Death on the Road

BoBo said:
Zasto ne narucujete iz inozemstva? DVD je oko 150 kuna + postarina. Ako vam i opale PDV na carini (sto mi se jos nije dogodilo) to je jos 30 kuna, sto je jos uvijek jeftinije od nasih ducana.

kad sam naručila prošle godine ovaj enhanched naplatili su mi carine 15 eura ... vidjela sam da ga sad prodaju u dallasu ali ne sa singlicom + pločom + posterom buhaha
inače sam cd se prodaje za 69kn ... manje nego fatherov cd jokte
:trooper:
 
15 eura za jedan CD? Ne bi trebali naplacivati carinu nego samo PDV. I to bez spedicije i sl. jer je mali iznos.

Prosle godine sam imao oko desetak paketa i niti jednom nisam nista platio.
 
BoBo said:
15 eura za jedan CD? Ne bi trebali naplacivati carinu nego samo PDV. I to bez spedicije i sl. jer je mali iznos.
nije samo cd, nego i ploča i singlica i poster :)
BoBo said:
Prosle godine sam imao oko desetak paketa i niti jednom nisam nista platio.
blago tebi :D
 
Sjecam se kad je izasao Early Days, ja zovem Dallas, pitam koliko kosta, ono 300tinjak kuna... WTf, odem u Trst, u Mediaworldu - 22 eura! Sramota!
 
BoBo said:
Zasto ne narucujete iz inozemstva? DVD je oko 150 kuna + postarina. Ako vam i opale PDV na carini (sto mi se jos nije dogodilo) to je jos 30 kuna, sto je jos uvijek jeftinije od nasih ducana.

nemam kreditne :( a rodjak mi studira u Zg pa njega obicno zaduzim kad kupujem neki original (sto se desi u prosjeku 2 puta godisnje)
 
Upravo sam pogledo cijeli DVD, zasteko mi je mozda 2 puta izmedju pjesama. Inace koncert savrsen, pogotovo paschendale. Nicko je lud ko i uvjek i sta drugo reci....savrsenstvo.
 
DVD stigao sinoc, pogledao.....

LG mini linija (neam pojma koja je oznaka):

Stereo disk: jedini problem koji sam skontao je da nestane zvuka od Paschendalea pa na dalje, ali samo ako preskacem pjesme. Ako pustim DVD normalno, nikakvih problema nema.

5.1 disk: bez ikakvih problema, jedina zamjerka (i nije bas zamjerka al hajde) je to sto moram setup glasnoce na playeru malo tunirati

dokumentarac: nikakvi problemi, inace i najsvjetliji dio cijelog paketa
 
Ima li netko voljan meni presnimiti sva tri DVD-a? U zamjenu mogu ponuditi neku razumnu kolicinu novca, ili neke serije i filmove, ili pak prazne dvd-e...
 
Eto, kupio sam taj prokleti DVD i mogu reci da mi nije zao tih 220 kuna koje sam izdvojio za njega (za razliku od onog smeca Visions of the Beast za koje sam dao 300 kn, a sad u Trstu kosta 13 eura...). Dokumentarac (odnosno dokumentarci) su odlicni (prejako mi je kad Adrianov guitar tech zajebava sve "internet frikove iz Njemacke" koji znaju koje carape H nosi :D ). Iako mi se setlista nije bas svidjala, izvedba Paschendalea pokapa sve ostalo... Smith je car! Steta sto sam album Dance Of Death ima losu Wildest Dreams za pocetak, pa su je morali staviti. Mislim da bi bolji izbor za otvaranje koncerta bio Rainmaker, a da su umjesto WD u setlistu stavili, recimo, Montsegur. No dobro, to nema previse veze sa ovim DVD-om. I da, jako dobra izvedba Journeymana.

I napomena za kraj: Dallas izgleda da ima vlastitu dodatnu marzu od 15% na sve sto prodaje, tamo DotR kosta 260 kn, a (govorim konkretno za Rijeku) u Dandyu u robnoj kuci Ri kosta 220. Isto pravilo vazi i za cd-e i ostalo. Srecom da sam vec prije skuzio kakva je to bagra.
 
