Bootleg: Iron Maiden - Zagreb 2003

BoBo

Active Member
Pošto vidim da ga dosta ljudi još nema dogovorite se kome ću poslati bootleg na dva CDa, a onda dalje pržite i šaljite međusobno.

Samo jedno upozorenje. Mp3 source je, što znači da je netko napravio CD od mp3 fileova. Ako od toga ponovo napravite mp3 kvaliteta će biti katastrofa.

BTW Neka ovo netko napiše i na cmar-netu.
 
ja se kandidiram za taj posao. ako se netko protivi neka to kaze ovdje


EDIT: ja sam postao ovo na cmar-netu. pod oglasi u treadu vezanom za iron-maiden live in zagreb(vg) bootleg
 
a dobro zašto svi izbjegavaju te mp3 sourced bootlegs ?? ja imam par takvih bootlega i kvaliteta je odlicna....
..neznam uopce koji problem s tim mp3 soucrce...neki zvuce bolje neko real audio....
 
CroatianTROOPER said:
a dobro zašto svi izbjegavaju te mp3 sourced bootlegs ?? ja imam par takvih bootlega i kvaliteta je odlicna....
..neznam uopce koji problem s tim mp3 soucrce...neki zvuce bolje neko real audio....

1) Zašto ne bi imali original koji je uvijek bolji od nećega što je komprimirano
2) mp3 se mogu downloadirati i ne treba ih razmijenjivati poštom kad je downloadiranje jednostavnije.
3) nikad ne zanš tko je napravio mp3 i kakva je kvaliteta u odnosu na original.
 
Natas imaš još koji. BILO TKO ako ima please volio bi imati Maiden ZAGREB: ajd ljudi ja sam Zainteresiran.
 
Ivan said:
Natas imaš još koji. BILO TKO ako ima please volio bi imati Maiden ZAGREB: ajd ljudi ja sam Zainteresiran.
e sorry tek sam sad vidio ovo. ako ti jos treba mozemo se dogovoriti bez beda. pm me. :D

ej jel' ko primjetio(od ovih koji imaju bootleg) prije clansmana dok se onaj prokleti janez zadere BOBO :shock: :?
 
MaidenMadness said:
e sorry tek sam sad vidio ovo. ako ti jos treba mozemo se dogovoriti bez beda. pm me. :D

ej jel' ko primjetio(od ovih koji imaju bootleg) prije clansmana dok se onaj prokleti janez zadere BOBO :shock: :?

Šta ti znaèi da se "janez zadere". A Budem ti još javio ali mislim da æe mi Rainmaker Ri poslat. Ali ak mi nešt iskrsne onda ti javim
 
Ivan said:
Šta ti znaèi da se "janez zadere". A Budem ti još javio ali mislim da æe mi Rainmaker Ri poslat. Ali ak mi nešt iskrsne onda ti javim
slovenac se zadere. slovenac koji je to snimao se zadere BOBO [nesto na slovenskom]. a kazem onaj prokleti janez jer prica i komentira cijelo vrijeme :x
 
Back
Top