Bootleg: Iron Maiden - Zagreb 2003

Ja sam isto zainteresirana .. ko bi mi mogao proslijediti? Rainmaker ??
doći ću u Rijeku po bootleg bez beda ;)
 
axy said:
Ja sam isto zainteresirana .. ko bi mi mogao proslijediti? Rainmaker ??
doći ću u Rijeku po bootleg bez beda ;)

mogu ti i ja poslat 8).
ma doći ću ja do tebe ako treba 8) :D
 
ovaj bootleg mi je presmiješan upravo zbog fantija koje su to snimale no setlista mi je presavršena. odsvirali su par mojih top 10 pjesama koje maideni inače ne sviraju.
ako nekome treba nek slobodno kaže ja ću mu rado pomoć i spržit još 20-30 ostalih bootlega koje posjedujem
 
Scream for me said:
ovaj bootleg mi je presmiješan upravo zbog fantija koje su to snimale no setlista mi je presavršena. odsvirali su par mojih top 10 pjesama koje maideni inače ne sviraju.
ako nekome treba nek slobodno kaže ja ću mu rado pomoć i spržit još 20-30 ostalih bootlega koje posjedujem

Evo meni bi trebalo. I ako imas nesto s blazeom(pogotovo bih cijenio video). U zamjenu ti nudim nešto s mog popisa(ili napišti što bi htjeo i probat ću ti to nabaviti). Stranica ti je u WWW dugmiću.
 
Maiden croatia said:
moj jedan frend iz zd ima na stotine audio koncerata sa blazeom i na desetke video koncerata...

Koliko sam te puta tražio pa ga nikad nisi donio. Hvala na ponudi ali biti će već neka dobra i pouzdana duša koja će mi spaliti to na cd ili dvd.
 
od bootlega ja imam samo jedan, odnosno marqee klub 1984 kad su za vrijeme world slavery tour-a svirali koncert samo sa obradama, među ostalim svirali su i jednu pjesmu grupe U2. E, sad, ako želite čuti kako Maideni sviraju U2, pitajte...
 
Maiden croatia said:
to dragi moj ne stane na jedan medij, već na desetke njih, a ni sam to nemam doma, radija eda se ti sam spojiš sa tim likom.....

Nije bitno koliko je medija jer ako treba i platim za svaki dvostruko. Tražio sam te jedan jebeni bootleg i nisi donio. Šta se sada guraš? Eod.
Ne moraš se nuditi, ja bum se već snašao.
 
pa ovo je forum i za druge da ga vide, zar ne... A ja bootlege niti nemam doma, svi oko mene imaju i mogu ih nabavit ako želim na stptine, ali ja imam neki svoj film i furam samo originale...
 
likvor said:
Evo meni bi trebalo. I ako imas nesto s blazeom(pogotovo bih cijenio video). U zamjenu ti nudim nešto s mog popisa(ili napišti što bi htjeo i probat ću ti to nabaviti). Stranica ti je u WWW dugmiću.

nema problčema stari , imam sa blazeom par bootlega , 10 negdje , i par videa , ne tražim ništa zauzvrat :)
 
Maiden croatia said:
Uglavnom, mislim da se radi o gotovo svim koncertima.... bar koliko sam imao prilike čuti....

Nemoguce. Bilo je 216 koncerata, a audio postoji za oko 40%.
 
nemam pojma, ako želiš sredit ću ti broj od lika, pa kao želi pričati... Imao sam broj, no sad moram potražiti od frenda, jer sam ga izbrisao...
 
Maiden croatia said:
nemam pojma, ako želiš sredit ću ti broj od lika, pa kao želi pričati... Imao sam broj, no sad moram potražiti od frenda, jer sam ga izbrisao...

Nije potrebno jer je nemoguce da on ima stotinu bootlega koje nitko drugi nema. Negdje bi se vec pojavili.
 
Back
Top