BLAZE priprema novi album

The Pharaoh said:
ako ne na Blazeu onda na Metal Godsima nadam se :wink: :cheers:

za to se nemaš kaj nadat, to se ne propušta ni da sjekire padaju.... :) :) :)
METAL GODS

:metal: :metal: :metal: :metal: :metal: :metal: :metal: :metal: :metal: :metal: :metal: :metal: :metal: :metal: :metal: :metal: :metal: :metal: :metal: :metal: :metal: :metal: :metal: :metal: :metal: :metal: :metal: :metal: :metal:
 
ewox said:
..hehhe a dobar je a svaki put kad ga vidim sve mi je strašniji i strašniji,jebemu Ðekija satra ga :| ggggm!!
hahahaha jebote vise ja đekija mogu popit od njega stara moja ;) to on drzi tako jer mu mocno izgleda,,, ne popije on toga puno,,,, ako san dobro skontala sta si mislila
 
Dickinson's legacy said:
hahahaha jebote vise ja ðekija mogu popit od njega stara moja ;) to on drzi tako jer mu mocno izgleda,,, ne popije on toga puno,,,, ako san dobro skontala sta si mislila

Dobro si me skontala,nego ako je tako kako ti kažeš onda bi mu bilo pametnije da si u bocu od ðekija stavi nekakav sok pa nek sok iskapa (kad mu vec toliko mocno ta flaša izgleda) a ne da me ovako zabrinjava,daaamn!Heheeeee
 
ewox said:
Dobro si me skontala,nego ako je tako kako ti kažeš onda bi mu bilo pametnije da si u bocu od ðekija stavi nekakav sok pa nek sok iskapa (kad mu vec toliko mocno ta flaša izgleda) a ne da me ovako zabrinjava,daaamn!Heheeeee

evo malo OT: èuo sam prièu da je to radio Axel Rose prije nekog koncerta dok su Gunsi bili predgrupa Maidenima pa mu se Bruce smijao i zajebavao ga malo. LOL
 
istina istina hehehhehehe
1. blaze je onu bocu u zadru samo drza malo bi taka jezikon il bi malko samo gucnija ,, ljudi su mu uzimali bocu i livali dok je bija okrenut,,, znas koliko je ostalo od te boce,,, samo je voli eto tako imat tu da izgkleda mocno,, njemu je to nesto ko maidenima eddie hehehe meni je bas cudno bilo,,, al dobro ako ga to veseli nek uziva covik

2. jeeeeeeeee bruce ne podnosi ta fake cudesa odma ih zajebaje,,, neznan jel ovaj ulija caj il sok il sta vec al je glumata da pije jack,,, ovi je posli to prica i napravija oni svoj mot koda drka jel ;) a neznan cemu to priseravanje,,, kao ajmo izgledat opaki,, jaki neznanija sta ,, nije sramota ne pit jebote,,,
 
Heheheeeheeh ,great...ovo za Axla mi nije ništa èudno,štoviše,normalno mi to za njega...
Nego,stvarno Mare,pa kao da je sramota piti sok,daaamn,onda se ja fakat :wink: trebam sramiti ...Da sam na njihovon mistu,ja bih uzela onu bocu od 1,5 l (il koliko veæ ima)soka od bruce-nice :D i time bi se lipo èitavo vrime pretakala...Heheee

Ma,nevolin ni ja fake uopæe :edbarf:
 
Maiden Istra said:
evo malo OT: èuo sam prièu da je to radio Axel Rose prije nekog koncerta dok su Gunsi bili predgrupa Maidenima pa mu se Bruce smijao i zajebavao ga malo. LOL

pa jasno, čovjeku je bilo jasno s kakvim debilom ima posla... LOL
 
Screamy said:
pa jasno, èovjeku je bilo jasno s kakvim debilom ima posla... LOL

A jebemu,meni se taj lik èak èinio ok dok sam manja bila ,onda se poèeo sve više pržiti a i fakeanje bi i èovjeku s najdebljim živcima dojatilo...aaajoooj... :( preety sad...
 
ewox said:
A jebemu,meni se taj lik èak èinio ok dok sam manja bila ,onda se poèeo sve više pržiti a i fakeanje bi i èovjeku s najdebljim živcima dojatilo...aaajoooj... :( preety sad...

pa čuj, pretty sad je to što je čovijek izigravao nekakvu primadonu naokolo i mislio da je uhvatio Boga za muda ako je izdao dobre albume...a nije ni sam shvaćao da bi bez takvih glazbenika pored sebe kao što su slash, izzy i duff(više manje) bio živi kurac...

udaranje fanove, odlaženje sa stagea, ne pojavljivanje na koncertu....ko da opisujem dijete od 7-8 godina
 
ma i meni se cinio skroz ok lik nekoc,, jebote steta svtarno sta je takav,, ono poludi zbog sitnice,, bacu mu novcic na stage on ode ca ,,, pa nemos zbog jednog idota otic, sta s drugin fanovima jebote,,, strasan ego njegov je izija sve,,,, ne volin ja to priseravanje koje mu uopce nije bilo potrebno,, bija je lip i zgodan nije se triba priseravat,, samo da je bija normalan ,,, al jebiga,, srica de je bruce ovakav hehe
 
Dickinson's legacy said:
ma i meni se cinio skroz ok lik nekoc,, jebote steta svtarno sta je takav,, ono poludi zbog sitnice,, bacu mu novcic na stage on ode ca ,,, pa nemos zbog jednog idota otic, sta s drugin fanovima jebote,,, strasan ego njegov je izija sve,,,, ne volin ja to priseravanje koje mu uopce nije bilo potrebno,, bija je lip i zgodan nije se triba priseravat,, samo da je bija normalan ,,, al jebiga,, srica de je bruce ovakav hehe

Bruce i on su nebo i zemlja...
:)
 
Dickinson's legacy said:
i ja san sritna ko gudin u govnima zbog toga ;) :) :banana:

LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL

issste koja carica...
 
Back
Top