Tribute To The Beast

najdraža pjesma sa tribute to he beast?

  • Aces High - Children Of Bodom

    Votes: 0 0.0%
  • The Trooper- Rage

    Votes: 0 0.0%
  • Hallowed Be Thy Name - Cradle Of Filth

    Votes: 0 0.0%
  • Running Free - Grave Digger

    Votes: 0 0.0%
  • Prowler - Burden Of Grief

    Votes: 0 0.0%
  • Die With Your Boots On - Sonata Arctica

    Votes: 0 0.0%
  • The Number Of The Beast - Sinergy

    Votes: 0 0.0%
  • Flight Of Icarus - Tierra Santa

    Votes: 0 0.0%
  • Wrathchild - Six Feet Under

    Votes: 0 0.0%
  • Powerslave - Darkane

    Votes: 0 0.0%

  • Total voters
    0
oduvijek sam tvrdio da nijedan bend koji nije tribute ili cover band ne "pokrije" maidene kako bog zapovjeda stoga je moj odgovor jasan - nijedna
 
Scream for me said:
oduvijek sam tvrdio da nijedan bend koji nije tribute ili cover band ne "pokrije" maidene kako bog zapovjeda stoga je moj odgovor jasan - nijedna

A ne pizdi! :D :) Pa od covera se ni ne ocekuje da identicno obradi neku pjesmu, vec da joj da neki svoj "stih"... Glasao sam za Filthe jer su mi svjetski digli pjesmu koja mi je u orginalu pocela ic na kurac. Na drugo bi mjesto stavio Tierru Santu i "Flight Of Icarus" jer su je digli stvarno orginalno i drugacije je od orginala...

Doduse, ima ode i stvarno glupih obrada poput "TNoB" ili "SiaSL"...
 
meni je zakurac prerada maidena , jednostavno ne mogu smislit kad neki ispižđeni growlasti pederčić ide pjevat maidenove pjesme . to je meni jedanko sranju...svatko ima svoje mišljenje , meni ne valja i amen...šta mora bit jednako tvojem mišljenju
meni jednostavno ekstremni metal bendovi ne prerađuju dobro maidenove pjesme i amen.
norther,bodomi,cof ---> zakurac , ne govorim da su ti bendovi loši ali mi te prerade ne valjaju , isto kao što mi niti ni all star tribute ne valja gdje lemmy pjeva the troopera , grozno...

pa jasno da ne moraju zvučat isto ali botgami ne moraju niti usrat pjesmu...jesi ti čuo fear of the dark od graveworm , to je jebena blasfemija , umjesto gitara violine i izrežu pola jebene pjesme pa ako je tebi to dobro samo uživaj ali meni je to jednako dreku

jednostavno ne volim kad je cover prerazličit od originala

like i said already , neamo svi isto mišljenej i ukus i to treba međusobno poštivat , ja sam iznio svoje mišljenje a ti svoje i to je to
 
LOL
slažem se

stvarno rijetko čuješ preradu koja je dobra, a po mom misljenju prerada bi trebala bit bolja od originala na svoj način...
 
arijana1807 said:
LOL
slažem se

stvarno rijetko čuješ preradu koja je dobra, a po mom misljenju prerada bi trebala bit bolja od originala na svoj način...

Uh,uh... to je gotovo nemoguce postici jer jos nisam cuo neku obradu koja je bolja od orginala...

Nego, Scream, barem moras priznati da je Tierra Santa stvarno na orginalan nacin skinula Icarusa... Ne nabijam ti svoje misljenje na nos sada i ne kazem da ti se treba svidjati, ali obrada je stvarno orginalna, nijedan se bend nije sjetio ovako izmijeniti pjesmu a da zvuci ovako! :)

Ja i ti smo cini se dva totalno razlicita tipa, dok ti ne volis obrade, ja smatram da je to nesto stvarno dobro i volim skupljat tribute albume. Ma, nema veze, hehe... :)
 
Pakaa said:
Uh,uh... to je gotovo nemoguce postici jer jos nisam cuo neku obradu koja je bolja od orginala...

