Iron Maiden 10.8.2008. Split-Poljud

Stadion je cca. 30,000 sjedecih mjesta. Ako stage bude na zapadu ili istoku onda na tribinama moze biti max. 16-17,000 i oko 10,000 na travi.
 
Mnoge pojedinosti sam dodao u ovaj svoj gornji veliki post, pa ga molim va, uredno i pažljivo pročitajte, kako bi vam bili poznati svi detalji oko koncerta, ulaznica, putovanja, backstage-a i sl.
 
Invazija na Split 2008!!!

Jedinstvena ponuda u Hrvatskoj!
Samo FIrMa može vam dati ovo!
Organizirano putovanje na Maidene i vrijedne poklone!
+ garantiran ulaz u prve redove na travnjaku!

Pogledajte ponudu!


FIrMa u suradnji sa Lupom i agencijom Ibus organizira najmasovnije organizirano putovanje na neki koncert u povijesti Hrvatske. Putem naše organizacije, temeljene na izvrsnim iskustvima organiziranih putovanja u Chorzow, Milano, Veneciju, Rim, Atenu, London, Beograd i Ljubljanu, za 10.08. 2008 priprema se neviđena invazija na Split. FIrMa priprema polaske iz čak 20 autobusa iz čak 10 destinacija u Hrvatskoj i Bosni! Nikad, niti jedna utakmica i niti jedan koncert nisu u povijesti Splita na Poljud organizirano doveli ljudi koliko ćemo mi ovoga ljeta. Sigurni smo da na ovaj koncert možemo dovesti preko tisuću(!!!) ljudi i to ćemo napraviti. Destinacije iz kojih vaz vozimo na koncert su slijedeće:

Grad - Polazak - Povratak - Cijena:

Osijek - 06.00h - 01.00h - 300kn
Vinkovci - 06.00h - 01.00h - 300kn
Varaždin - 07.00h - 01.00h - 300kn
Zagreb - 08.00h - 01.00h - 260kn
Pula - 06.00h - 01.00h - 300kn
Rijeka - 07.00h - 01.00h - 260kn
Zadar - 10.00h - 02.00h - 130kn
Šibenik - 10.00h - 02.00h - 100kn
Dubrovnik - 10.00h - 02.00h - 140kn
Sarajevo - 10.00h - 01.00h - 200kn

Cijena Ulaznice: 250kn (cijenu ulaznice nadodati na svaki pojedini aranžman)

Mogućnost rezervacije putovanja uz ulaznicu otvorena je do 01.02. 2008. Nakon toga prodajemo isključivo aranžmane, bez ulaznica, koje u tom slučaju putnici moraju nabaviti sami na ovlaštenim prodajnim mjestima. Više o prodajnim mjestima od 20.12. na www.lupapromotion.hr, lupapromotion.com i www.maidencroatia.com

Želite li da bus krene i iz vašeg grada, koji nije naveden na ovoj listi?

FIrma je otvorena i za sve druge opcije. Već 20 zainteresiranih ljudi dovoljno je da bus pošaljemo i u vaš grad. Mislite li da vas ima dovoljno zainteresiranih, samo nas kontaktirajte na navedene kontakte i napraviti ćemo sve da se pridružite ovoj karavani.

Beneficije za putnike:

Svi putnici koji sa Lupom i Firmom dođu na ovaj koncert, te svi članovi hrvatskog fan cluba mogu očekivati da će biti favorizirani u odnosu na sve ostale posjetitelje koncerta. Da biste putovali sa nama NE MORATE biti član hrvatskog Iron Maiden fan cluba. Svi oni koji odluče putovati s nama imaju jednaka prava na slijedeće beneficije i poklone:

- Specijalni zidni fullcolor Iron Maiden plakat za koncert u Splitu, B1 format
- Narukvica za privilegiran ulazak na travnjak Poljuda unutar ograđenog prostora, najbližeg pozornici
- Specijalni Iron Maiden kalendar za 2008 i 2009 godinu

+ Prvih 10 putnika iz svakog grada dobiva vrijednu knjigu, biografiju Steve-a Harris-a

"Steve Harris - Čovjek s vizijom"
(knjiga na će imati potpis Steve-a Harris-a specijalno za osobu koja je knjigu dobila poimenice!!!)

Sve osobe koje naruče aranžman, navedene će poklone, te narukvicu za ulazak u prve redove dobiti tijekom vožnje prema Splitu. Ulaznice za koncert nisu uračunate u ovaj aranžman. Ulaznice po jedinstvenoj cijeni od 250kn možete kupiti na svim ovlaštenim mjestima za prodaju ulaznica. Na www.lipapromotion.hr i www.lupapromotion.com možete vijeti sve detalje vezane uz kupnju ulaznica.

_____________________________________________________

Ticket and travel hotline (24h per day)

Za sve informacije o načinima uplate aranžmana i za ostala pitanja:

+385(0)91 891 4962
+385(0)99 673 4772

fanclub@maidencroatia.com
putovanja@maidencroatia.com
_____________________________________________________
 
7000 kvadrate za Maidene

Hrvatski Iron Maiden fan club, poziva sve fanove Maidena, sve navijačke skupine u Hrvatskoj, te sve firme koje se žele donacijama priključiti ovome velikom projektu, o kojem ćemo u četvrtak pisati na službenim stranicama.

