BoBo rips up Glasgow ;)

BoBo said:
Onda tko zeli? 20 kuna preporucenom posiljkom.

Naravno samo jedna posiljka, pa se poslije dogovarajte. :)
hmm jeste se vrć dogovorili kome to ide ili još uvijek postoji mogućnost da mi pošalješ BoBo?
 
Zao mi je *Wratchild*, ali Axy je bila brza i prva odgovorila na PM pa njoj idu DVDovi. Naravno ona ce to distribuirati dalje.

PS Izbrisao sam PM jer ti vise ne trebaju moji podaci o tekucem racunu i adresa. :)
 
BoBo said:
Zao mi je *Wratchild*, ali Axy je bila brza i prva odgovorila na PM pa njoj idu DVDovi. Naravno ona ce to distribuirati dalje.

PS Izbrisao sam PM jer ti vise ne trebaju moji podaci o tekucem racunu i adresa. :)

Ma nije uopće bed, iovako sam sada nabavio neke njihove bootlege pa mogu pričekati dok ovaj proputuje do mene.
 
up the irons

onda ima li tko bobin dvd..ja cu poslati novce ili da se s nekim nadjem u zagrebu tko ga ima..bobo,mogu li tebi poslati novce?ili axy? sad ne znam tko ga ima
 
Re: up the irons

mirko123 said:
onda ima li tko bobin dvd..ja cu poslati novce ili da se s nekim nadjem u zagrebu tko ga ima..bobo,mogu li tebi poslati novce?ili axy? sad ne znam tko ga ima

Ja imam DVD-e. (koji su zakon ;) ) LOL
Već sam napravila 2 kopije, 1 je rezervirana za Flasha 666, a za drugu se dogovorite kome šaljem ;)
Preuzet ću BoBinu metodu, dakle tko mi prvi pošalje PM njegova djevojka, tj. DVD ;) hehe :D :D
 
up the irons

aleksandra,ja sam zainteresiran..reci mi kako ti pase..hoces da ti posaljem novce na tvoju adresu ili kako?..veliki pozdrav
 
Re: up the irons

mirko123 said:
aleksandra,ja sam zainteresiran..reci mi kako ti pase..hoces da ti posaljem novce na tvoju adresu ili kako?..veliki pozdrav

Pošalji mi PM sa adresom ;) Ne trebaš ništa plaćat ;)
Neće me ubit 20kn manje koliko treba za poslat ;)
 
up the irons

ja ti se ne razumijem u komp bas puno..napisati cu ovdje adresu.... mirko bajlo....pete poljanice 4...10 000 zagreb...napisi mi svoju adresu na posiljci pa cu ti se ja revansirati makar dvd-om big orre..veliko hvala i pozdrav pravoj maidenovki kao sto si ti..ne moras slati preporuceno..samo stavi u onu zastitnu omotnicu
 
BoBo said:
Jesi li zadovoljna s kolicinom Adriana na DVDu? ;)
naravno da nisam. znaš da meni njega nikad dosta ;)

LOL, jesam da ;) još čekam paschendale fokusiran na njega za rođendan lol hihiihihi :D :D
 
Javna isprika. LOL. Zaboravila DVD-ove poslati. :oops: :oops: Nemojte me :brainmunch: :shock: :oops: Napravit ću to danas, najkasnije sutra ujutro ;) Dakle adrese su mi poslali Mirko i Flash, pa šaljem njima. Oni dobivaju BoBin dvd (Glasgow). :headbang: :edmetal: :edlighter:

Što se tiče ovog iz Milana, on ide Snakeu, čim ga dobijem (!!!!!!!! :edpoop: ne pitajte me ništa, frend je sve zajebo, oprostite na izrazu LOL).

Ranko imaš ti dvd iz Milana? Ako hoćeš donijet ču ti ga na feštu za moj rođendan pa si ga možeš spržit ;) Javi mi ;)


:moose: :moose: :moose:
EDIT: a za rođendan ću ti još javit točan datum ;) :drunk: :cheers: :guitar:

BoBo - danas ti uplaćujem popodne ;)
 
up the irons

aleksandra,nema zurbe,samo sam htio provjeriti dali je sve u redu.. jos jednom hvala..napisi svoju adresu na posiljci da ti posaljem dvd big orra
 
Back
Top