Tribute To The Beast

najdraža pjesma sa tribute to he beast?

  • Aces High - Children Of Bodom

    Votes: 0 0.0%
  • The Trooper- Rage

    Votes: 0 0.0%
  • Hallowed Be Thy Name - Cradle Of Filth

    Votes: 0 0.0%
  • Running Free - Grave Digger

    Votes: 0 0.0%
  • Prowler - Burden Of Grief

    Votes: 0 0.0%
  • Die With Your Boots On - Sonata Arctica

    Votes: 0 0.0%
  • The Number Of The Beast - Sinergy

    Votes: 0 0.0%
  • Flight Of Icarus - Tierra Santa

    Votes: 0 0.0%
  • Wrathchild - Six Feet Under

    Votes: 0 0.0%
  • Powerslave - Darkane

    Votes: 0 0.0%

  • Total voters
    0
ha, ha

pa da, meni su maiden obrade bolje

ali evo da pokažem da nisam toliko konzervativan koliko mislite
ima i par maiden obrada koje mi se sviđaju
iron maidens su mi sasvim ok, i njih mogu poslušat jer cure zbilja znaju
ali najbolja maiden obrada daleko najbolja po meni je
''the string quartet'' ne znam jel se inače koriste time imenom ali ti ljudi razaraju, jer ono što su oni napravili se s pravom zove tribute to iron maiden
svaka im čast
 
da, i samo da još dodam ne kažem da se ne smije ništa obrađivat, samo ako se obrađuje neka se obradi dostojno, zato mi je neprihvatljivo psovanje u HBTN.
a meni su sve maiden obrade jaaako dobre, iako neki seru po njima i to dosta ja ih volim, ali to je totalno druga tema

i da završim bruce i sam psuje na dosta stvari ali njegova je konstanta tijekom godina da ne psuje na HBTN i zato nisu smjeli to napravit IMO
ali da su napravili dobru obradu ne bi im ništa prigovorao, nije mi se svidjela nikako i gotovo
 
i zaboravih
obrade koje su mi se svidjele:
metallica mi je ok obradila (barem onaj dio koji sam čuo jer nemam cijeli)
piano tribute je isto ok
 
Pakaa said:
Cek, na sta ode mislis? Cini mi se kao da nije cijela recenica :)

kažem da nemam cijelu pjesmu imam samo dio od nekakvih 1 minutu i 43 sekunde, ali ok zvuči tj. jako dobro zvuči, dio prowlera i početak run to the hillsa
 
Ivan said:
kažem da nemam cijelu pjesmu imam samo dio od nekakvih 1 minutu i 43 sekunde, ali ok zvuči tj. jako dobro zvuči, dio prowlera i početak run to the hillsa
To tebi dobro zvuči?Odi kod otorinilaringologa da ti pregleda uši. Ako je išta sramota obrađeno onda je to taj dio metaljičine obrade run to the hills. Kao da sviraju na raštimanim gitarama.
 
likvor said:
To tebi dobro zvuči?Odi kod otorinilaringologa da ti pregleda uši. Ako je išta sramota obrađeno onda je to taj dio metaljičine obrade run to the hills. Kao da sviraju na raštimanim gitarama.

imam par sekundi toga, nisam čuo cijelu pjesmu, ali meni baš fora zvuči, tipično u njihovom stilu. ne kažem da sam oduševljen (jedino me je string quartet oduševio) ali nije loše kao ostalo
 
likvor said:
To tebi dobro zvuči?Odi kod otorinilaringologa da ti pregleda uši. Ako je išta sramota obrađeno onda je to taj dio metaljičine obrade run to the hills. Kao da sviraju na raštimanim gitarama.

Ne postoji cijela verzija te pjesme. Tih nekoliko sekundi se nalazi na kraju studijske verzije Last Caress/Green Hell... Niti nije prava obrada. Parodija, rekao bih...


E, Ivane, mrvicu off-topica samo, kad si vec kod string-quarteta, jesi li slusa ikad Apocalypticu? Prejebeno su skinili Metallicu, a imaju i svojih stvari. :D

sorry zbog off-topica
 
da, slušao sam i volim apocalypticu, jedan od rijetkih metal bendova koji mi ne dosade (izuzimam maidene naravno)
apocalyptica je odlična, i trebao sam bit na koncertu 4.6 samo sam zeznuo zglob par dana prije, pa nisam mogao
 
Ivan said:
da, slušao sam i volim apocalypticu, jedan od rijetkih metal bendova koji mi ne dosade (izuzimam maidene naravno)
apocalyptica je odlična, i trebao sam bit na koncertu 4.6 samo sam zeznuo zglob par dana prije, pa nisam mogao

ajme... ja se prije koncerta ne bi mica iz kuce, da mi se ne dogodi stagod, hehehe... Mislija sam i ja ic na taj koncert, ali nista od toga nazalost nije ispalo...
 
