WASP u Splitu

Da li volite WASP

  • Da

    Votes: 0 0.0%
  • Ne

    Votes: 0 0.0%
  • Obožavam

    Votes: 0 0.0%
  • Mrzim

    Votes: 0 0.0%
  • Ravnodušan sam

    Votes: 0 0.0%

  • Total voters
    0
  • Poll closed .

Mormegil

Member
Evo ljudi službeno je....WASP dolazi u Split 17.06...Uživajte, znam da ja hoæu :))) Stipe se dogovorio s ljudima...i oni dolaze :)))
 
Mislio sam da je negdje vec objavljeno. Nisam nista novog od WASPa cuo vise od 10 godina.
 
Na metallicu...ma nemoj brijat....330 kn je karta a za kurac.....odi raðe sad 23.3 ili tako nešto na Erica Sardinasa u ZG...rock/blues gitarista fenomenalan tip...jebena svirka...a karta 70kn u pretprodaji 90kn na dan koncerta.....u SKUCU
 
To mi je vjerojano jedina prilika da ih vidim uživo ... jer nema šanse da bi išao van Hrvatske na njihov koncert.

Za Erica Sardinasa nisam nikad čuo, ali je predug put odavdje. Avion za tako mali koncert se ne isplati.
 
Ma nema sanse. Hrvatski cestama više ne idem busom, a auto mi ne može izdržati takav put.

Poslije iskustva kad sam išao u Trst busom... nikad više.
 
Pa šta se žališ pokupila su nas 3 metalca s kombijem :)) Bilo ludilo...Idemo na Gods Of Metal a u kombiju trešte Guardiani i Maideni :))
 
Nadam se da ćemo uspjeti to napraviti u 2005. 8-9 ljudi sa svih strana svijeta na europsku turneju. :)
 
woww....to bi bilo zakon kad bi W.A.S.P. dosli u Split. Ja ih mislim ic vidit na Gods Of Metal 2004.....ali kad bi doši u Split to bi bilo baš ludilo. Ali mislim da je to zajebancija....u posljednje vrijeme svakakvi bendovi "bi trebali" doc u Split....
 
WASP dolazi....nije zajebancija....nemoj bit nevjerni toma....:)) Uglavnom ja sad tražim sponzora...pa æemo vidjeti koliko æe to veliko bit uskoro....
 
Back
Top