Izvjestaj iz Ostrave

BoBo said:
E jesi zaboravna. Upoznali smo se kad je Blaze bio u Splitu, a vidjeli smo se u Pragu i Grazu prije koncerta. :wink:
a jebemu sunce sorry e to mi se stalno dogadja jebemu upoznajen se s ljudima po 6 puta ,, morat cu pocet ginko pit ,, zakon slike jebemu hihi
 
Dickinson's legacy said:
a jebemu sunce sorry e to mi se stalno dogadja jebemu upoznajen se s ljudima po 6 puta ,, morat cu pocet ginko pit ,, zakon slike jebemu hihi

Nema problema. Ja face nikad ne zaboravljam, ali zato s imenima imam problema.
 
BoBo said:
Oni koji su duze ovdje su me vidjeli na slikama (nemam pojma kako ti nisi).

Nisam se javljao na mobitel jer sam uzeo onaj s madjarskim SIMom.
Ma vidio ja tvoju sliku ali šteta što imam pamćenje ko zlatna ribica!
 
BoBo said:
Nema problema. Ja face nikad ne zaboravljam, ali zato s imenima imam problema.
uf s imenima je još i gore,,, to NIKAD ne zapantin,,, ka se upoznan s nekin ime niti ne cujen prvi put tek ka se bolje upoznamo polsi pitan what was your name hihi zaborani bastard
i dont even know your name,,, i wont even remember your faaaaace but you choose to play my games,,, LOL
 
Dickinson's legacy said:
uf s imenima je još i gore,,, to NIKAD ne zapantin,,, ka se upoznan s nekin ime niti ne cujen prvi put tek ka se bolje upoznamo polsi pitan what was your name hihi zaborani bastard
i dont even know your name,,, i wont even remember your faaaaace but you choose to play my games,,, LOL

Cover your lips with the wicked tongue of silence...
Cover your eyes with the velvet hands of darkness...

:cry: :cry: :D legendo moja

@bobo: i izvan cyber svijeta si teška faca LOL
 
BoBo said:
Oni koji su duze ovdje su me vidjeli na slikama (nemam pojma kako ti nisi).

Nisam se javljao na mobitel jer sam uzeo onaj s madjarskim SIMom.
da, a mi smo se kockali i poslije koncerta te zvali na hrvatski mob.
bilo je 50% šanse da promašimo i uspjeli smo

btw odlične slike
 
dickinsonica said:
Cover your lips with the wicked tongue of silence...
Cover your eyes with the velvet hands of darkness...

:cry: :cry: :D legendo moja

@bobo: i izvan cyber svijeta si teška faca LOL
hehehe tebe san zapamtila dosta smo dugo pričali pa ti čak i ime znan hihi ;) a znan i šta misliš hehehe ;) asti jebemu mogla bi se opet zaletit do sta malo ;)
 
Dickinson's legacy said:
hehehe tebe san zapamtila dosta smo dugo pričali pa ti čak i ime znan hihi ;) a znan i šta misliš hehehe ;) asti jebemu mogla bi se opet zaletit do sta malo ;)

JA BIH BILA VEOMA RADOSNA :D :D
 
Back
Top