Death on the Road

GrimReaper said:
ne znam , jedina mana na DOTR dvd je kaj u wildest dreams i na početki koncerta uopće prebrzo se slike mijenjaju i ne stigne se ništa vidit, , al special features DVD je fantastićan. :D:D

ma to ti je gotovo uvijek osim možda na rir-u, tamo se baš lijepo vidi otvaranje koncerta

GrimReaper said:
ni solaže gitarista čak u cijelosti. zato mi je riR bolji

to najviše ljudi prigovara harrisu, da je on kriv za to :(

GrimReaper said:
al special features DVD je fantastićan. :D:D

kod oba dvd-a :wink:
 
A cujes Ivane, to je stvar ukusa i o tome se ne bi svadjao. Meni su i Bruce i Paul i Blaze vrhunski vokali, totalno razliciti jedan od drugoga. Isto tako mi se ne svidja kako Blaze pjeva Bruceove stvari, jedino mi je mozda dobro skinuo Afraid To Shoot Strangers.

Ali pjesme sa prva dva albuma po mom misljenju Paul pjeva 5 puta bolje od Brucea jer ima nekako "punk"astiji glas (ne znam kako da se drugacije izrazim". To pogotovo vrijedi za prvi album. Paulov glas mi je savrseno uklopljen u svaku, ali bas svaku pjesmu. Mozda se to najbolje vidi na Remember Tomorrow ili Strange World koje ja mislim nijedan drugi pjevac na cijelom svijetu ne bi otpjevao tako vrhunski kao Di'Anno. Ipak mi je Iron Maiden (album) jedan od 3 najbolja Maiden albuma ikad.

Bruceov glas mi vise pase za brze stvari, vokal mu je dosta visok i u tome je njegova kvaliteta.
 
Pakaa said:
A cujes Ivane, to je stvar ukusa i o tome se ne bi svadjao. Meni su i Bruce i Paul i Blaze vrhunski vokali, totalno razliciti jedan od drugoga. Isto tako mi se ne svidja kako Blaze pjeva Bruceove stvari, jedino mi je mozda dobro skinuo Afraid To Shoot Strangers.

Ali pjesme sa prva dva albuma po mom misljenju Paul pjeva 5 puta bolje od Brucea jer ima nekako "punk"astiji glas (ne znam kako da se drugacije izrazim". To pogotovo vrijedi za prvi album. Paulov glas mi je savrseno uklopljen u svaku, ali bas svaku pjesmu. Mozda se to najbolje vidi na Remember Tomorrow ili Strange World koje ja mislim nijedan drugi pjevac na cijelom svijetu ne bi otpjevao tako vrhunski kao Di'Anno. Ipak mi je Iron Maiden (album) jedan od 3 najbolja Maiden albuma ikad.

Bruceov glas mi vise pase za brze stvari, vokal mu je dosta visok i u tome je njegova kvaliteta.

ovo za ATSS se potpuno slažem. Blaze super otpjeva. Također mi je dobar Clansman sa bruceom. Istina da mi bolje zvuće dok di anno pjeva na prva 2 albuma, jer bruce mi ne otpjeva dobro prowlera npr, al zato phantoma i wratchild i sanctuary prejebeno otpjeva.
 
GrimReaper said:
ovo za ATSS se potpuno sla?em. Blaze super otpjeva. Tako?er mi je dobar Clansman sa bruceom. Istina da mi bolje zvu?e dok di anno pjeva na prva 2 albuma, jer bruce mi ne otpjeva dobro prowlera npr, al zato phantoma i wratchild i sanctuary prejebeno otpjeva.

Od tih sta si nabroja mi ne valja Phantom Of The Opera sa Bruceom, ali ove dvije nisu lose...
 
Ivan said:
AJME MENI :shock: :shock: :shock: :shock:

ma kakvi sve kontra
meni je sign of the cross i the clansmana bruce super otpjevao na rir-u, 80 puta bolje nego blaze.
poslušaj blaze-a kako on to izvodi live :edbarf:

a lord of the flies mi je jedna od boljih stvari sa sjajnog DOTR-a, Bruce me s tim totalno iznenadio.
refren je zbilja refren, dao je emociju, digao je jako pjesmu
a prowler, ja mislim da je bruce bolje otpjevao iako su to bile najlošije godine njegovog glasa, ali mi je otpjevao sve pjesme bolje nego paul

Blaze ne pjeva. On recitira. Slogove.
Paul nema onu dozu emotivnosti u glasu koju Bruce da svakoj pjesmi.

Meni osobno, Bruce pjesme obojce pjeva bolje od njih. Ajte kako je Blaze izrecitirao Clansmana boli glava, a Bruce pjeva (svaku) pjesmu kao da je proživio to o čemu pjeva.

Svaka čast i Paulu i Blazeu, ali Bruce je vokalist kojeg su Maideni oduvijek trebali imat. :D
 
axy said:
Blaze ne pjeva. On recitira. Slogove.
Paul nema onu dozu emotivnosti u glasu koju Bruce da svakoj pjesmi.

Meni osobno, Bruce pjesme obojce pjeva bolje od njih. Ajte kako je Blaze izrecitirao Clansmana boli glava, a Bruce pjeva (svaku) pjesmu kao da je proživio to o čemu pjeva.

