IRON MAIDEN tenisice

The Pharaoh said:
Nema do old school bijelih visokih nikeica proizvedenih 80-ih :metal:

Jel mislis na PUMA visoke tenisice?To je bio najveci hit,to i JNA cizme,sa ona dva mala remencica na gornjem dijelu cizmi! LOL
 
Kristijan said:
Jel mislis na PUMA visoke tenisice?To je bio najveci hit,to i JNA cizme,sa ona dva mala remencica na gornjem dijelu cizmi! LOL

ma bilo je svakakvih i PUMA i NIKE pa i ADIDAS čak, ali jedne su srbijanke iliti JNA čizme LOL
 
One nikeove Killers patike su stare barem deset godina i ok mi izgledaju,a ove nove vansove ima ful niske i malo višlje,kao starke no nisu mi baš neke..vidla ih još ljetos u 169 izdanju metal hammera. . . Fora patike su mi šta kaže Pharaoh one visoke nikeice šta su se furale dok smo mi još balavi bili...No,you right Mare,ništa bez Dr.martensa!!

Jedino što bi trebali nabaviti su one Manowar kabanice!!! LOL LOL LOL :banana:
 
yes indeed one visoke boksačke patike su zakon bile ,, i dosta bi bilko da samo iron maiden piše na njima ili loneliness of the long distance runner il nešto šta ima veze s njima a ne slika killersa to mi je nekako prešareno neznan ;)

hihi kako bi ih oni nazvali ajmee ajme ;)
 
Dickinson's legacy said:
yes indeed one visoke boksačke patike su zakon bile ,, i dosta bi bilko da samo iron maiden piše na njima ili loneliness of the long distance runner il nešto šta ima veze s njima a ne slika killersa to mi je nekako prešareno neznan ;)

hihi kako bi ih oni nazvali ajmee ajme ;)

hehee baš takve boksačke sam si kupila u srednjoj,mislim da sam išla u prvi razred,hihi,bilo je pred meeetar(bile su maskirne,ratničke,yeeeah) :D ...svi su mi se smijali a kad sam ih skoro rasturila za par mjeseci valjda je došla ta moda,svi živi su ih imali,čak ih je frend (koji mi se najviše smijao)prodavao okolo po školi na crno... LOL
 
obožavam te ljude koji nose samo ono što je IN jebote hehe glavno da su si oni to viili u nekom modnom časopisu YEAAH :) i odma je to super i to šta su svi isti,,,, aaaaaaaah
 
Dickinson's legacy said:
obožavam te ljude koji nose samo ono što je IN jebote hehe glavno da su si oni to viili u nekom modnom èasopisu YEAAH :) i odma je to super i to šta su svi isti,,,, aaaaaaaah

a ima da takvih bisera iako ja ne poznajem bas takav ðir ljudi...
ja imam svoj stil kakvog si sama izmislim i zabrijem i znam da ljudi odmah gledaju èudno ali to me ni najmanje ne pegla...ako mi danas padne na pamet da obucem trenirku i èipkastu majicu ,napraviti cu to pa kud puklo... LOL :roll:
 
hehehe ja isto "tjeram modu ... dalje od sebe" :) jebes to eo danas san isla kupi neku majicu i bila je ok odma san uzela jos jednu druge boje hehe ko ce to probavat,, uvik ka nadjen nesto ok uzmen dva komada , samo da je udobno ;)
 
ewox said:
:D sigurno si odabrala neku crvenu èipkastu u mom stilu . . . (pa da!) LOL
ajme totalno suprotno hehe muska majica ;) sportska s nekin orlon avijaticarskin hehe kafena i crna ;) jebeno udobna ;) eno je na susilu vec ;)... na zensku stranu ducana san se samo osvrnila i nista mi se nije svidilo LOL koda od kondoma prave te majice jebemu ;)
al jesan zato u drugome ducanu uzela crnu (ustasku) kosulju,,zensku jebiga ;) LOL
 
Dickinson's legacy said:
ajme totalno suprotno hehe muska majica ;) sportska s nekin orlon avijaticarskin hehe kafena i crna ;) jebeno udobna ;) eno je na susilu vec ;)... na zensku stranu ducana san se samo osvrnila i nista mi se nije svidilo LOL koda od kondoma prave te majice jebemu ;)
al jesan zato u drugome ducanu uzela crnu (ustasku) kosulju,,zensku jebiga ;) LOL

LOL jebate ja se malo šalim ,hehee...a dobra si e, a samo ti fali avionèiæ pa da poletiš . . .as high as the sun :D
. . .a što se tièe ženske konfekcije...èuj,neke od nas ti se full ljepe za latex :evil: i to stalno furaju sasobom

LOL LOL LOL
 
Back
Top