Fanovi iz Srbije u Splitu?

to su debili koji tako lijece komplekse...koji kurac nositi nekakav nacionalizam sa sobom po tudjim drzavama ?! to moze samo jadna budala
 
maiden

vidis ti sto politika napravi od ljudi tj kretena..da oni imaju potrebu ,njih jedno 50, na slovenskoj pumpi se eksponirati na takav nacin..koji jadnici..da nebi bilo zabune ja sam cistokrvni hrvat ali to ne mogu shvatiti..zasto ne na slovenskoj pumpi pjevati"heaven can wait" :oops: :oops: to mi nekako zvuci normalnije LOL LOL a je ga i ja serem veceras..jebate,ovaj srbin koji zeli doci u split je u meni pobudio mnoga razmisljanja..eto,ako mu zadar nije predaleko moze i prespavati kod mene..samo neka govori na engleskome,please LOL LOL
 
hehe kad se sjetim puta i koncerta beogradskog asti e prvo nam je na busu pisamlo zagrebačke mažoretkinje jebemu i onda "normalno ponašanje" po gradu i tamo pogled s tribina samo da nereda nebi bilo i sve super dok Bruce nije reka here are not just people from serbia, here are people from croatia,, kad san se zaderala yeaaaaaaaaaah i onda tek skontan u srbiji su jebemu i osjetim čudne hladne poglede hehe al ok je opet prošlo sve,, nemoš sve kontrolirat uvik,,
a idiota ima svugdi i u nas i u svin zemljama,, oni se mlate bez razloga,,, to bi ja zatvarala doživotno odma ka prituče nekog bezveze,,,
najlakše je srat po drugima ...
a neš ti ovi šta su pivali na benzinskoj,, nisu tukli nikoga ni vriđali,, žalosno je da se najnormalnije pisme nesme pivat.. da se uvik neki idiot nađe uvriđen,,, svak drugačije iskazuje svoje oduševljenje,,,
 
maiden

potpuno si promasila poantu slovenske pumpe..meni je nepojmljivo da u svakoj prilici netko mora pokazivati odakle je..ne moramo se sloziti..tebi je to ok meni nije..mogli su vikati"mi hrvati"..ista stvar..ja se pitam odakle im ta zelja i porivi da to naglasavaju u svakoj jebenoj situaciji..sigurno si i ti bila u toj skupini LOL LOL vidio sam par poznatih faca..onog clansmana iz zagreba i tako LOL LOL ..
 
Ma ne treba sad od toga pravit neku frku...ljudi si malo popili, zapjevali i nikom ništ....nisu tako nikog uvrijedili (barem ne bi trebali) a vjerujem da to sigurno nisu radili kako bi živcirali slovence. Našlo se tamo pun k Hrvata pa je normalno da te obuzme neki nacionalni "duh". Šta te briga...bilo pa prošlo.
 
Maiden Istra said:
Ma ne treba sad od toga pravit neku frku...ljudi si malo popili, zapjevali i nikom ništ....nisu tako nikog uvrijedili (barem ne bi trebali) a vjerujem da to sigurno nisu radili kako bi živcirali slovence. Našlo se tamo pun k Hrvata pa je normalno da te obuzme neki nacionalni "duh". Šta te briga...bilo pa prošlo.
baš ovo i ja mislim,, ništa loše ne vidim u tome,,,
i ne nesam ja bila tu,, ja san tada bila na stadionu u prvom redu :)
 
Ja i dalje oću da Snake opet dođe ;)
bila sam ful sretna kad sam ga vidjela u LJubljani
 
axy said:
Ja i dalje oću da Snake opet dođe ;)
bila sam ful sretna kad sam ga vidjela u LJubljani
dodje Snake, budes opet sretna :evil:
priznaj da je ambush iz prvih redova bio prva liga :D
 
Nemate se vi Srbi kaj brinuti,nebute ni dosli na red kad bumo se cijeli dan tukli mi purgeri i tovari! :D
(sala,za one koji ne kuze)
 
Kristijan said:
Nemate se vi Srbi kaj brinuti,nebute ni dosli na red kad bumo se cijeli dan tukli mi purgeri i tovari! :D
(sala,za one koji ne kuze)

pa ja mislim isto,ali za ozbiljno! 8) :evil:
 
Back
Top