Fanovi iz Srbije u Splitu?

boraks

New Member
Vidim da dosta fanova iz Srbije planira doci na koncert u Split, mada vidim da su neki zabrinuti za bezbednost, kao u fazonu da Split nije tako "gostoprimljiv kao Zagreb"?? Ne znam sta da mislim posto sam cuo razlicite price.
Vidim da i "Firma" planira neki "Iron Cup" gde su naveli da ce ucestvovati i ekipa iz Srbije. Zna li neko nesto vise o tome, kako ce to biti organizovano?
 
ma stari moj, nisam neki ulatranacionalista, ali sve i da jesam, kad sviraju maideni bolio bi me kurac ko je is srbije, ko je iz čečenije. Maideni, samo Maideni, a ostalo.... koga briga....

Svi smo mi fanovi i nek nas to veže

A što se tiče Beograda, nama je tamo bilo super, više od očekivanog

P.S. O Iron Cupu detalji uskoro
 
Maiden croatia said:
ma stari moj, nisam neki ulatranacionalista, ali sve i da jesam, kad sviraju maideni bolio bi me kurac ko je is srbije, ko je iz čečenije. Maideni, samo Maideni, a ostalo.... koga briga....

Svi smo mi fanovi i nek nas to veže

A što se tiče Beograda, nama je tamo bilo super, više od očekivanog

P.S. O Iron Cupu detalji uskoro

Ma naravno, i ja isto tako razmisljam. Ali sta da se radi, ima raznih ljudi...
Licno verujem da ce u Splitu biti festa, bas se radujem koncertu :)
 
Ne znam kakvo je bilo ponašanje između srpskih i hrvatskih fanova u Beogradu.Koliko sam čuo bilo je ok pa onda ni kod nas ne bi trebalo bit problema. Ko što kaže Stipe, sve nas vežu Maideni...a ostale stvari su sad prošlost...
 
vidim stipe da si opet uletio u neki od svojih mnogobrojnih suludih filmova.kad ce to bit sluzbeno potvrdeno
 
a to sa srbima nema nikakve veze.uvijek ce se naci par budala koje ih budu htjele malo nalupat
 
BoBo said:
Ovisi mislite li doci samo na koncert ili ostati dan-dva u Splitu.

Mislis ako ostajem duze povecava se sansa da naletim na nevolje?
Pretpostavljam da ce vecina ljudi doci samo na koncert...Mada bi ja licno voleo ostati koji dan i malo obici Split, posto sam zadnji put bio 80 i neke, kad sam imao 6,7 godina i ne secam se bas puno toga..
Moj ortak ima rodbinu tamo, pa mozda cemo kod njih...Druga varijanta je organizovano busom iz Beograda na koncert, i povratak kuci isto vece.
 
maiden

moja ti je preporuka da dodjes na koncert i da se na bilo koji nacin ne eksponiras..pogotovo sa ekavicom...moras shvatiti da ima puno kretena i huligana koji bi te prebili samo zato sto si srbin..a to nema veze sa ranama rata nego sa kretenizmom i huliganizmom..valjda bi se meni neki klinac iz srbije trebao ispricati za 91. pa tek tad doci na koncert
ma dodjite kao sto ce doci bosanci i crnogorci i svi..moja vam je preporuka da se ne eksponirate..utopi se u masu i uzivaj..bila bi fora da bruce u splitu pozdravi fanove iz srbije..hahaha LOL LOL LOL
 
Cuj, ja sam iz Rijeke gdje nikad nije bilo takvih problema pa mozda ne mogu skroz objektivno reci - ali, ako cete vi dolaziti busom, bez auta da se o njemu morate brinuti, pa tko ce pobogu prepoznati da ste Srbi? :D Ne vidim zasto bi bilo problema. Sumnjam da Splitom ide patrola koja broji krvna zrnca "sumnjivim" ljudima.
 
Re: maiden

mirko123 said:
moja ti je preporuka da dodjes na koncert i da se na bilo koji nacin ne eksponiras..pogotovo sa ekavicom...

