CRO ; Thirty Years Of The Beast

ewox

Member
Naime ,ako ve� niste negdje �uli ili pro�itali ,jo� ovo prolje�e �e biti dovr�eno i izdano hrvatsko izdanje knjige o Maidenima 30 Years Of The Beast ,Paula Stenninga.
Knjiga je prili�no op�irno djelo i obuhva�a razdoblje od trideset godina njihovog stvarala�tva.Dozvolu za prijevod sam dugo is�ekivala i kona�no dobila sve lijepo crno na bijelo po�etkom mjeseca. :)
Imam dozvolu za tr�i�te na podru�ju cijele biv�e Jugoslavije.Ja mislim da sam izabrala jako pogodno vrijeme za svoj projekt u koji nemilosrdno puno ula�em i radim te se nadam da �e se dobro zavr�iti.
Podr�ava me autor koji �e na svom osobnom web siteu reklamirati moju knjigu ,te �itava izdava�ka ku�a Chrome Dreams.
U prevo�enju imam veliku slobodu te mi je izdava� dopustio da poradim na malim promjenama na knjizi.
Jo� se dvoumim oko naslova knjige te koristim ovu priliku da svi vi sudjelujete u odabiru naslova.Mo�ete se javiti ovdje s prijedlozima.
Tako�er sam razmi�ljala o druga�ijem coveru,�to mi je isto tako dozvoljeno.Sve mogu�e prijedloge mo�ete stavljati ovdje ili ih poslati meni mailom na iron_16_maiden@yahoo.co.uk

Hvala,Ewox
 
manje više sve se zna o Maidenima i knijige me uopèe ne zanimaju,naravno cjenim trud i puno sreæe sa knjigom.
 
bloody mary said:
Evo podrška i iz Slavonije. Kad ta kniga izaðe gdje æe se moæi kupiti i kolika æe bit cjena?

Knjiga æe se moæi kuputi online a postoji moguænost i u Splitu na koncertu no za to æu još javiti,dogovori s mojim izdavaèem i Lupom su u tijeku.
Cijena æe biti cca.140 kn!
 
Wow draga, ja sam mislila da se ti šališ kad si rekla da æeš prevoditi :)

Svaka èast !!!! :bow: :bow:

stavi jednu sa strane za mene ;)

btw. nadam se da ideš na judase da se vidimo ;)
 
axy said:
Wow draga, ja sam mislila da se ti šališ kad si rekla da æeš prevoditi :)

Svaka èast !!!! :bow: :bow:

stavi jednu sa strane za mene ;)

btw. nadam se da ideš na judase da se vidimo ;)

E,draga moja,nema ti šale samnom. :D Hehee
Šta se knjiga tièe..bit æe ih za sve,dvije tisuæe komada... :wink:
Na sve konc. idem ,jedino što nikada nikoga ne vidim a i mene nitko ne skuži ,valjda se previše našminkam i sredim (ki bi ga znao :wink: )...jedino sam se na krematoriju srela s Mare i inaèe sretnem malog Stipu... :) hihiii
 
zasto je nebi nazvala 30 godina beštije hihi hm odakle mi je to palo na pamet jebemu ;) just kidding e
e napokon smo se upoznali jebemu ovako si mi na svakoj slici bila drugacija vjerojatno te ni ja nebi pripoznala da san te vidila u masi nekoj na maidenima ;) LOL al zakon e
 
ewox said:
E,draga moja,nema ti šale samnom. :D Hehee
Šta se knjiga tièe..bit æe ih za sve,dvije tisuæe komada... :wink:
Na sve konc. idem ,jedino što nikada nikoga ne vidim a i mene nitko ne skuži ,valjda se previše našminkam i sredim (ki bi ga znao :wink: )...jedino sam se na krematoriju srela s Mare i inaèe sretnem malog Stipu... :) hihiii

ma èa? ja sam te prepoznala u ljubljani!
 
axy said:
ma èa? ja sam te prepoznala u ljubljani!