Naime, kako znamo da je Bruce Dickinson rođen 07.08. 1958, 07.08. 2008 proslaviti će svoj okrugli, pedeseti rođendan. Par dana kasnije gostovati će u Splitu, a Hrvatska će mu prirediti nezaboravnu čestitku veliku sedam tisuća kvadrata i kao takvu najveću na svijetu, koja će time ući u Guinnessovu knjigu rekorda 2008.

Naime, napraviti ćemo zastavu sa čestitkom velikom 100x70 metara, koja će pokriti cijelu zapadnu tribinu i travnjak, kada se prošeće po rukama. To će biti najveća rođendanska čestitka na svijetu, kao i najveći logotip jedne grupe ikada napisan i time će hrvatski koncert ući u Guinnessovu knjigu rekorda. Pozivamo sve fanove maidena i sve dobrovoljce da se uključe u financiranje, doniranje i izradu ove čestitke, koja će dvostruko oboriti rekord, jednako i tako da se uključe u organiziranje njenog razvijanja, kada se bude trebala na rukama razviti među publikom i od travnjaka prošetati do tribina i na natj način poslati najljepšu sliku iz Hrvatske za sve bendove koji ikad požele doći u nju.

Na naslovnoj stranici www.maidencroatia.com možete vidjeti kako će zastava otprilike izgledati, a od četvrtka, 13.12. 2008. moći ćete vidjeti sve detalje o zastavi na www.maidencroatia.com
 
maiden

ovo u vezi bruce aira je tragikomicno i pokazuje koliki su maideni postali tvornica novca..zamislite dodju u beograd jedanput u 20 godina i imaju iluziju da ce ludi srbi pustiti te bogate pizdune da im gledaju maidene s ograde u njihovom gradu..bojim se kako ce to funkcionirati u splitu..biti ce mrtvih..
jer budimo realni..ovo je poruka svim fanovima..oni koji nam pune kesu mogu nas gledati iz prvog reda..trebali su ih smjestiti na nekakve pomocne tribine pored stagea ili nesto slicno..nikad u povijesti metal koncerata nije se to radilo...pogledajte cijene official majica..cista pljacka...
ovo je samo moj osvrt..nemojte me sad napadati..ja cu ici na koncerte i kupiti majicu svejedno LOL LOL
 
Re: maiden

mirko123 said:
ovo u vezi bruce aira je tragikomicno i pokazuje koliki su maideni postali tvornica novca..zamislite dodju u beograd jedanput u 20 godina i imaju iluziju da ce ludi srbi pustiti te bogate pizdune da im gledaju maidene s ograde u njihovom gradu..bojim se kako ce to funkcionirati u splitu..biti ce mrtvih..
jer budimo realni..ovo je poruka svim fanovima..oni koji nam pune kesu mogu nas gledati iz prvog reda..trebali su ih smjestiti na nekakve pomocne tribine pored stagea ili nesto slicno..nikad u povijesti metal koncerata nije se to radilo...pogledajte cijene official majica..cista pljacka...
ovo je samo moj osvrt..nemojte me sad napadati..ja cu ici na koncerte i kupiti majicu svejedno LOL LOL

pa reko si potpunu istinu , sta bi te tko imao napadati :wink:
 
Maiden croatia said:
7000 kvadrate za Maidene

Hrvatski Iron Maiden fan club, poziva sve fanove Maidena, sve navijačke skupine u Hrvatskoj, te sve firme koje se žele donacijama priključiti ovome velikom projektu, o kojem ćemo u četvrtak pisati na službenim stranicama.

Naime, kako znamo da je Bruce Dickinson rođen 07.08. 1958, 07.08. 2008 proslaviti će svoj okrugli, pedeseti rođendan. Par dana kasnije gostovati će u Splitu, a Hrvatska će mu prirediti nezaboravnu čestitku veliku sedam tisuća kvadrata i kao takvu najveću na svijetu, koja će time ući u Guinnessovu knjigu rekorda 2008.

Naime, napraviti ćemo zastavu sa čestitkom velikom 100x70 metara, koja će pokriti cijelu zapadnu tribinu i travnjak, kada se prošeće po rukama. To će biti najveća rođendanska čestitka na svijetu, kao i najveći logotip jedne grupe ikada napisan i time će hrvatski koncert ući u Guinnessovu knjigu rekorda. Pozivamo sve fanove maidena i sve dobrovoljce da se uključe u financiranje, doniranje i izradu ove čestitke, koja će dvostruko oboriti rekord, jednako i tako da se uključe u organiziranje njenog razvijanja, kada se bude trebala na rukama razviti među publikom i od travnjaka prošetati do tribina i na natj način poslati najljepšu sliku iz Hrvatske za sve bendove koji ikad požele doći u nju.

