Test ... pazljivo procitajte prvu poruku

BoBo

Active Member
Bitno je da prije nego pocnete skrolirati prema dolje i procitate pitanje, na pitanje odgovorte sto je brze moguce da bi test bio uspjesan.















































Zaustavite se ovdje .... nemojte vise skrolirati prema dolje. :) .... Pitanje je ... znaci brzo bez puno razmisljanja .... kao da je nagradno pitanje za milijun eura ... napisite tri maiden pjesme koje vam prve padnu na pamet.


























































malo skroliranja da prvi odgovor ne utjece na vas. :D
 
fear of the dark
iron maiden
run to the hills

I ča sad? To je kao neki test? Koje su najpoznatije pjesme maidena ili...??
 
meni ništa nije jasno LOL već san bila prva postala pa san brisala jer san mislila da san luda al evo kad i drugima nije jasno :wink:

clairvoyant
evil that men do
dance of death
 
Tanelorn said:
Hallowed Be Thy Name
Number of the Beast
The Evil That Men Do

Ocekivao sam odgovore kao ovaj. Odnosno da ce bar dvije biti s Number of the Beast albuma (TNOTB, RTTH i HBTN).

To bi vjerojatno bio i moj odgovor.
 
BoBo said:
Ocekivao sam odgovore kao ovaj. Odnosno da ce bar dvije biti s Number of the Beast albuma (TNOTB, RTTH i HBTN).

To bi vjerojatno bio i moj odgovor.

Ha, nobody expects the Spanish inquisition!!!!!!!!!
 
BoBo said:
Evo ovaj je jedan od najcudnijih odgovora. Gdje da ti jedna od tri prve asocijacije bude bas Sun And Steel. LOL

eto pala mi na pamet među prve 3 iskreno.. možda previše volim tu stvar pa mi je često u glavi :)
 
Ivan said:
HBTN
BNW
TLOTLDR


btw sad kad sam pročitao čini mi se da većina ima HBTN
hihi zanimljivo ,,, meni je to bila THE song,, s njon je sve počelo :D a želja mi je bila prvi put na koncertu cut troopera live on bi mi adrenalin diga do maksimuma :) ovu trecu necu objasnjavat hihi
 
Back
Top