Ivan said:
imam par sekundi toga, nisam čuo cijelu pjesmu, ali meni baš fora zvuči, tipično u njihovom stilu. ne kažem da sam oduševljen (jedino me je string quartet oduševio) ali nije loše kao ostalo

Svejedno mogli su i bez toga.
 
pa zato se niti netreba cuditi psovanju HBTN ili neznam ti čemu drugom (ovo sam navela kao primjer jer je već navedeno a neda mi se sad razmisljat o necem drugom) jer u biti obrade , po mom misljenju, se rade kada glazbenici nemaju ideja za svoje pjesme pa idu na svoj štih obrađivati nešto drugo jer zašto bi netko obrađivao tuđe stvari osim u svrhu kada se održava neki tribute koncert za one koji nikada nisu bili na navedenom koncertu pa ono za veselicu se nabaci svirka inače...
Mislim marylin manson je pol svojih stvari skinuo od depeche modea...ali pol rulje to nezna... Trebalo bi naznačiti da je stvar obrađena, da se zna ( iako ovo zadnje nema nikakve veze s temom imala sam neku cudnu potrebu da to napisem) 8)
 
Danas sam po miljonti put došla do zaključka - Maideni su samo jedni.
Nemože ih se skinut. Točka - jer neam emotivnosti. šmrc

jok što sam u k****u :cry:
 
arijana1807 said:
...jer u biti obrade , po mom misljenju, se rade kada glazbenici nemaju ideja za svoje pjesme pa idu na svoj štih obrađivati nešto drugo...

Uh, ne bi se slozija u potpunosti :D Sta se tice Marylina Mansona, u pravu si, ali npr. Metallica nije snimila Garage, Inc (album za obradama, za one koji ne znaju) zato sta nisu bas imali ideja za novi cd vec zato sta su tili napravit bas ono sta rijec "tribute" znaci, a to je odati pocast nekim njima dragim izvodjacima koji su utjecali na njih kada su bili mladji. :)

Za Mansona se u potpunosti slazem sa tobom. :)
 
Hand Of Doom Orchestra Plays Iron Maiden's Piece Of Mind CD


ajd please ako tko ima ovo ili zna gdje se može skinut dajte link. ne mogu naći gdje se skida, a ovi klipovi mi zvuče predobro, zbilja prava obrada
 
Ivan said:
Hand Of Doom Orchestra Plays Iron Maiden's Piece Of Mind CD


ajd please ako tko ima ovo ili zna gdje se može skinut dajte link. ne mogu naći gdje se skida, a ovi klipovi mi zvuče predobro, zbilja prava obrada

Ovo ti je link za emule, samo ga copy pasteaj u emule, ak nemaš skinis s neta(, copy ovo dolje cijeli taj redak, desni klik miša u transfers tabu i paste ed2k links): :ed2k://|file|The%20Hand%20of%20Doom%20Orchestra%20-%20Play%20Iron%20Maiden%20PoM(2006).rar|65035548|C356F80B538FA6DCBC4ED74DEDA9575B|/
 
Vitamin Records has set a September 19 release date for the Iron Maiden tribute album The Hand of Doom Orchestra Plays Iron Maiden's Piece of Mind: The Orchestral Tribute. A description of the project on the Vitamin web site reads as follows:

"Amongst the dust and debris of time and trends, Iron Maiden stands alone. Fans readily embrace the band's impossible-to-copy mixture of intelligent lyrics, complex music, and memorable visuals. While "Number of the Beast" may receive the critical accolades, the follow up, 'Piece of Mind', also proves to be an undisputed masterpiece. Between exhilarating yet stark portrayals of battle and clever adaptations of literature, guitars thunder, the rhythm gallops, and Bruce Dickinson's voice soars. "Piece of Mind" ultimately bursts with songs critical to Iron Maiden's career.

"The Hand Of Doom Orchestra triumphantly performs "Piece of Mind" in its epic entirety. The power of classical music has never been lost on Iron Maiden. On this album, violins, woodwinds, cello, and classical guitar combine to create immense and rich instrumental renditions of 'Revelations' and 'The Trooper'. The Hand Of Doom Orchestra creates a symphonic masterpiece that retains Iron Maiden's timeless vitality."
 
Back
Top