VOTB i RIR DVDovi 100 kn

BoBo

Active Member
Možete ih naći na www.101cd.com.

Poštarina 3 funte za prvi predmet, a 2 funte za ostale. (Mi smo "Rest of the World", ne "EU" :( ).

Ima dosta metal CD/DVDova po 60-90 kuna.

U Aquarius CD shop sam vidio da VOTB košta 290 kuna. Poštarina me je jednom, kad sam naručio Satrianijev DVD, došla 25 kuna.

BTW 1 funta=11 kuna.
 
BoBo said:
Možete ih naæi na www.101cd.com.

Poštarina 3 funte za prvi predmet, a 2 funte za ostale. (Mi smo "Rest of the World", ne "EU" :( ).

Ima dosta metal CD/DVDova po 60-90 kuna.

U Aquarius CD shop sam vidio da VOTB košta 290 kuna. Poštarina me je jednom, kad sam naruèio Satrianijev DVD, došla 25 kuna.

BTW 1 funta=11 kuna.
jebo te dosta su jeftini.......................neki dan sam uzeo dream theatre images and words za 80 kuna...orginal iz cd shopa prosao sam dosta jeftino...i nisam morao placati postarinu :D
 
Hehe ... ali to je vrlo rijetko. Od bendova koji me interesiraju vidio sam samo Helloween - Metal Jukebox za 100+ kuna na rasprodaji.

Kod Dallasa masu kazeta od 30ak kune.

Da ne govorim kako su DVDovi preskupi. Kad je izašao VOTB koštao je oko 350 kuna.
 
BoBo said:
Hehe ... ali to je vrlo rijetko. Od bendova koji me interesiraju vidio sam samo Helloween - Metal Jukebox za 100+ kuna na rasprodaji.

Kod Dallasa masu kazeta od 30ak kune.

Da ne govorim kako su DVDovi preskupi. Kad je izašao VOTB koštao je oko 350 kuna.
dvdovi su definitivno preskupi. kanio sam si uzeti od zeppelina how west was won dvd...jebo te 310 kuna stani malo nije li to previse. vidio sam i nekakav dvd od acdca za oko 400 kuna i onda se ljudi cude zasto ima toliko piratstva kod nas
 
Malo ih kupuje ... onda oni povise cijene da im se isplati ... onda još manje ljudi kupuje ...

BTW Za one koje interesira .... našao sam dosta Manowara na sniženju u Dallasa. Nisam siguran jesu li samo kazete ili ima i CDova. Ima i 3 Megadetha po 100 kuna. Zatim nešto i od Satrianija. Valjda će biti i idući mjesec.
 
MaidenMadness said:
dvdovi su definitivno preskupi. kanio sam si uzeti od zeppelina how west was won dvd...jebo te 310 kuna stani malo nije li to previse. vidio sam i nekakav dvd od acdca za oko 400 kuna i onda se ljudi cude zasto ima toliko piratstva kod nas


a šta kažete na cijenu Eddie's Archievs. 650-tak kuna za koliko, 6 Cd-ova? Hm, to je negdje oko 150-tak kuna po cd-u. ali nisam siguran jeli 6 cd-ova. To sad planiram kupit ali kad skupim lovu.
 
Ivan said:
a šta kažete na cijenu Eddie's Archievs. 650-tak kuna za koliko, 6 Cd-ova? Hm, to je negdje oko 150-tak kuna po cd-u. ali nisam siguran jeli 6 cd-ova. To sad planiram kupit ali kad skupim lovu.

ne sine, to kosta 800kn. Osobno ga vidio Dallasu u Splitu kad sam isao na Blazea, i da sam imao pare, bez razmisljanja bih ga uzeo
 
Ivan said:
a šta kažete na cijenu Eddie's Archievs. 650-tak kuna za koliko, 6 Cd-ova? Hm, to je negdje oko 150-tak kuna po cd-u. ali nisam siguran jeli 6 cd-ova. To sad planiram kupit ali kad skupim lovu.

mogu ti rec da ti se ta eddies archives box uopce ne isplati. Ja je imam i uopce nije ništa posebno. Jedino best of b-sides je nešto novo. Npr. na BBC archives pjesma iron maiden se ponavlja 4 puta.....
ma bezveze, ako vec planiraš potrošit tu lovu bolje si kupli albume od drugih benodva koje voliš....
ali ako si baš puka za maiden onda si kupi eddies archives box :D
 
CroatianTROOPER said:
mogu ti rec da ti se ta eddies archives box uopce ne isplati. Ja je imam i uopce nije ništa posebno. Jedino best of b-sides je nešto novo. Npr. na BBC archives pjesma iron maiden se ponavlja 4 puta.....
ma bezveze, ako vec planiraš potrošit tu lovu bolje si kupli albume od drugih benodva koje voliš....
ali ako si baš puka za maiden onda si kupi eddies archives box :D

Thanks, ali sam trenutno u toj fazi da želim imat sve od Maidena original. tak da èu si vjerojatno kupit i ovo, ali kad skupim love
 
CroatianTROOPER said:
mogu ti rec da ti se ta eddies archives box uopce ne isplati. Ja je imam i uopce nije ništa posebno. Jedino best of b-sides je nešto novo. Npr. na BBC archives pjesma iron maiden se ponavlja 4 puta.....
ma bezveze, ako vec planiraš potrošit tu lovu bolje si kupli albume od drugih benodva koje voliš....
ali ako si baš puka za maiden onda si kupi eddies archives box :D

Jedino sto se u Eddie's Archive isplati je Beast Over Hammersmith - odlican koncert iz '82, iz doba kad ni NOTB jos nije izasao.

Dobro, ni B-sides nisu za baciti. BBC Archives je bezvezarija. Ima valjda najgoru verziju Prisonera koju sam ikad cuo.
 
Back
Top