Ha,ha...znaci najsigurnije da pricam na engleskom..."Can I have a Karlovacko beer please" :)
 
Što se tiče našeg odlaska u Beograd stvarno sam ostao bez riječi.. Nije da me bilo strah ali opet malo sam se osjećao neugodno, pogotovo kad su nas srpski graničari gledali koda smo kriminalci, svi neki strogi LOL Ranko se sjećaš?? Ali, kasnije smo još pričali sa nekim ljudima poslije koncerta i jedan je čak znao gdje su Delnice nisam mogao vjerovat... a to je tamo Gorski kotar, ja ostao paf.. I da , Bruce je pozdravio Hrvate u Srbiji, to je bilo jako lijepo..
Mislim da nebi trebali imat problema, ali to što kaže Mirko nemojte previše koristit ekavicu, jer ima raznih budala..
 
Re: maiden

mirko123 said:
moja ti je preporuka da dodjes na koncert i da se na bilo koji nacin ne eksponiras..pogotovo sa ekavicom...moras shvatiti da ima puno kretena i huligana koji bi te prebili samo zato sto si srbin..a to nema veze sa ranama rata nego sa kretenizmom i huliganizmom..valjda bi se meni neki klinac iz srbije trebao ispricati za 91. pa tek tad doci na koncert
ma dodjite kao sto ce doci bosanci i crnogorci i svi..moja vam je preporuka da se ne eksponirate..utopi se u masu i uzivaj..bila bi fora da bruce u splitu pozdravi fanove iz srbije..hahaha LOL LOL LOL

Zato sam ga i pitao dolaze li samo na koncert ili na par dana. Ako je samo na koncert onda ne bi trebalo biti nikakvih problema ako zadrze low profile. Autobus bi bilo najbolje rjesenje iako i auto mogu negdje sigurno parkirati, ali se uvijek moze naci neka budala.
 
Verovatno ce biti organizovano kao i svaki put kada se ide u inostranstvo na koncerte. Znaci polazi se dan ranije u 22 ili 23h, dolazak je pradvidjen u ranim jutarnjim casovima, zajebancija po gradu do 17, 18h i na koncert. Povratak je normalno odmah po zavrsetku koncerta. Ovde(mislim u Srbiji) se vec prave kombinacije za Split, bice sigurno par autobusa jos samo treba napraviti kombinaciju za Rumuniju 04.11.2008.
 
maiden

a slusaj ako pitas "ima li bre ,jedno ladno karlovacko" a neki thompsonovac bude blizu tebe mogao bi vidjeti kako ustase ciste svoj mali dio svemira LOL LOL LOL joj,sad ce me dado razapeti sto spominjem marka :oops: :oops:
ma brate,dodji,urlaj ,uzivaj,ali ako bruce spomene fanbove iz srbije stavi ruku na usta jer nikad neznas tko je pored tebe :D a i bude li vam bus prosao pored sinja i slicno mogli bi vidjeti i osjetiti kako zagora ima tvrdo kamenje..a i geni su kameni,ali prozori nisu:)))
 
Re: maiden

mirko123 said:
a slusaj ako pitas "ima li bre ,jedno ladno karlovacko" a neki thompsonovac bude blizu tebe mogao bi vidjeti kako ustase ciste svoj mali dio svemira LOL LOL LOL joj,sad ce me dado razapeti sto spominjem marka :oops: :oops:
ma brate,dodji,urlaj ,uzivaj,ali ako bruce spomene fanbove iz srbije stavi ruku na usta jer nikad neznas tko je pored tebe :D a i bude li vam bus prosao pored sinja i slicno mogli bi vidjeti i osjetiti kako zagora ima tvrdo kamenje..a i geni su kameni,ali prozori nisu:)))

haha , ma kakvi ;)

nek dodje ko god voli iron maiden i rock muziku , sto se mene tice !
sto nas vise , to bolje . nije mi bitno da li je netko srbin , makedonac , slovenac , hrvat ako se ponasa u skladu sa nekakvim osnovnim pravilima ponasanja :banana:
 
maiden

sad sam se sjetio...vezano uz temu na odlazak na koncerte u zemlje bivse jugoslavije..gledao sam na youtube hrvate na slovenskoj pumpi koji su odlazili na koncert u ljubljanu..pjevaju lijepa li si od thompsona..kako jadno i pateticno..kao da je nekog brige odakle ste..idete na koncert maidena a ne na jebenu nogometnu utakmicu..eto,sad me popljujte
 
Back
Top