Nego, Scream, barem moras priznati da je Tierra Santa stvarno na orginalan nacin skinula Icarusa... Ne nabijam ti svoje misljenje na nos sada, ali obrada je stvarno orginalna, nijedan se bend nije sjetio ovako izmijeniti pjesmu a da zvuci lijepo! :)

gledaj , priznajem ja da ima stvarno ok obrada , recimo meni se die with your boots on dopada , mislim da je sonata odradila super posao ali kad čujem ostale stvari jednostavno mi bace u vodu sve to...dobijem očajnu sliku o sveukupnim maiden coverima
dobro je kad glazbenici malo promjene stvar i dodaju joj nešto "svoje" ali ne treba pretjerivat

ne znam kako da ti to objasnim ali ja jednostavno ne mogu pretjerano cijenit obradu pored tako savršenog originala :wink:

da , različiti smo i to je jako dobro , bilo bi dosadno da smo svi isti , ne bi imali oko čega razmjenjivat mišljenja jer bi nam ukusi bili identični :wink:

ja sam ipak onaj blesavi fan(atik) koji misli da nijedan bend nije dostajan da skida maidene LOL :)
 
Scream for me said:
ja sam ipak onaj blesavi fan(atik) koji misli da nijedan bend nije dostajan da skida maidene LOL :)

s ovim se najviše slažem kao i sa SFM-om u 95 % stvari što je rekao u vezi ove teme.
samo što bi ja dodao da su to sve kreteni koji misle da znaju svirat a nemaju pojma i to što su obradili maidene im je u mojim očima smrtna kazna. totalne kretenčine koje su pokazale da im je smisao za glazbu ravan gluhom djetetu. obradili su maidene nedostojno madena BEZ IZUZETKA.
a na prvo mjesto bi istakao cradle of filth jer to šta su ti ljudi napravili je vrhunac kretenizma i gluposti, gledano iz svih aspekata.
(pitam se zašto mi ne pada na pamet ići na njihov koncert) a usput ih još i nikako ne volim ni njihovu glazbu a ni stil odjevanja i nastupe i ostalo


Pakaa said:
A ne pizdi! :D :) Pa od covera se ni ne ocekuje da identicno obradi neku pjesmu, vec da joj da neki svoj "stih"... Glasao sam za Filthe jer su mi svjetski digli pjesmu koja mi je u orginalu pocela ic na kurac.

al' si ovdje lupio glupost, mislim da ti je bolje da ne ponavljaš takve stvari jer je zbilja JAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAKO GLUPO
 
Ivan said:
al' si ovdje lupio glupost, mislim da ti je bolje da ne ponavljaš takve stvari jer je zbilja JAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAKO GLUPO

Sta je? Pisma mi stvarno vec ide na kurac. Da sad rascistimo jednu stvar ode, meni Maideni NISU najdrazi bend, svatite to. Ja volim bend i oni su mi medju "top 5", ali najbolji mi nisu (tu cast drzi Metallica). I sad bi ja triba slipo obozavat sve njihove pisme. A ne. Ja nisam nikakvi fanatik. Ima mi njihovih pisama koje su tako izlizane da ih vise ne mogu smislit. Da, evo i lista:
Hallowed Be Thy Name
The Number Of The Beast
Run To The Hills
The Trooper...

eto tako. I jesan li ja zbog toga manje fan? Ne bi reka... To sto se tice jos sta si reka da ovi gori bendovi misle da znaju svirat... Bez uvrede, ali nisi normalan. Kako ti uopce pada napamet rec da ne znaju svirat jedni Rage, Grave Digger, Six Feet Under ili Opeth... Daj malo razmisli o tome sta si reka...

Eto, vise ti ne smi dopizdit nijedna pisma bez da ti neko ne sere. Sad sam ja manje "true" fan. Ako je tako, mozete me razapet na jebeni :cross:


Cini se da se na ovome forumu ne smi rec nista protiv maidena ili nesto sto vam se ne svidja kod njih. Ne, oni su sjajni, bezprijekorni, nepogresivi, kako oni kazu, tako je!

Ma jebes to... necu falit nesto sta mi se ne svidja. Volin maidene, ali ko sta san vec napisa, ima pisama koje vise ne mogu smislit.

...pa komentirajte...
 
meni maideni nisu najdraži bend , oni su mi svetinja , oni nisu bend već nešto najuzvišenije za mene...a sad , možete mi reć da sam idiot i šta god oćete ali tako stvari stoje
za ivana sam siguran da razmišlja isto tako :)

@pakaa - ja se u nekim stvarima slažem s tobom i uopće te ne cijenim manje kao fana jer ti neke stvari idu na onu stvar...
 
Ali opet ne mozes rec da npr. Rage ne zna svirat!

Ma ne napadan ja nikoga ode zbog toga sta su mu maideni najdrazi, vec kazen da ne triba bezveze pljuvat po dobrin bendovima. Nisu to zasluzili.

Svacate? Ja volin maidene (da ne bi bilo zabune), ali ovo u proslome postu san triba rec...
 
jesam li ja popljuvao direktno jedan bend stari moj?...ja mislim da nisam , grave digger naprosto obožavam i nikad se ne bih usudio reć da bodomi ne znaju svirat , to su gluposti ali svatko ima pravo na svoje mišljenje
 
Scream for me said:
jesam li ja popljuvao direktno jedan bend stari moj?...ja mislim da nisam , grave digger naprosto obožavam i nikad se ne bih usudio reć da bodomi ne znaju svirat , to su gluposti ali svatko ima pravo na svoje mišljenje

Nisi ti, ali je Ivan reka...
 
