Gdje ste sve Maidene vidjeli uzivo

BoBo

Active Member
Potaknut prepucavnjima na forumu posljednjih nekoliko dana odlucih otvoriti temu vezanu uz Maidene da vas sve podsjetim zasto smo ovdje. ;)

Evo moje liste:

2003-06-17 Zagreb
2003-10-19 Debrecen
2003-10-27 Milan
2003-10-28 Firenze
2005-05-28 Prague
2005-05-29 Chorzow
2005-05-31 Graz
2005-06-25 Paris
2005-06-26 Dessel
2006-12-15 Glasgow
2006-06-02 Ljubljana
2007-06-06 Ostrava

Ukupno 12 ... nestrpljivo iscekujem Mirkovu listu. :D
 
02.06.2007. - Ljubljana
veoma skromno :cry:

ali tješim se da sam još mlado meso :D i da će se ova lista povećat za koju godinu :wink: dakle nećete me se rješit s foruma LOL
 
up the irons

x factour....ljubljana
virtual....trst,budimpesta
ed hunter...milano
brave new world....budimpesta,izola,bec,minhen,esen
give me ed.....budimpesta,bec,zagreb,zlin
dance of death...prag,minhen,stutgart
early days...prag,poljska,graz
a matter....milano,milano
gledao sam nekoliko puta samostalno brucea i blazea
 
up the irons

bobo,ja sam malo dijete u odnosu na mog prijatelja juru koji ih je gledao oko 40 puta...ali u skladu sa financijskim mogucnostima(imam prosjecnu hrvatsku placu)mislim da nisam los...sljedece godine idem iskljucivo u dvorane ili na stadione u "vip" sektor :wink:
 
up the irons

opet ja gnjavim..na death on the road..u knjizici gdje je bend slikan okrenut ledjima publici..ja se vidim u prvom redu do nickovih nogu..slika je iz praga iako je dvd iz dortmunda
 
Re: up the irons

ja milano GoM i sad ovo ljubljana,bit će više kad počnem sama zarađivati... :wink:

mirko123 said:
opet ja gnjavim..na death on the road..u knjizici gdje je bend slikan okrenut ledjima publici..ja se vidim u prvom redu do nickovih nogu..slika je iz praga iako je dvd iz dortmunda

OT... ali...da skužila sam te!!! :D
 
Re: up the irons

mirko123 said:
x factour....ljubljana
virtual....trst,budimpesta
ed hunter...milano
brave new world....budimpesta,izola,bec,minhen,esen
give me ed.....budimpesta,bec,zagreb,zlin
dance of death...prag,minhen,stutgart
early days...prag,poljska,graz
a matter....milano,milano
gledao sam nekoliko puta samostalno brucea i blazea

Kad ovo vidim dodje mi da sebi ispucam u glavu, ja nazalost nisam imao prilike nikad da ih vidim uzivo :cry: , a to mi je zivotna zelja, dao bih bubreg da odem na koncert maiden-a, jbg. valjda ce biti prilike, imam 15 godina a slusam maiden od 3. razreda osnovne...
 
Re: up the irons

_MORRISON_ said:
Kad ovo vidim dodje mi da sebi ispucam u glavu, ja nazalost nisam imao prilike nikad da ih vidim uzivo :cry: , a to mi je zivotna zelja, dao bih bubreg da odem na koncert maiden-a, jbg. valjda ce biti prilike, imam 15 godina a slusam maiden od 3. razreda osnovne...

Spremi se za sljedece ljeto. Bit ce sigurno negdje blizu.
 
dickinsonica said:
02.06.2007. - Ljubljana
veoma skromno :cry:

ali tješim se da sam još mlado meso :D i da će se ova lista povećat za koju godinu :wink: dakle nećete me se rješit s foruma LOL


Isto! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Ps. Drago mi je da nisam jedina koja je ludjacki opsjednuta Bruceom :)
 
Back
Top