Svaka čast i Paulu i Blazeu, ali Bruce je vokalist kojeg su Maideni oduvijek trebali imat. :D

ne znam slažem se u potpunosti za klansmena, al poslušaj Prowlera od di anna i brucea. ono tolano mi je bolji di anno 100 puta.

svaka ćast kaj bruce daje emocije pjesmama. zato jesu tako žive :D
 
Hardcore Bruce fanovi...

Ne znam, ali zamisli da nije bilo Di'Anna u pocetku. Tko zna bi li ista od ovoga bilo... Meni je Di'Anno jedan od najboljih vokala koje sam u zivotu cuo. Bas slusam Sanctuary, svaka cast legendi...

Evo sta mi je nekidan palo na pamet. Ovo bi vjerojatno bio moj IM koncert iz snova, iako se nikad nece dogoditi:

Koncert otvaraju Prowler, Sanctuary, Wrathchild i Phantom Of The Opera sa Paulom na vokalima. Zatim Bruce pjeva svoj dio karijere... Blaze poslije njega otpjeva Clansmana, Lord Of The Flies, Futureal i Sign Of The Cross, zatim opet 3-4 pjesme Brucea i onda sva trojica kao zadnju pjesmu otpjevaju Iron Maiden. Mogao bi sretan umrijeti...
 
GrimReaper said:
ne znam slažem se u potpunosti za klansmena, al poslušaj Prowlera od di anna i brucea. ono tolano mi je bolji di anno 100 puta.

svaka ćast kaj bruce daje emocije pjesmama. zato jesu tako žive :D

MENI IPAK BOLJI bRUCE, ČAK I ZA pROWLERA ;)
 
ma meni je bruce na prowleru uništio paula, i NISAM BRUCEOV HARDCORE FAN nego jednostavno kažem da ima toliko bolji glas da mi svaku tuđu (paulovu i blazeovu) pjesmu otpjeva tako da ju još digne za 3 stupnja više. ja jako volim i blazea i paula naravno, ali mi je bruce ipak jedini pravi glas koji stoji uz maidene.
Bruceov remember tomorrow mi je bolji nego paulov, dosta vam je samo da čujete kako bruce pjeva paulove stvari na Eddie rips up tour-u, ma puno bolje. remember tomorrow se tako zdere, wow
a blazeove stvari mi blaze ok otpjeva na albumu, ali ne d na koncertu ni blizu onoliko koliko bruce, bruce kao da pjeva druge stvari live.
blaze ni paul kako je axy rekla ne daju emocije kao bruce, ali i bruce live naglasi neke dijelove pjesama, ma bruce je car pozornice, ali i glasom i scenskim nastupom
volim blazea i paula, ali bruce je objektivno govoreći najbolji
NISAM HARDCORE FAN BRUCE-a
 
Onda ocito nisi bio na nekom od koncerata na turneji Early Days. Dickinson je tako ZAKUCAO Remember Tomorrow, da je to bilo nevjerojatno dobro.
 
Gul_Ranek said:
Onda ocito nisi bio na nekom od koncerata na turneji Early Days. Dickinson je tako ZAKUCAO Remember Tomorrow, da je to bilo nevjerojatno dobro.

da i to se može čut na bootlegima, tako da dokaz postoji
kako se bruce der'o
 
nisam hardcore fan brucea, slažem se s tobom da paul ima "punkerastiji" glas hehe i zato mu više leže one prve pjesme. iskreno da vam kažem (sad ćete me razapet) meni sa killersa npr baš ono totaly štima npr murders in the rue morgue, u ostalima mi nešto fali (kad ih paul pjeva). onda su još vukli na taj punk, čuj nisu ni oni mogli potpuno izbjeć tadašnji trend, ipak je sve počelo kao reakcija na punk ali su dosta toga i pobrali od tog istog punka. Npr paulov glas ;) hehe

Ma Bruce je car zato jer on sve ujedini - i vokal, i scenski nastup i kontakt sa fanovima ali i ostalim članovima benda (nemam pojma zašto svi govore da ne?) ...

Znam da je ovo šta ću sada reći stvar ukusa, ali kako ti je blazeova verzija clansmana bolja od bruceove? RiR verzije? :?

Btw slažem se sa Ivanom i Ranketom za Remember Tomorrow ;)

@ Gul_Ranek - nemoj mi zaboravit poslat ASAP i PM :D
 
hehe zaboravila si da bruce k tome vozi avione, mačeva itd. voli pomagati u humanitarnim akcijama.
a the clansman je predobar. predobar.
 
GrimReaper said:
hehe zaboravila si da bruce k tome vozi avione, mačeva itd. voli pomagati u humanitarnim akcijama.
a the clansman je predobar. predobar.

to su sve dodatni bodovi ;) :D
 
Dobro, dobro, necu se svadjati jer su to ipak razliciti ukusi. Ja sam samo iznosio svoje misljenje... :) :)

Btw, Paul legenda jos na svojim koncertima svira Phantom Of The Opera, Remember Tomorrow, Sanctuary, Wrathchild i tako neke pjesme...
 
Pakaa said:
Dobro, dobro, necu se svadjati jer su to ipak razliciti ukusi. Ja sam samo iznosio svoje misljenje... :) :)

Btw, Paul legenda jos na svojim koncertima svira Phantom Of The Opera, Remember Tomorrow, Sanctuary, Wrathchild i tako neke pjesme...

a šta bi drugo i svirao? ruku na srce ostale pjesme su mu za 10 nijansi lošije od onoga što je radio sa maidenima, jedino mi se sad svidjela njegova stvar koju je pjevao za gogmagog - in a fucking time warp
 
Back
Top