Kad ste sve vidjeli Maidene uzivo?

likvor said:
Podbacuje ove godine. Samo 5 koncerata...da nije bolastan ili nešto?

Imao je problema s bubrznim kamencem i to ga nije sprijecilo da odradi drugi dio turneje ove zime.

Mislim da mu je trenutno osim zdravlja veliki problem i finacijska situacija. Najozbiljnije. U je ogromnom minusu zbog Maidena.
 
mirko123 said:
ostario sam..neda mi se ici u beograd..nemogu vjerovati da cu to preskociti..nikad necu zaboraviti virtual tour u budimpesti..svira uvod fear a 300 srba se dere "srbija" i "stevo srbine"..na stranu politika ali srbi ih obozavaju..to ce biti lom ala velika gorica..cuvajte se ljudi,tamo ce biti pakao...steta sto ne sviraju u novoj areni..to je konforna dvorana..bojim se da ne bude pregazenih..nikad se nisam bojao za zivot osim u velikoj gorici..a imam 120 kila i nisam slabic..ne mogu ni zamisliti koji ce to biti lom kad oni izlete na stage u beogradu

Slazem s tvojoj procjeni. Toga je i mene strah. I da mi se da ici u Beograd mislim da ne bih uzivao bas zbog toga sto ce situacija u prvim redovima biti ekstremna. Mislim da ce biti puno gore nego u V. Gorici.
 
BoBo said:
Imao je problema s bubrznim kamencem i to ga nije sprijecilo da odradi drugi dio turneje ove zime.

Mislim da mu je trenutno osim zdravlja veliki problem i finacijska situacija. Najozbiljnije. U je ogromnom minusu zbog Maidena.
:? :?
Jednom riječju: Fanatik.
 
BoBo said:

Sreo sam ga u Earls Court-u poklonio mu neke koncertne plakate itd, koje sam dobio od maiden službenog merchandisera, a čovjek mi se čini prava legenda. Baš onako, pravi dobričina.

On je tamo, kao i ja, upoznao jednog tipa koji se na maiden online forumu zove Beast. Tom tipu je Earls Court bio 100-ti koncert u karijeri, naravno Maidenov, a Grčka će mu biti stoprvi. Gledao ih je od prvih godina, do sad, a zanimljivo, nikad nije imao sreće ući u backstage, stoga ću mu prirediti iznenađenje u Grčkoj.
 
bobo,apsolutno si u pravu za beograd..samo da ne bude mrtvih:)))da sviraju u areni ja bih sjeo na tribinu i odgledao koncert...velika gorica je bila katastrofa..koliko sam vidio razbijenih nosova i tucnjava zgadilo mi se..i onda nakon 2 dana odem u cesku i ne mogu doci sebi koja razlika..cesi su zakon..zavrsi murder dolls i maideni ne izlaze 15 minuta..cijela dvorana zvizdi..ljudi su platili ulaznicu i ajmo na stage,pocnite koncert
 
Back
Top