Pakaa said:
Nisi ti, ali je Ivan reka...

pa šta se toliko sekiraš oko toga što je ivan rekao? on je iznio svoj stav o tim bendovima...ti misli svoje a on će svoje , nećete si sigurno promjenit mišljenja...that's for sure
pretvrdoglavi ste jer da niste ne bi sudjelovali u ovoj raspravi (isto ko i ja)
:wink:
 
Scream for me said:
pa šta se toliko sekiraš oko toga što je ivan rekao? on je iznio svoj stav o tim bendovima...ti misli svoje a on će svoje , nećete si sigurno promjenit mišljenja...that's for sure
pretvrdoglavi ste jer da niste ne bi sudjelovali u ovoj raspravi (isto ko i ja)
:wink:

A... svejedno...
 
Pakaa said:
Uh,uh... to je gotovo nemoguce postici jer jos nisam cuo neku obradu koja je bolja od orginala...

Jeff Scott Soto - Shot in the dark ---- puno bolja od originala ;)

od svega ovoga ponuđenoga, biram Bodome.

mada držim mišljenje da se Maidene NE MOŽE skinut, može se samo pokušavat LMAO
 
Sta je? Pisma mi stvarno vec ide na kurac. Da sad rascistimo jednu stvar ode, meni Maideni NISU najdrazi bend, svatite to. Ja volim bend i oni su mi medju "top 5", ali najbolji mi nisu (tu cast drzi Metallica). I sad bi ja triba slipo obozavat sve njihove pisme. A ne. Ja nisam nikakvi fanatik. Ima mi njihovih pisama koje su tako izlizane da ih vise ne mogu smislit. Da, evo i lista:
Hallowed Be Thy Name
The Number Of The Beast
Run To The Hills
The Trooper...


Eto, vise ti ne smi dopizdit nijedna pisma bez da ti neko ne sere. Sad sam ja manje "true" fan. Ako je tako, mozete me razapet na jebeni :cross:


Cini se da se na ovome forumu ne smi rec nista protiv maidena ili nesto sto vam se ne svidja kod njih. Ne, oni su sjajni, bezprijekorni, nepogresivi, kako oni kazu, tako je!

Ma jebes to... necu falit nesto sta mi se ne svidja. Volin maidene, ali ko sta san vec napisa, ima pisama koje vise ne mogu smislit.

[/quote]


klanjam ti se...apsolutno se slazem stobom...precarska izjava...prejebeno objašnjeno ono sto sam ja htjela objasnit sa blazeom...savrseno


nego..posto ja neznam stavljat vise quotea od jednom...
knockin on heaven door-klasicna obrada zvuci super
joe - od purple i hendrixa

al recimo sramota je sweet child kaj je glupa sherily crow obradila...to je za ubit odma bez pitanja
 
Pakaa said:
Kako ti uopce pada napamet rec da ne znaju svirat jedni Rage, Grave Digger, Six Feet Under ili Opeth... Daj malo razmisli o tome sta si reka...

Eto, vise ti ne smi dopizdit nijedna pisma bez da ti neko ne sere. Sad sam ja manje "true" fan. Ako je tako, mozete me razapet na jebeni :cross:
nisam te vrijeđao kao fana, ne kažem da si manji fan jer tko sam ja da tome pričam samo kažem tj. ponavljam:
DA, svi ti bendovi koji su prije nabrojani a isada istaknuti RAGE, GRAVE DIGGER, SIX FEET UNDER ILI OPETH su nula u odnosu na maidene. svaka im čast za njihovu ulogu u njihovim pravcima metala, ali su ljudi koji o glazbi ne bi smjeli pričat blizu riječi IRON MAIDEN. to što maidene čini većima od ostalih se ne može objasnit. to što netko može odsvirat bržu solažu od njih ili naći pjevača koji ima dublji glas, zbilja mi nije važno. Maideni imaju sve što je meni potrebno da ih slavim kao najveće.
i kao zaključak
je li Iron Maiden nešto najuzvišenije? JE
smije li im se naći greška? NE
Jesam li fanatik? DA
hvala
 
bitno da mi svi volimo maidene.....
nije bitno sada koji bend zna a ko ji ne zna svirat... ali ipak znaci nesto kada se uopce napravi nesto poput
TRIBUTEA.....

to valda samo jos vise govori o veličini maidena.. jer ipak..
recimo
ja volim metallicu, poštujem ih super su i sve......
no malo mi je jadno sto je njihovu pjesmu obrađivao onaj reper SNOOP DOG.....


SHOW THEM NO FEAR - SHOW THEM NO PAIN.....
 
Back
Top