IRON MAIDEN tenisice

hahahaha nadan se da cu opet poletit jebemu ;) ajme ja cin vidin nesto vezano za avione poludin hehe :banana: ito sta je najzesce uvik za malasnu dicu bude i pilotskih jaketa i majica i gaca i svega bas sa prejkebenin slikama aviona i svega :)
hehehe latex ha LOL LOL cooooool
samo se nemoj penjat na stage u tome da Bruce ne pokida hehe u know,,,
 
a shit,a baš su mi bile namjere popet se na stage,al ajd neæu,dogovoreno,heheee LOL LOL LOL :wink:
a ne sumnjam da nebi bila dobar kopilot Bruceu,super ste par,baš sam vidjela onu fotkicu vas dvoje together :)
pa bilo bi ti super kupiti sve te male stvarèice za dicu i onda lipo izrežeš sve te slièice i zašiješ si kao zakrpice na svoju veliku majicu LOL a nema ti druge . . .
btw.kada ti je roðendan da ti kupim nešto lijepo s uzorkom nekakvim u tvom stilu :evil: :wink:
 
hehehehe a sta ja znan mozda za heaven can wait budes gori a znas kako je onoj tetki pokida top pa ga je tuzila posli ;) ja san te samo upozorila hehe LOL
hehe a i to sta kazes to bi mi najbolje bilo ;) hihi
asti vidila si sliku ;) aaaaaaaaaaaaw thx :)
hehe 13.4. a tebiiiiiii ??? neke lisice hehehe ;) i zbog latexa i zbog lije su ti kupit hihi
 
ako dragi bog da da se popnem više gore pa kud puklo da puklo,jebemu LOL :wink: :evil:
što se tièe slikice tvoje s Bruceom ,ma san,nema šta! :D (a lipa si mi )
meni rojsni 16.3. e,èistokrvna red foxy :wink: jebemu LOL
 
ewox said:
ako dragi bog da da se popnem više gore pa kud puklo da puklo,jebemu LOL :wink: :evil:
što se tièe slikice tvoje s Bruceom ,ma san,nema šta! :D (a lipa si mi )
meni rojsni 16.3. e,èistokrvna red foxy :wink: jebemu LOL
ajme ajme hehe vec vidin nered na stageu ;) ka in ispadnu oci ka te vide u latexu ;)
kako me mater zajebaje za tu sliku LOL "I did it, finally" i da mi se i oci smiju hihihi a da je on ispa blazeno haha a cuj kako inace ispadnen na slikama ovo je predobro ;) :banana:
firefox LOL zakon ;)
 
Dickinson's legacy said:
ajme ajme hehe vec vidin nered na stageu ;) ka in ispadnu oci ka te vide u latexu ;)
kako me mater zajebaje za tu sliku LOL "I did it, finally" i da mi se i oci smiju hihihi a da je on ispa blazeno haha a cuj kako inace ispadnen na slikama ovo je predobro ;) :banana:
firefox LOL zakon ;)


:D
firefox,hehee,right :wink: :evil:
šta prièaš pa sve ostale slikice koje sam ja vidjela su skroz ok,majke mi,rekla bi ja da su bzvz,ne brini,hheee :wink: :evil:
super si posebno s Bruceom,ima ti mater pravo u potpunosti,ma sve na tebi se smije jebate :wink:
 
haha firefox je jos jean eastwoodov film ito ima veze s my beloved avionima hehe tako da ti je to praaaaaaaaaaavo ime ;)
LOL LOL LOL thx jebemu sta da ti kazen hehe a to je istina da se smije sve na toj slici hihi best moment in my life panika je odjednon isparila negdi LOL ka neznan pozirat taman smo nesto laprdali unda je brat reka "Marija slikaaaa" i unda san ga scepala pogleala u brata i to e to .. ja bi ka sta oni teletabisi ludi kazu OPET OPET hehe
 
Bio i ja u Amerki. Tam sakakih èuda ima e. Vidjo sam puno ljepih devojaka. I onda sam....i onda sam si išo kupi nove taèke. I tamo su i neke patike bile. Baš su mi bile krasne pa sam nagovorio èaèu da mi ih kupi. Pišu neka èudna slova na njima. Èaèa kaže da su to oni hrejeroglivi iz Edžipta. I na njima ima isto neko èudovište nacrtano...drži neku stvarno ljepu sikiru, èaèa kaže da je i on imo taku kad je manji bio. I taj lik s tom sikirom sve nešt èudno gleda ko da æe napast nekog i tako...al imeni su svejedno krasne te patike. :D
 
Back
Top