Iron Maiden Real Tribute (Madjarska) u Hrvatskoj 5 i 6.10.

Yeahlenn

New Member
Rijeka - Stereo - petak, 5.10.
Zagreb - Boogaloo - subota, 6.10.

U pitanju je najnoviji bend iz projekta "REAL TRIBUTE" (www.realtribute.org), a inace se radi o madjarskom bendu "Iron Maidnem", mnogi vec znaju o njima.
Znaju 62 pesme da sviraju, imaju jako puno nastupa iza sebe, sto u madjarskoj, sto u drugim zemljama u regionu.

Ono sto je najbolje, cucemo dosta pesama koji nisu hitovi (ja sam im vec narucio "The loneliness of the long distance runner" :))

Pozdrav!
www.realtribute.org

ps
Oni su free u cetvrtak 4.10. pa ako neko ima konkretan predlog gde bi mogli nastupati dan pred Rijeku (prostor min 300 do 1000 mesta) neka se javi na jelen80 AT gmail.com
 
Vec nas je BoBo o tome obavijestio, i to pred par mjeseci. :D

A sto se tice toga gdje bi prije Rijeke mogli svirati, neka probaju u Uljaniku u Puli. Samo nisam siguran koliko ljudi tamo moze stati, no ni u Stereo ne stane vise od 150-200, cini mi se.
 
Uljanik cetvrtkom imaju Student party, tradicija, ne daju cetvrtak.

ps
U Stereo stane 600 ljudi, provereno. Jedino ako je 400 njih kupilo karte i nije otislo na koncert :)
 
Sad videh da je BoBo jos 27.maja javio. Svaka cast za brzinu, kad je pre saznao :)

Gledao sam bas da li je neko stavio vest, ali mi nije palo na pamet da odem do maja :)
 
axy said:
Jebiga meni je uletila gaža od dečka baš isti dan... ccc

Pa dodji barem do Zg... :wink:
Meni je bas Volim burek poslala sms dali cu doci u Ri,ali nazalost Zg mi je puno blize tako da cu u subotu doci...

btw.u koliko h to pocinje i mozemo li prije negdje nabaviti ulaznice?
 
ewox said:
Pa dodji barem do Zg... :wink:
Meni je bas Volim burek poslala sms dali cu doci u Ri,ali nazalost Zg mi je puno blize tako da cu u subotu doci...

btw.u koliko h to pocinje i mozemo li prije negdje nabaviti ulaznice?

a poslala je i meni, samo ja opet nemam love da joj odg...
Screamy, ako ju vidiš reci joj da nemam love za odg, pliz, da ne misli da joj se ne želim javit. ;)

Nemam love ni za do ZG doć, već 3 dana živim na nuteli i kruhu. really.
jebiga, sve za blazea ;)
 
Rijeka 23h
Zagreb: 22h

Donose komplet scenografiju, kao Edija od skoro 3m visine koji ce da se krece po bini.
 
Back
Top