovo veæ poèinje biti glupo. svima vam smeta što mene zanima sve o Maidenima pa mi još pokušavate predbaciti da ne znam da je u Maidenima Tony Moore svirao klavijature ili takve gluposti. a za dosta ovih bandova koje ste nabrojali ja sam èuo njihove stvari ali jednostavno mi se ne sviðaju
 
Ivan said:
svima vam smeta što mene zanima sve o Maidenima

Ne smeta, samo ti pokušavamo objasnit da poslušaš i druge bendove jer Maideni nisu jedini. Sječam se kad sam prvi put čuo Maidene da sam ostao ravnodušan prema njima. Nekoliko puta sam preslušao kazetu u 2-3 tjedna dok mi nije sjelo. A kad je zasjelo nitko ih više nije dirao.

Natjeraj se i poslušaj neke druge bendove na silu. Mora postojati još nešto što će ti se sviđati.
 
Ivan said:
pa ja nikad nisam rekao da sam ja ovdje kao neki poznavatelj metala nego kao Maiden fan, amalo mi je sad ovo veæ poèinje biti glupo. svima vam smeta što mene zanima sve o Maidenima pa mi još pokušavate predbaciti da ne znam da je u Maidenima Tony Moore svirao klavijature ili takve gluposti. a za dosta ovih bandova koje ste nabrojali ja sam èuo njihove stvari ali jednostavno mi se ne sviðaju

:shock: LOL

eto ti par sugestija: Slayer (rani, pogotovo Riegn In Blood i Seasons In The Abyss) - malo brutalno ali preizvrsno. pa zatim Helloween (Keeper 1 i 2). pa onda Metallica (sve do Black albuma, ukljucujuci taj). pa recimo Judas Priest (Painkiller i ostali). uz maidene, ovi bandovi su zapravo podloga svim ostalim bandovima i svim zanrovima metala. sigurno ces, od necega nabrojanog, naci nesto sto ti se svidja. bitno je da se ne zatupljujes slusajuci samo maidene vec da si siris horizonte.
 
E jesmo izmjesali teme o Maidenima u ovom forumu. U svakoj pričamo o svemu. Više ništa nema veze s naslovom. LOL
 
BoBo said:
E jesmo izmjesali teme o Maidenima u ovom forumu. U svakoj prièamo o svemu. Više ništa nema veze s naslovom. LOL

yup LOL tko je uopce moderator za hrvatski dio foruma?!
da znam kome se ne smijem zamjerit (citaj kome se moram ulizivat :err:) 8)
 
Back
Top