The 30 Years of the Beast

axy

Active Member
Slučajno sam naletila na ovo gledajući neku sasvim treću stranicu... nemojte me ubit ali nemam pojma koja je, jer sam odmah odjurila zvat frenda da mi je kupi u Engleskoj ;)

uglavnom..
Knjiga pod nazivom "The 30 Years of the Beast" biti će puštena u prodaju u rujnu '06, nažalost u samo 130 000 primjeraka ...

Ako znate išta više o ovome, javite ..
Na službenoj stranici zasada nisam ništa našla ...

UP THE IRONS
 
Scream for me said:
http://www.muzika.hr/default.aspx?id=8543

evo , tu ima nekih detalja , mislim da ću je naručit

@ axy - jel ti mogu poslat novce pa da i meni taj tvoj frend uzme knjigu? :)

hmmm, jesi pročitao sa njegove stranice na myspaceu? ono "groupies and dealers" buhahah ;)

naručit ću ili preko amazona ili ebaya (šta nisi ti već tako bio naručivao?), ili od tog frenda... ako budem preko njega nema problemak, može i za tebe, samo se moram dogovorit sa njim ;)

zazovem ga za 2 tjedna jer je na godišnjem ... pa ti javim ;)
we'll make a deal :suck:
 
ma naručivao sam već preko amazona al ono , ovako mi je nekako sigurnije
hvala ti puno , zlatna si :)
:wink: :banana:
 
Scream for me said:
ma naručivao sam već preko amazona al ono , ovako mi je nekako sigurnije
hvala ti puno , zlatna si :)
:wink: :banana:

ma nije bed ;)
može se naručiti i od autora, upravo sam poslalu stenningu mail sa molbom da mi objasni detalje, cijenu etc ... ću ti forwardat ako hoćeš samo daj mail ;)
 
poslala sam ti detalje na mail ...

lol imamo mail slične tematike ;)
ČROO

EDIT: ala mail : da bankotirat, ja sam već u minusu na kartici, morat ću preko drugog frenda naručivat ;) trebao si vidjet facu od ove u dallasu kad mi je rekla da su mi dobili anthology a ja ono sva tužna njj da sam bez love ...
 
ej SFM sorry šta se ne javljam ali komp mi je na popravku u Zg već 2 tjedna trebao bi uskoro doći ...
anyway, da ne misliš da sam te zaboravila ;)

pokušavala sam dobit frenda ali mi se ne javlja (niš čudno, čoovjek je na godišnjem). anyway, ako ga ne uspijem dobit do petka naručit ću preko algoritma, jer je još jeftinije ;)

:D
 
Back
Top