Iron Maiden Spotovi

BoBo said:
Mozda specijalnu verziju Paschendalea s fokusom na Adriana cijelo vrijeme.

samo ću reć: and axy went "aaaaaaa"

:D


btw, lijepa je to ideja kao za rođendan buhahaha :D
 
uf ovo me sad sitilo da san propustila njihov koncert u velikoj gorici i oni na moj rođendan u milanu.........sad bi se najrađe ubila......... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
 
axy said:
pa ovaj moj je trajao 19 i žilet minuta - bit će da mislimo na isto ;) ful mi nekako sramežljivo djeluje tamo :? ono, nekako čudno ko za njega ;)

bas sramezljiv je ondje sto kazes...a nekak mi se cini da se je jako zbunio jedva je nastimao gitaru...ima li tko lekcije od davea

najdrazi spot mi je ipak

rainmaker
 
Pilgrim said:
bas sramezljiv je ondje sto kazes...a nekak mi se cini da se je jako zbunio jedva je nastimao gitaru...ima li tko lekcije od davea

najdrazi spot mi je ipak

rainmaker

Stari primi u ruku gitaru i skidaj davea po sluhu, gledajuci ga na koncertima i tako kao ja. :D
 
skidam ga...ako sam dobro primijetio dave ubacuje malo blusea u svoje solaze...dave je ipak legenda najveca zajedno sa steveom u iron maidenu...neka se sakrije i adrian i stratton i gers...dave ih u svojim solazama...iskljucivo solazama nadJ.E.B.E.

eto to je moje misljenje...

ali citao sam ja da on slusa i klasiku i to na nekom stranom forumu te da je stavio svoje neke lekcije
 
Pilgrim said:
skidam ga...ako sam dobro primijetio dave ubacuje malo blusea u svoje solaze...dave je ipak legenda najveca zajedno sa steveom u iron maidenu...neka se sakrije i adrian i stratton i gers...dave ih u svojim solazama...iskljucivo solazama nadJ.E.B.E.

eto to je moje misljenje...

ali citao sam ja da on slusa i klasiku i to na nekom stranom forumu te da je stavio svoje neke lekcije

ima puno boljih gitarista od njih četvero skupa LOL
 
Pilgrim said:
skidam ga...ako sam dobro primijetio dave ubacuje malo blusea u svoje solaze...dave je ipak legenda najveca zajedno sa steveom u iron maidenu...neka se sakrije i adrian i stratton i gers...dave ih u svojim solazama...iskljucivo solazama nadJ.E.B.E.

eto to je moje misljenje...

ali citao sam ja da on slusa i klasiku i to na nekom stranom forumu te da je stavio svoje neke lekcije

:banana: Upravo to.
 
Pilgrim said:
:? pa daj molim te naravno da znam da ima boljih gitarista...nisam ja niti rekao nista...

joj šta je vama novima? sve shvaćate kao napad. nisam nikog napala, samo sam iznesla svoju konstataciju koja je trebala biti komična, budući da se već par stranice prepucavamo ko je bolji a ko nije od maidenovih gitarista. ionako bez ijednog od njih to nije to. just that. LOL

Ako sam te ičime uvrijedila, sorry, nije mi bila namjera. ;)
 
axy said:
joj šta je vama novima? sve shvaćate kao napad. nisam nikog napala, samo sam iznesla svoju konstataciju koja je trebala biti komična, budući da se već par stranice prepucavamo ko je bolji a ko nije od maidenovih gitarista. ionako bez ijednog od njih to nije to. just that. LOL

Ako sam te ičime uvrijedila, sorry, nije mi bila namjera. ;)

ma ne ljutim se ja nista a niti nesto shvacam kao napad vec si mozda to shvatila iz poruke... :D
 
ma sve 5 LOL ... s vremenom ćeš shvatit da se ja često kod ovakvih prepucavanja šalim ;) :D
 
Pilgrim said:
skidam ga...ako sam dobro primijetio dave ubacuje malo blusea u svoje solaze...dave je ipak legenda najveca zajedno sa steveom u iron maidenu...neka se sakrije i adrian i stratton i gers...dave ih u svojim solazama...iskljucivo solazama nadJ.E.B.E.

eto to je moje misljenje...

ali citao sam ja da on slusa i klasiku i to na nekom stranom forumu te da je stavio svoje neke lekcije

:edbarf:
ma daj

ja nemam glazbeno obrazovanje, ali reći da su adrian i janick nule odnosu na dave je smiješno, sorry ali je.
možeš i zamislit maidene bez i jednog od njih, ma daj.
kad sam sad slušao AMOLAD nisam uopće razmišljao o tome tko ima koju solažu, bitan je cijelokupni dojam, a to što je onda on možda na jednoj solaži brži nego na drugoj ne znači da će mi to bit ključno je li neka pjesma bolja ili lošija
 
necu se prepucavat ali meni se dave cini ocito bolji i kad bi gledali tko je prvi drugi ili treci gitarist...daveu bi dao dao pocasno mjesto na prvo mjestu zbog toga sto je u mejdenima maltene od početka
 
Pilgrim said:
necu se prepucavat ali meni se dave cini ocito bolji i kad bi gledali tko je prvi drugi ili treci gitarist...daveu bi dao dao pocasno mjesto na prvo mjestu zbog toga sto je u mejdenima maltene od početka
ma ok, ali sumnjam da bi se dave sam uspio toliko proslaviti.
ne kažem ja ništa protiv njega, jer zbilja ga volim.
ali ipak se ističe uvijek taj dvojac adrian dave u početku, i kasnije se njih trojica spominju, jer ipak su toliko različiti, a opet toliko isti.
ne mogu ih rangirat
 
Back
Top