Iron Maiden 10.8.2008. Split-Poljud

bilo bi zakon neku zajebanciju u Bruceovom stilu na cestitku napisat .... samo neznan jel se smi zbog sponzora heh
nije on za standardne fine čestitke LOL bilo bi ga lipo vidit di pukne od smija kad vidi to čudo ;)
 
Gul_Ranek said:
Ja bih ti savjetovao da zadrzis novac, posto su neke firme vec obecale donacije s kojima ce se ti troskovi vjerojatno pokriti (bar tako cujem). :D
Ranko moj onda ti daj meni kontakate tih firmi da ja skupim donacije za blazea
Zavrzlama je napokon riješena, pa mogu napokon krenut s normalnom organizacijom

Biti će u Stereu ;)
Tako da ću trebat tvoju pomoć oko pronalaženja sponzora i donatora u Rijeci ( ti se tu ipak bolje ssnalaziš od mene)
OK?
Mogli bi se nać na kavi ovaj tjedan, ja sam nakon srijede u Ri, pa da se dogovorimo oko svega.
Ako hoćeš možeš ići samnom da se dogovorimo sa Simonom.


STIPE----> je li račun udruge postao pravovaljan, i ako nije KADA će postati? Da znam reći za uplatu donacija .... .... pliz javi što prije
 
BoBo said:
Pa i corava koka zrno ubode. ;)

Pa Lupa bi vec odavno demantirala najave u medijama o koncertu Maidena u Splitu.

true...
nego, ko je kiki?
ja sam u zadnje vrijeme neredovito tu pa nisam pratila nove članove... sorry ;)

BTWW Morison .- ako oćeš uplaćivati uplati za blazea lol . To se odnosi na sve voljne pomoći organizaciji ;) hihiihi
 
kad govorite o donacijama, češka pivnica je bila jednom donirala par bačvi piva za gitarijadu jednom u točki, doduše to je bilo kad se pivnica bila tek otvorila al ono.. :D
čisto ideja...
 
maiden

stipe,hocu li ja dobiti narukvicu za taj prednji sektor..sjeti se tko je sredio pasice za minhen i stutgart :oops: :oops: ..unaprijed hvala...mirko
narucili smo katre za prag..za sektor do pozornice i sretan sam kao malo dijete :banana: :banana:
 
Mirko, kakve planove imate za Prag?

Harvey, njegov brat i ja smo isto poceli kovati planove. :D Namjeravamo tri dana prije koncerta doci autom do Praga (hotel Luna najvjerojatnije), sve skupa sa ulaznicama bi nas doslo oko 1000 kuna po covjeku, s tim da nas ide cetvero. Jedino posto to nije sasvim sigurno i znat cemo tek oko 6. ili 7. mjeseca, strah me da se karte ne rasprodaju...
 
BoBo said:
"We wish you happy 50th birthday and many grandchildren!".
You redefine "accident" of birth thingy LOL coz if u were an accident what the hell we are?
al ne sad ozbiljno mislin da bi tribalo neku zajebanciju stavit na to ,,, spomenit nešto njemu drago ko šta je Steveu West Ham ,,, ono da nije standardna čestitka,, neznan mislin da bi njemo to bilo draže jer on nikad ništa lipo ne čestita njemu je sve zajebancija di se god može zajebavat ;)
 
Evo, ovo mi je upravo stiglo iz Ginness tabora..... plus dva attachmenta s prijavnicama. Show počinje.

____________________________________________________________

AGREEMENT REGARDING RECORD ATTEMPT ATTACHED:

CLAIM ID: 206399
MEMBERSHIP ID: 182735

Dear Stipe,

We are glad to inform you that your record application has been transferred to our internal system. As a result of this, we are sending to you the Agreement Regarding Record Attempts.

Please mark the Agreement Regarding Record Attempts with your CLAIM ID in the appropriate field, sign it and send it to us by fax:

From the UK: 0207 387 5098
International: +44 207 387 5098

Or by post:

Guinness World Records
Agreement In
184-192 Drummond Street
London
NW1 3HP
UK

Once we have received this, we will begin to assess your application and enter into correspondence with you. We hope to give you an answer within 4 to 6 weeks, but will endeavour to respond as soon as possible. Please note that if you are using our premium Fast Track service, we will respond within 3 working days.

PLEASE DO NOT SEND ANYTHING FURTHER AT THIS POINT. Once we have considered your record suggestion, we will contact you with our decision. If you are successful, we will send you the current world record and details of the guidelines you must follow.

Thank you for contacting Guinness World Records.

Best regards

Records Management Team
Guinness World Records



If you should require further information, do not reply to this email, but please visit our website and login to the member area (www.guinnessworldrecords.com/register/login.aspx). We will only be able to reply to enquiries regarding any of your pending claims if you have sent us the Agreement Regarding Record Attempt by fax or post. If you want to enquire about a new record, please make another application.
 
Gul_Ranek said:
Mirko, kakve planove imate za Prag?

Harvey, njegov brat i ja smo isto poceli kovati planove. :D Namjeravamo tri dana prije koncerta doci autom do Praga (hotel Luna najvjerojatnije), sve skupa sa ulaznicama bi nas doslo oko 1000 kuna po covjeku, s tim da nas ide cetvero. Jedino posto to nije sasvim sigurno i znat cemo tek oko 6. ili 7. mjeseca, strah me da se karte ne rasprodaju...

ma šta nije sigurno
KUPUJ KARTU! :D
 
maiden

danas je pocela prodaja ulaznica..sektor do pozornice ce planuti jako brzo..ako necete ici ja cu ti prodati karte u pragu :D :D ...mi idemo na dan koncerta i spavamo tamo i vracamo se sljedeci dan
 
maiden

sogor je kupio..da,internet..ceski ticketpro..mi smo ih gledali 4 puta u ceskoj i uvijek je bilo super..imas na maiden stranici na tour 2008 ides na ceski koncert i dobijes link za ticketpro i imas nacrt stadiona sa sektorima..ulaznice su se pocele prodavati danas
 
Dickinson's legacy said:
You redefine "accident" of birth thingy LOL coz if u were an accident what the hell we are?
al ne sad ozbiljno mislin da bi tribalo neku zajebanciju stavit na to ,,, spomenit nešto njemu drago ko šta je Steveu West Ham ,,, ono da nije standardna čestitka,, neznan mislin da bi njemo to bilo draže jer on nikad ništa lipo ne čestita njemu je sve zajebancija di se god može zajebavat ;)

"Those 50 years really flew by like a Boeing 757!"

...kad bi već bilo nešta šta voli...avijooooon :banana:
 
Back
Top