Stanje u hrvatskom FC-u

BoBo

Active Member
Ako stavim ovo u Poll onda ce vjerojatno biti 10x vise odgovora i necemo znati stvarno stanje. Dakle ....

Stanje u FC-u bih rijesio(la) na ovaj nacin:

A) Stipe rules, ja mu vjerujem ... idemo i dalje s njim
B) Ma koga je briga za FC ... s njim ili bez meni je totalno svejedno
C1) Podrzavam pokretanje novog FC-a, biti cu njegov clan, ali ne mogu ili necu aktivno sudjelovati u njegovom radu
C2) Podrzavam pokretanje novog FC-a i aktivno cu sudjelovati u njegovom radu
C3) Podrzavam pokretanje novog FC-a i imam dovoljno vremena, znanja i volje biti u njegovom vodstvu
 
moja opcija je:
D1
potpuno podrzavam osnivanje hrvatskog iron maiden fan cluba, ali ne zelim da sadašnja,doticna osoba ima ikakve veze s vođenjem istog.
 
Samo trojica i nije neki poticaj.

Svi vi koji pratite ovaj forum, a ne sudjelujete u raspravama javite se sa svojim misljenjem jer je to jedini nacin da se nesto pokrene. Ako zelite promjene.
 
BoBo said:
Samo trojica i nije neki poticaj.

Svi vi koji pratite ovaj forum, a ne sudjelujete u raspravama javite se sa svojim misljenjem jer je to jedini nacin da se nesto pokrene. Ako zelite promjene.

kao što sam rekao i prije bobo, stani na jednu (ili na obje) strane i pomaži f.c.-u da se maknemo iz ove situacije :?
sory ako sam predirektan :|
 
Ivan said:
kao što sam rekao i prije bobo, stani na jednu (ili na obje) strane i pomaži f.c.-u da se maknemo iz ove situacije :?
sory ako sam predirektan :|

Vec sam rekao da meni ne treba FC, ali da cu pomoci koliko mogu. Jednostavno nemam vremena jer imam previse posla i trenutno nisam u Hrvatskoj.
 
BoBo said:
Vec sam rekao da meni ne treba FC, ali da cu pomoci koliko mogu. Jednostavno nemam vremena jer imam previse posla i trenutno nisam u Hrvatskoj.

znam. ali imaš dobre ideje.
btw
stipe, jel bi kako mogao baciti nam ovdje one intervjue od 17.6.2003 sa adrianom i daveom, ako ne u audio ili video formatu, bar ih napisati?
 
Back
Top