Bruce: Maideni u Njemackoj 2007.

Gul_Ranek

Member
Copy-paste sa Maidenfans.com:

Maidenfans.com said:
Yesterday in Dortmund Bruce announced a Summer-Tour in 2007

Bruce told the crowd:
"Our promoter wondered if you would like to see another Maiden show ?
But this is our last Maiden show in Germany .... before Christmas ... "

He added that Maiden will come back to Germany in Summer 2007 and will play a couple of Songs.

The show ended with a "Goodbye - See you next summer."

Ha... Je li to termin za Rock Am Ring? I u Milanu je Bruce rekao da ce "neki od nas" vidjeti Maidene i prije 2008. - je li mislio na ovo?
 
mirko123 said:
moj frend jura je bio u dortmundu i to je potvrdio

Bio sam sa Jurom u Stuttgartu i Dortmundu pa mogu potvrditi da je u Dortmundu bruce pred kraj koncerta rekao nesto tipa "Njemackog promotora bas zanima sto bi vi rekli na to da se Maiden na ljeto pojavi na nekom otvorenom koncertu?". Na to je publika pocela urlati i pljeskati a na to Bruce "nema problema, po ljeti se svakako vidimo na nekom vecem otvorenom prostoru".

Dakle, vjerovatno ce se pojaviti na nekom od ljetnih festivala ili na samostalnom otvorenom koncertu npr negdje u istocnoj Evropi (koju su ovaj put malo zapostavili).

Sve u svemu - jedva cekam :) :banana:
 
To je izleda ona priča o second leg ove turneje za istočnu Europu. Ako se sijećate u postu prije pola godine (a i o tome sam sa Bobom prodiskutirao na PM) glavni čovjek agencije Nota rekao mi je kako zajedno sa Histria festivalom, rade na tome da dovedu Maidene 2007 u HR..
 
pa u kojoj su fazi sad ti dogovori?
mislim inače se za maiden koncerte zna dosta ranije, jel se zna šta za ovaj
 
Ja sam 99% siguran da Maideni u Hrvatsku nece doci sljedece godine. Mala sansa postoji samo za 2008.
 
BoBo said:
Ja sam 99% siguran da Maideni u Hrvatsku nece doci sljedece godine. Mala sansa postoji samo za 2008.

na žalost to bi čak moglo bit i točno, ali tu je tih 1% :oops:
 
Originally Posted by fake7
Originally Posted by [ E v e r l o s t ]
08.06.2007 - Hungary
10.06.2007 - Austria
15.06.2007 - Slovenia
16.06.2007 - Croatia
17.06.2007 - Italy
20.06.2007 - France
21.06.2007 - Spain
23.-24.2007 - Germany
27.06.2007 - Poland
29.06.2007 - Chezc Republic
04.07.2007 - Finland
05.07.2006 - Sweden <---- HEy what's that? 2006?BULLSHIT!
06.07.2007 - UK
08.07.2007 - UK

------------------------------

15.08.2007 - Brasil
17.08.2007 - Argentina

Ovako se priča na glavnom maiden forumu...... tobož nije fake i ljudi se drže ove spike....
 
ipak, jedan razboritiji dečko je rekao...

the datres that are posted are a total fake. anyone who has followed maiden for some years knows that if they come to south america they play argentina Chile Brazil. in that order. and that they come in december, january or february cuz it's summer here. and they don't have rain problems. besides the can go and play golf in the meanwhile. here in valle escondido Chile. ( rock in rio DVD). so if the dates say argentina brazil in august that's the best sign you can get that those dates are a total fake. so to the guy that did it FUCK YOU YOU LAME BASTARD MOTHERFUCKER. GO WACK OFF INSTEAD OF BEING INVENTING BULLSHIT.

a jedan drugi nadodao

The "BANG YOUR HEAD!!!" - Festival is on June 22nd and 23rd, 2007... but from the ticket-prices and the already confirmed bands MAIDEN could be a litte "too big" for this festival...
I see it this way: It's nice to have some hope that there may be some gigs in 2007... if this all turns out to be a fake, what have we lost?
So "don't worry, be happy"
 
Maiden croatia said:
08.06.2007 - Hungary
10.06.2007 - Austria
15.06.2007 - Slovenia
16.06.2007 - Croatia

Ovako se priča na glavnom maiden forumu...... tobož nije fake i ljudi se drže ove spike....

LOL LOL LOL

Ajde da su stavili jedan ili dva koncerta u ovom dijelu, ali 4!!! Huge bullshit.
 
da malo je ipak pretjerano

a i da bi koncert u zg-u bio 16.6 :?
kao da je netko prepisivao, jer onaj je bio 17.6.
 
Bio bi to lijep rođendanski poklon ali ipak mislim da je lik koji je ovo napisao, napisao uz poveću dozu raznoraznih kemikalija u tijelu.
 
likvor said:
Bio bi to lijep rođendanski poklon ali ipak mislim da je lik koji je ovo napisao, napisao uz poveću dozu raznoraznih kemikalija u tijelu.

Sumnjam. Jednostavno nije dovoljno inventivan da ne kazem inteligentan. ;)
 
Kad netko napravi laznu vijest kao sto je bio album "Majesty of Gaia" 2000. godine i kada su prisilili managment Maidena da napise izjavu demantirajuci vijest onda to zasluzuje pljesak. Covjek nije to osmislio u 2 minute bez ikakve logike nego je sve prije objave osmislio.

Kad sam objavio "laznu" setlistu prije pocetka turneje vecina ovdje nije bila sigurna je li lazna ili nije. Objavio sam je samo zato sto mi je vise dosadilo gledati pitanja o setlisti kad se zna da je to tajna sve do prvog nastupa i da nema sanse da procuri.
 
Back
Top