Zašto su svi tako mrtvi ovdje na forumu???

eto ne znam ... jer nas je malo vjerojatno ...
da ne bude tako mrtvo evo kazem vam dobro jutro ... ja sam na informatici i svi pizde oko mene :banana: ...
zivjeli! ...
btw. ima sto novo s splitom i to? ...
 
Sa Splitom...prema mojim zadnjim saznanjima pregovori su još u tijeku...

MaidenMadness pa i ja imam obaveze...samo se treba organizirati :))

Uglavnom ljudi nek vam je sa sreæom...tebi u školi Girl...a tebi gdje god MaidenMadness :)))

Viva La Heavy Metal!!

BTW nabavio sam Rainmaker i Wildest Dreams singlice....zaaakon!!!
[/quote]
 
Mormegil said:
BTW nabavio sam Rainmaker i Wildest Dreams singlice....zaaakon!!!

original?????

ja imam WD (CD & DVD), ali Rainmaker tesko naci :(

kako ce tek za No More Lies bit :(
 
Mormegil javi se

Neka mi se mormegil javi na telefon. Kontaktirao me je mailom, a na reply neæe da odgovori, šalje mi neko sranje da je netoèna adresa. Imaš mi telefon na F.C. Streanici.

Stipe
 
Orginal naravno...Rainmaker sam nabavio preko jednog tipa koji je u Njemaèkoj bio....jebiga....sreæa...Anyway sad je sve to lijepo skodiranu u MP3 i DivX....pa eto ako nekoga zanima Pass The Jam & More Tea Vicar, a nije u moguènosti nabaviti orginal neka mi se slobodno javi....nažalost DVD vam ne mogu dati jer nemam DVD pržilicu...
 
Split je zasad off...Stipe se trudi oko Helloweena i Di`anna i još jednog benda koji vam neæu spomenut...hhehehe....baš sam ðubre.....Uglavnom moramo svi Stipu podržat jer on ipak to radi za Hrvatske Metalheadze...

GO Stipe, Go Stipe :) :banana:
 
Mormegil said:
Split je zasad off...Stipe se trudi oko Helloweena i Di`anna i još jednog benda koji vam neæu spomenut...hhehehe....baš sam ðubre.....Uglavnom moramo svi Stipu podržat jer on ipak to radi za Hrvatske Metalheadze...

GO Stipe, Go Stipe :) :banana:

da nije Blaze? :D
 
Mormegil said:
Split je zasad off...Stipe se trudi oko Helloweena i Di`anna i još jednog benda koji vam neæu spomenut...hhehehe....baš sam ðubre.....Uglavnom moramo svi Stipu podržat jer on ipak to radi za Hrvatske Metalheadze...

GO Stipe, Go Stipe :) :banana:

:wink: ...
 
Rod je rekao da je sljedeca turneja 2005, sa ili bez albuma.

Ako dođe Blaze ili Helloween dolazim. Stipe, samo mi moras srediti da unesem DV kameru unutra ako je nabavim. :)
 
Back
Top