Gul_Ranek said:
I napomena za kraj: Dallas izgleda da ima vlastitu dodatnu marzu od 15% na sve sto prodaje, tamo DotR kosta 260 kn, a (govorim konkretno za Rijeku) u Dandyu u robnoj kuci Ri kosta 220. Isto pravilo vazi i za cd-e i ostalo. Srecom da sam vec prije skuzio kakva je to bagra.
nisam znala za to!!!!
znam kamo odsad kupujem LOL
 
ako niste primjetili ( a vjerojatno niste), ja nisam ništa komentirao o death on the roadu, naime ovo će vam se vjerojatno činiti jedna od glupljih stvari, ali ja sam fanatik i zato želim časno (tj. posebno) obilježiti 30. godišnjicu prvog nastupa iron maidena. kupio sam dvd. ali ga još nisam ni otvorio, zamolio sam brata da mi ga sakrije da ne dođem u napast otvoriti ga prije jer ga želim posebno pogledati po prvi put cijelog 17.5. mislim da moj dvd nema grešku jer ga nisam kupio odmah (kupio sam ga 2 tjedna poslije). baš me zanima kakav je ali ću ovako na posebniji način obilježiti 30. godišnjicu. sumnjam da će se itko uopće toga sjetit osim mene :( , a kamo da bi maideni šta tad izdali
 
evo da i ja kažem svoje mišljenje o fenomenu DOD-a ...
šta se albuma tiče: jako dobar album koji me nije ostavio ravnodušnom, ali ga niti mogu niti hoću uspoređivati sa SIT, SSoaSS, TNOTB itd... Pjesme su tipično maidenovske, čak šablonske (usudila bi se reći) - što NE znači da su loše. Naprotiv. Paschendale je jedna od pjesama koje su mi neprestano na playlisti ... kao i Dance of death, No more lies ili Journeyman ;)
cover - da su izbacili sve one likove okolo i stavili samo neku super pozadinu ili pak manje likova, bio bi mi super; ali ovako mi je prenatrpan pa mi se zato ne sviđa.
btw, nisam znala da Derek radi za Gamma Ray - i nisu mi baš nešto ove nove slike unfortunately :cry:
 
da vam kazem iskreno !! :evil:
Nama je sve super šta je od iron maiden, ali samo zato jer je to napravio iron maiden. Da je slucajno dod stvorio neki pocetnicki bend svi bi rekli kako album nije nista posebno !!! i za mene nije nista posebno !
bnw i dod su za mene malo drukciji albumi i nisu ono sto ja ocekujem od maidena. bnw mi je dobar album ali ne i dod.
I jos jedna stvar....mislim da maiden štanca albume na silu, a kad ideš radit muziku na silu onda to nije to....

eto...uvik serem po maidenima, ali ih opet stalno slusam, jer to je iron maiden :D
 
CroatianTROOPER said:
da vam kazem iskreno !! :evil:
Nama je sve super šta je od iron maiden, ali samo zato jer je to napravio iron maiden. Da je slucajno dod stvorio neki pocetnicki bend svi bi rekli kako album nije nista posebno !!! i za mene nije nista posebno ! :D
ma nee... barem meni ne ,,, naravno ima stvari koje mi se ne sviđaju i da, možda ponekad progledam(o) kroz prste zato šta je to IRON MAIDEN ali ipak imam(o) dozu objektivizma u svemu tome... barem ja ... neću reći da mi se sviđa ako mi se ne sviđa
npr ne sviđa mi se stvar bohte koja nemogu se sjetit nijedne, ne sviđa mi se ... dream of mirrors jer je preduga npr ... ili bring your daughter to the slaughter ... i kažem to ovako javno na forumu od maidena eto
kao šta sam napisala u postu, dod ima šablonske pjesme sa nekoliko izuzetaka koji su PREDIVNI (dovoljno je reći Pashendale) ... nije točno ono šta sam očekivala od Maidena ali nije uopće loše. Možda mi manje leži ovaj album jer je tužniji realniji ... ali uglavnom ...
mada moram priznat da sa dozom straha iščekujem novi album ...
ali ih volim do pakla i nazad ... a svi znamo: Hell ain't a bad place, Hell is from here to eternity ...
 
CroatianTROOPER said:
Nama je sve super šta je od iron maiden, ali samo zato jer je to napravio iron maiden.

U mom slucaju nije istina. Meni se DOD jedan od najboljih i puno bolji od BNW. SIT mi isto nije drag dok je mnogima najbolji. Da mi je jedino bitno to sto su ih snimili Maideni onda bi drukcije razmisljao. Najbolji albumi su mi DOD, SSOASS i Powerslave.

Usput sumnjam da ce mi se novi album toliko svidjati.
 
dod mi je zakon, ima fenomenalne pjesme, ali mi je žao što su stavili 2-3 pjesme koje ja ne bih stavio ali tako mora biti. bnw vs dod? zbilja ne znam, možda mrvicu bnw, ali imaju dosta razlika i to je zakon.
AXY: DREAM OF MIRRORS, poslušaj malo bolje tu jesmu i svidjet će ti se. poslušaj ju i čitaj lyricse, mora ti se svidjet
 
Back
Top