Sretna nova 2008. godina

hehe ma mene ne privlače ta blagdanska čudesa pa da sad toga tonu moran pojist.. iden ko mi inače kliko mogu,ne pazin :) i još tonu slatkiša svaki dan ;) al divljan pa nisan baš ko amerikanac neki :)
 
Dickinson's legacy said:
zar ti nije bija cilj da se nadebljaš hehe u ono vrime dok smo raspravljali o hrani tu ;)pa nikako nisi mogla?
u mene nije bilo blagdanskog prižderavanja hehe tovin se ko i inače ;)

au,imaš pravo,e!al u to vrijeme sam ti bila full tanka,nekih 48-9 kila,sada sam bomba,imam 56,samo dupe i noge od mene!tamanim sve što stignem,ne gledam na kalorije ali nisam ni ja ko amerikanka neka,imam dobru kilometražu..ma skačem,divljam ali ima me,ima...još samo da si ugradim brojčanik... LOL
 
Dickinson's legacy said:
tebi je 56 puno hihihi daj nemoj me zajebavat e ;) biæe san u osnovnoj imala toliko ;)[/quote

imala sam ja u osnovnoj 58,svinjica mala ,pa sam onda drasticno smrsavila,znas ono pubertet tralalalaa...u srednjoj sam bila flesh n' bones a sada sam normalna,recimo...zadovoljna sam na svoju visinu...
ti si big mama za mene :D (sto se visine tice) :wink:
 
Dickinson's legacy said:
hahaha pa koliko si ti visoka jebemu ??????
nema u mene baš drastiènih promjena ;)

166 cm ...a kužiš ja ti stalno variram s kilažom,jedna nervoza,jedan dan malo slabiji obrok i padnem kilu,dvije...ali to mogu i znatno nadoknaditi u kratko vrijeme... :wink:
 
još uvik mi zvuči normalna kilaža to,, al ne razumin se ja u to :) as long as u feel good IT's good ;)
uf zajebano je to jebemu , always look on the bright side girl
 
ajme dico moja kad san ja imala 56 kila to su bili dani... LOL
mislin da san toliko imala u prvon osnovne :? LOL zato curetci moji pssssssst
hehehe :)
 
dickinsonica said:
ajme dico moja kad san ja imala 56 kila to su bili dani... LOL
mislin da san toliko imala u prvon osnovne :? LOL zato curetci moji pssssssst
hehehe :)

ppppleaseee....???ako si u prvon osn.imala 56,onda sada imaš 666! :evil:
ma nemoguæe,e!a sumnjam da si much višlja od mene... :wink:
 
ewox said:
ppppleaseee....???ako si u prvon osn.imala 56,onda sada imaš 666! :evil:
ma nemoguæe,e!a sumnjam da si much višlja od mene... :wink:
hehhe legendo 666 LOL
a iman negdi 20 cm više od tebe -> 187-188 :)
a nisan 56 imala al nije ni daleko LOL LOL
 
dickinsonica said:
hehhe legendo 666 LOL
a iman negdi 20 cm više od tebe -> 187-188 :)
a nisan 56 imala al nije ni daleko LOL LOL

a vidla ti ja neku sliku tvoju,al znaèi istina je da izgled vara...èinila si mi se niža,skužaj...
a ja sam ti mala slatka lijica a ti i Mare ste big mamas,188cm i 666kg,jebate svinjice LOL :p :wink:
 
ewox said:
a vidla ti ja neku sliku tvoju,al znaèi istina je da izgled vara...èinila si mi se niža,skužaj...
a ja sam ti mala slatka lijica a ti i Mare ste big mamas,188cm i 666kg,jebate svinjice LOL :p :wink:
LOL LOL
ma mare je mršavica teška, a ja jesam mala svinjica.... :oops: al ona divlja s mišiæima LOL
hahaha jesam li to rekla mala?? LOL :wink:
 
dickinsonica said:
hehhe legendo 666 LOL
a iman negdi 20 cm više od tebe -> 187-188 :)
a nisan 56 imala al nije ni daleko LOL LOL

jesi ti niza od mene? koliko se meni cini jesi nesto... :wink:

po sjećanju bih rekao da si niža nešto, no visoka u pm za ženu....

vec sam zaboravio koliko ja cm imam LOL LOL
 
dickinsonica said:
LOL LOL
ma mare je mršavica teška, a ja jesam mala svinjica.... :oops: al ona divlja s mišiæima LOL
hahaha jesam li to rekla mala?? LOL :wink:

ma šalim se ja malo ...a bilo je meni èudno kako se ''mala'' Mirèi progurala do prvog reda u Ljublj.,jebate nije mi bilo jasno jer te nisam uspjela vidjeti osim na slici,no sad mi se razvedrilo...
ajd za Mare,na njoj se i na slici vidi da je šparoga,duga i žilava,i za mene lako,lukavost prevladava u lije,mala je sitna al dinamitna zna ona kud æe s repiæem...

Mirèi radi èuda...nema šta!!!
 
ewox said:
ma šalim se ja malo ...a bilo je meni èudno kako se ''mala'' Mirèi progurala do prvog reda u Ljublj.,jebate nije mi bilo jasno jer te nisam uspjela vidjeti osim na slici,no sad mi se razvedrilo...
ajd za Mare,na njoj se i na slici vidi da je šparoga,duga i žilava,i za mene lako,lukavost prevladava u lije,mala je sitna al dinamitna zna ona kud æe s repiæem...

Mirèi radi èuda...nema šta!!!
hahaha kraljice dobih još jedan nadimak LOL :)
heh a mirèi vata šprint i zauzme svoj dio na ogradi i ne pušta :D a nitko joj se ni približit ne usuðuje tako da mi u ljubljani ni vlas s glave nije pala, a o kapljici znoja da i ne govorim :)
evo ako doðeš u subotu na holy moses, još æe ti se više razvedrit hehe :banana:
 
u jebate!pa onda se vidimo jer ja ti idem na obituarya i sabine vidit...baš se veselim da se vidimo! :banana:
 
ewox said:
u jebate!pa onda se vidimo jer ja ti idem na obituarya i sabine vidit...baš se veselim da se vidimo! :banana:
ja isto želin obituary vidit i èut :)
a straaaašno me zanima kako æe sabina otpivat i mosesi napravit atmosferu..
i ja se veoma veselim šta æemo se vidit :D :)
 
ako si ti lija ja san monty python zec a ne neki korov jebemu, da šparoga hehe
a nisan ti ja baš big mama ,,, visoka san ko Harris negdi :)
al mi je zakon s Dickinsonicon se baš osječan mala ;) ko maideniči yeaaah ;)
 
right...monty python zeko , lija i ....medo :wink: hehee...
ma Dickinsonica me iznenadila jebemu , ima da nabacim s njom jedan hakl kad se vidimo LOL /za tebe sam isto brijala da si ka i ona otprilikikikriki) :wink:
 
jes za mene mislila da san mala ili velika ko "medo" ha lijoooooo???? LOL
pazi kako je zoveš mogla bi ona zakucat tebe umisto baluna ;) na "haklu" ipak si okrugla mala svinjica LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL lately, right? ;)
 
Back
Top