IMFC: Moja Passica

Maiden croatia

Active Member
Za sve koji su bili u busu.

Moja Passica sa Roling Stone magazine kolajnom zadnji puta je viđena u busu na povratku. Passica je sa lanjskog koncerta u Poljskoj, zelena je, na njoj velikim slovima piše FOTO i na sebi ima hologram.

Dakle, da je nestala u milanu ni riječ ne bih rekao, no nema gore stvari ako se ne možeš pouzdati u ljude s kojima putuješ, stoga molim 'poštenog' nalaznika da tu istu passicu pošalje poštom na adresu:

Stipe Juras
Varoška 5
23 000 Zadar

Ne treba napisati ni ime, ni slati iz mjesta u kojem živi, ako mu je bad, ali ljudi..... nemojte mi to radit. Pa koja vam je pizda materina. Ako mi je išta sveto, to su te Maiden Passice koje imam i čijih sam strastveni kolekcionar... ne onih sa e bay-a, nego onih koje sam osobno dobio i nosio. Znače mi više od ičeg što imam. Ako netko želi otkupninu za nju, spreman sam dati svoju kompletnu Maiden lp diskografiju, samo mi je vratite. Inače, da će mi ovdje nešto nstati dosita nisam očekivao i hvala onome tko se usudio.
 
i ja bi fotić svoj molio,stoko lopovska!!!!!!!!!!! LOL LOL LOL LOL LOL LOL

ko mi ga je mazno nabit ću ga na :cross: !!!!
 
čmarec said:
i ja bi fotić svoj molio,stoko lopovska!!!!!!!!!!! LOL LOL LOL LOL LOL LOL

ko mi ga je mazno nabit ću ga na :cross: !!!!

lol ;) treba ti FC kupit drugi ;) svako 50kn i evo
 
stipe, jel si provjerio kod vozača?
da nisu našli možda je ostala u busu, nemoj odmah okrivljavat ljude jer može biti da ti je ispala ili se negdje zametnula
 
Back
Top