zasto je to tako

MaidenMadness

Active Member
u hrvatskoj ima relativo dosta ljudi koji slusaju razne varijante metala, ali pazite ovo nema niti jednog programa gdje se moze cuti metal glazba osim na otvu(mislim da obuhvaca cijelu ccn mrezu) cetvrtkom navecer u 23:15 u emisiji radio tv obicno pustaju metal/hard rock, ali to se hvata samo u velikim gradovima(ja sam u zagrebu ba me boli kurac je bih vise takve glazbe ne tvu) nema niti jednog casopisa o metal glazbi i rijetko kad se u nekom klubu moze na repertoaru naci metal glazbe. zasto? ima li perspektive da bude bolje? da mi vise nemoramo ici van na koncerte maidena, manowawa, priesta i sta ja znam koga sve ne, nego da drugi dolaze kod nas na te koncerte i tu trose svoju lovu.
 
Ja hoću RyanAir iz Splita, pa me baš briga hoće li ovdje biti koncerti. LOL

Zezam se. Postoji još jedna emisija u kojoj se pušta Death Metal i sl. Ponedjeljak oko 23, ponoći. Postoji i časopis. Ne mogu se sjetiti kako se zove. Kad je bio koncert u V. Gorici izašao je s 80% stranica o Maidenima.
 
Ima casopis, zove se United Forces....bude nekad u njemu i dosta o maidenima. Sto se tice ostaloga mislim da metal nije glazba koja ce ti se svidjeti ono "na prvi pogled" , mislim da je to muzika u koju treba malo dublje uci da bi ti postala tako dobra kao sto je nama sada, i mislim da je bas to razlog sto se metal malo pusta na radiju i televizi, ono metal je moza muzika koja eto nije komercijalna.
 
MaidenMadness said:
u hrvatskoj ima relativo dosta ljudi koji slusaju razne varijante metala, ali pazite ovo nema niti jednog programa gdje se moze cuti metal glazba osim na otvu(mislim da obuhvaca cijelu ccn mrezu)
Pa u tom i je problem.. oni misle da nas ima malo i zato im se ne isplati radit emisije sa metal glazbom jer nemaju za koga...
iskreno receno, i moje je misljenje do nedavno bilo da nas je malo, ali kad malo bolje pogledam po netu, forumima, raznim dogadjanjima i koncertima - ima nas... barem smo zasluzili neku emisiju na prokletom hrt-u :x
 
Kad se samo sjetim vremena Metal Manije i Headbangerball-a. 8)

Ako ikada i bude emisije na HTV-u, u što sumnjam zbog prodaje trećeg programa, onda će biti puna nu metala. A to nije nikakvo rješenje.
 
:) It's not that simple...
Anyway,nadam se da ce vec nesto biti...
Ako netko ovo vidi, i ima mogucnosti... bilo bi jako dobro...
Hm...da... :)
 
hm kupujte nash Rock Express, Metal Express ili Explosive :D
ne znam da li toga ima u Hrvatskoj.... ovde u Srbiji ih ima..... ali nije ni to neka sreca, kad izlaze neredovnoo.... sada je izasao jedan broj posle 3 meseca :(
 
ja cu napraviti revoluciju u radijskoj skupini kod sebe i napraviti stalnu emisiju s metal glazbom ...
znaci radio istra, jednog lijepog suncanog cetvrtka u 19h LOL ...
problem je jedino sto "lijepi suncani cetvrtak" nece doci :cry: ...
cim mi se pruzi prilika (ovisi o temi emisije) pustit cu neke mejden stvari ...
viva! ...
 
imas u United Forcesu br.18 na skoro 20str. o Maidenima......
al emisije su RRRRRIIIIIIIIJJJJEEEEEEEETTTTTTTKKKKKEEEEEEE... :cry:
 
Inaæe uskoro se otvara jedan site....otvaramo ga ja i par frendova...pravi mali metal community...imat æe chat, forum, recenzije ( to malo kasnije, kad mi proðu ispitni rokovi), kolumnu ( u kojoj æe se komentirati sve što se dogaða u hrvatskoj....vezano uz metal)...opise koncerata najave....blablabla... naravno postat æu vam link kad bude otvorenje...:)

United forces je èasopis koji se koji se može kupiti na kioscima tiska i doðe 30 jebenih kuna...za oko 40 stranica...malo preskupo ipak. A i sam èasopis je bulšit....proèitao sam veèinu brojeva tako da znam....nemojte to kupovat

Od aktivnih promotera jedino mogu pohvaliti èmarnet...èiji je forum doduše u kurèini...i malo su previše orijentirani na black death....Hawk-metal je ok site...mada je trenutno u rekonstrukciji....

Slažem se sa time da bi trebalo imati više metal emisija na tv-u
HRT bi trebao napraviti nešto s tim u pogledu....
 
Eh da zaboravio sam reæi....tražim suradnike za rad na siteu....ono tipa vijesti recenzije...bla bla bla...što god hoèete...tražim ljude koji imaju vremena za posvetit promoviranju metala u hrv....

javite mi se na ovaj mejl mmarusic@foi.hr
 
Juste pour vous dire un petit mot en français :

J'espère que vous allez bien

Un petit bonjour à MaidenMadness

:headbang: :headbang:
 
Back
Top