LOL LOL LOL
ajme draga...kad je to biiilooo...
:D
mislila sam sada u zadnje vrime da me nitko ne konta...
nit ikog ja skuzim...

...neznam ca se desava :eek:
 
Dickinson's legacy said:
zasto je nebi nazvala 30 godina beštije hihi hm odakle mi je to palo na pamet jebemu ;) just kidding e
e napokon smo se upoznali jebemu ovako si mi na svakoj slici bila drugacija vjerojatno te ni ja nebi pripoznala da san te vidila u masi nekoj na maidenima ;) LOL al zakon e

ja i jos jedna umjetnicka dusa smo cakulali i dosli do zakljucka da bi bilo pametnije tih 30 godina malo preciznije zaokruziti i nasiljiti posto je od izlaska knjige (izvorne) proslo vec skoro 3 god...

znaci naziv bi bio ''33 godine vjernosti'' iz razloga sto mi nije bilo simpaticno doslovce prevoditi ''beast'' na hr. ,ne svidja mi se jednostavno a brijem i da bi ta ''zvijer'' nekolicinu ljudi i odbila (mene samu prvu)...

brojla je lijepa i okrugla a ono sto karakterizira nas i Maidene je vjernost... :)
 
33 ko "pokonji" Isus ka je umra ;) nice number a onda ope beast hihi the good and evil ;) a nisn rekla zvjer nego bestija i da naravno da san se zajebavala hihi lipo ste vas dvoje (ko god da je ta druga umjetnicka dusa) smislili ;) zaboravin ja da triba pazit na kupce hihi ka bi ja odlucivala o naslovu nebi to niko kupija ;) :banana: sa cu se ja uvatit privodit eastwooda ,, "od covjeka bez imena do lika koji je mnogima uljepsao dan... ili noc :),,,"
 
Dickinson's legacy said:
33 ko "pokonji" Isus ka je umra ;) nice number a onda ope beast hihi the good and evil ;) a nisn rekla zvjer nego bestija i da naravno da san se zajebavala hihi lipo ste vas dvoje (ko god da je ta druga umjetnicka dusa) smislili ;) zaboravin ja da triba pazit na kupce hihi ka bi ja odlucivala o naslovu nebi to niko kupija ;) :banana: sa cu se ja uvatit privodit eastwooda ,, "od covjeka bez imena do lika koji je mnogima uljepsao dan... ili noc :),,,"

heheee,ovo ti je zakon stara...dan ..ili noæ LOL LOL LOL bilo bi dobro prevesti Eastwooda,jako je zanimljiv lik,jedino neznam dali su u onoj isto jednoj njegovoj knjizi ''Interview'' bile intervjuirane i ženske s kojima je bio...to bi bio kikes znati :wink: :banana: wooooow

a sta se tiæe umjetnièke duše...saznat æete sve kada kupite knjigu,možda ste to baš vi....(koja bloody reklama) :D :wink:
 
da da bas bi zakon bilo hihihi LOL strasno je zanimljiv,, ja mu se nemogui nadivit jebemu ,, nije djabe bruce reka ono za rjesavanje problema ;) b4 where eagles dare
uf di bi stali svi ti dozivljaji ka bi svaku tetku pitali kako je bilo ajme ajme :)

uuuuuuuf koja promocija daaaaamn ;)
 
axy said:
kad æe kad æe kad æe kad æe kad æeeeee?

:D :oops: :D

...knjigu dovršavam upravo ,imam još jedan dio...
Onda dajem dio po dio na lektoriranje pa se nadam da æe tiskanje iæi brzinom kojom smo predvidjeli.
Promocija bi koliko za sada stoji trebala biti u Splitu,jedan dan prije konca zajedno sa Jurasovom no još æu javiti pojedinosti! :D
 
Završni radovi su u tijeku ,ima tu puno posla oko knjige...lektoriranje,odlamanje teksta,grafièka priprema a moram priznati da imam malo problema s coverom ,još nisam dobila niti jednu ideju pa se ovih dana tlaèim oko toga :(

:) riješit æu sve no još æu postat do tada ...
 
Back
Top