Na naslovnoj stranici www.maidencroatia.com možete vidjeti kako će zastava otprilike izgledati, a od četvrtka, 13.12. 2008. moći ćete vidjeti sve detalje o zastavi na www.maidencroatia.com

Sve je to jako lijepo , ali hoce li biti toliko ljudi na zapadnjoj tribini ?
 
Re: maiden

mirko123 said:
ovo u vezi bruce aira je tragikomicno i pokazuje koliki su maideni postali tvornica novca..zamislite dodju u beograd jedanput u 20 godina i imaju iluziju da ce ludi srbi pustiti te bogate pizdune da im gledaju maidene s ograde u njihovom gradu..bojim se kako ce to funkcionirati u splitu..biti ce mrtvih..
jer budimo realni..ovo je poruka svim fanovima..oni koji nam pune kesu mogu nas gledati iz prvog reda..trebali su ih smjestiti na nekakve pomocne tribine pored stagea ili nesto slicno..nikad u povijesti metal koncerata nije se to radilo...pogledajte cijene official majica..cista pljacka...
ovo je samo moj osvrt..nemojte me sad napadati..ja cu ici na koncerte i kupiti majicu svejedno LOL LOL

Po cemu su to Maideni postali tvornica novca?Cijena BruceAira za Beograd bila je 300-tinjak funti,znaci cca 3000 kuna.To znaci da ce otprilike biti ista takva cijena i za Split,ukoliko bude BruceAir za Split.E,a sad da vidimo kaj je ukljuceno u tu cijenu:
-Povratni let London-Split-London,pilot Bruce Dickinson
-Minimum 2 nocenja u hotelu
-Prijevoz hotel-stadion-hotel
-Karta za koncert,prvi red
-Goodie bag sa raznim suvenirima,itd
-Certifikat od BruceAira i potpisana zajednicka fotka sa Bruceom

A sad da to pretvorimo u cijene kad bi se islo bez BruceAira:

-Povratni let London-Split-London(Croatia Airlines ili British Airways)-1600 kuna
-Minimum dva nocenja u hotelu-cca 600 kuna
-Prijevoz hotel-stadion-hotel-cca 50 kuna
-Karta za koncert-250 kuna
-Goodie bag-kad se pojavi na Ebayu-cca 1500 kuna
-Certifikat i zajednicka slika sa Bruceom,potpisana-kak bi MasterCard reko,neprocjenjivo!

Kad sve to zbrojis,dodje ti oko 4000 kuna,znaci 1000 kuna skuplje neg sa BruceAirom.

Cijene majci od 200-tinjak kuna su takve kakve su,odi u bilo koji ducan sa oblekom i cijene obicnih majci ce biti iste.Ili probaj kupit dres od nekog kluba za koji navijas i bit ce ista cijena.

Cijene ulaznica-po meni,Maideni imaju izrazito korektne cije karata,za jedan od najvecih bandova trenutno.Kolko se sjecam,Rolling Stonesi su u Zagrebu prije 10-ak godina drapali 200 kuna za ulaznicu,da ne spominjemo neke bandove koji postoje 2-3 godine pa traze istu lovu za njihove gigove.

Da ne bi krivo shvatio,ja te ne napadam,sam mislim da nisi uzeo u obzir sve cinjenice kad si pisao tvoj post.
 
daaaaaaaaaamn,,, odakle taj Bruce air sad ide Eng-Cro il kako??? ben mu sunce bude li ga idjen s njime makar mi to bilo zadnje šta ču napravit,,, bilo bi to "goli otok putovanje" LOL al neznan kliko je to sad za fanove ka je cila posada i sve unutra.... možda je to samo za neke njihove face
 
hehehe ovo gori u svezi glede Bruce Aira sta je Stipe napisa,,, e sve to skupa je neprocjenjivo ... da iman priliku za tako nešto opet nebi ni sekunde razmišljala ... Bruce air je najlipše čudo šta mi se dogodilo u životu i sve blago svita je obično smeče pored toga ;) ako se mene pita..
nije li lova samo put do stvari koje nan tribaju i koje volimo ??! sam taj papir ništa mi ne predstavlja ako se nemože pritvorit u neki drugi oblik ... željezo po mogučnosti ;) u know ;)
 
phuuu...koji topic do sada sam citala..jebate,u potpunosti se slazem s Mirkovim postom ali damn ako bude postojala neka mogucnost da se ide s Bruce airom,idem pa makar mi to bilo zadnje sta cu napravit kako bi rekla Mare.. :wink:
 
Ono u vezi ogromne čestitke....nemam riječi. Svake pohvale, treba se toga sjetiti. Već vidim Bruce-ovu začuđenu facu :D Zakon e...!!!!! Uf....mi Hrvati nemožemo bez nekog showa, ali fala bogu/vragu sad će to bit pozitivno :)
 
ako uspije to u vezi cestitke bit ce pre(fuckin')jebeno.morat ce nam za to odsvirati bar jos 5 pjesama :banana:
 
Moš mislit....joše će i prije otić jer će i prije otić jer će dok budu gledali tu ogromnu čestitku morat "otić na avion" pa ćemo bit uskraćeni za dvije -tri pjesme :) :D LOL
 
Back
Top