Sluzbeni IM FC

BoBo

Active Member
Izgleda da ce se dogoditi neke promjene u sluzbenom IMFC. Prva je da ce biti dvije vrste clanstva u FC-u, Full memebership i Online membership.

Online membership:

- pretprodaja karata (za sada samo za koncerte u V. Britaniji)
- lutrija za prve redove (clan+gost ce dobiti priliku da prije ostalih dodju i smjeste se u prve redove. hoce li biti ogradjeni ne znam)
- novosti i ponude putem emaila
- mjesecna lutrija za potpisane stvari
- dostupnost online dijela FC-a
- dostupnost FC foruma na IMBB

Full memebership sve sto i online uz ...

3 magazina godisnje
poklon za produljenje clanstva
Popusti na stvari iz ducana

Cijena za puno clanstvo ostaje ista, dok bi online trebalo biti 10 funti.

Druga novost je ono u oznacenom tekstu. Trebalo bi vrijediti za sve koncerta na turneji.
 
mislim da je već krajnje vrijeme da se učlanim u službeni f.c. ne znam šta sam toliko čekao, :x
 
CroatianTROOPER said:
da, ali za sad mi je jedino poznata metoda da na silu na dođem do prvog reda... :blaze:

Ili se najesti graha i prdnuti ko zvijer i napravi se reda za čas. :evil:
 
BoBo said:
Mislim 20 i 10 funti.
220 kuna godišnje uopće nije skupo. Samo mene zanima način plaćanja. Jel mi možeš objasniti kako platiti u fc ali bez kreditne(jer je nemam) već na onaj post order ili tako nešto. Nemam pojma kako to radi za vanjske zemlje.
 
Ako ide preko banke mislim da će ti to naplatiti oko 10 eura, tako da bi trebao naći nekoga s kredinom.
 
BoBo said:
Ako ide preko banke mislim da će ti to naplatiti oko 10 eura, tako da bi trebao naći nekoga s kredinom.
Ma znam ljude s kreditnom samo ih nemreš nagovoriti da plate preko neta jer se boje prevare. Ovo preko banke mi nije nista jasno.
A ovih 10€, ha jebi ga neću kupovati pljuge tjedan dana. :cross:
 
likvor said:
Ma znam ljude s kreditnom samo ih nemreš nagovoriti da plate preko neta jer se boje prevare. Ovo preko banke mi nije nista jasno.
A ovih 10€, ha jebi ga neću kupovati pljuge tjedan dana. :cross:

da, i meni nema šanse da mi stari ili stara adju kreditnu pa ću morat pljunut 10eura više, ali fućkaš to
 
Ivan said:
da, i meni nema šanse da mi stari ili stara adju kreditnu pa ću morat pljunut 10eura više, ali fućkaš to

Ovo me za plaćanje samo zanima jer mislim da bi ipak to bilo nešto gotovo trajno(ako se ikada isčlanim, iskaznicu im ne vraćam :)).
Kaj misliš, jel bumo dobili kaj za božić od ovog fc-a? LOL
 
likvor said:
Ovo me za plaćanje samo zanima jer mislim da bi ipak to bilo nešto gotovo trajno(ako se ikada isčlanim, iskaznicu im ne vraćam :)).
Kaj misliš, jel bumo dobili kaj za božić od ovog fc-a? LOL

pa čuo sam i za ovaj f.c. da nije baš premarljiv. ali to bi mogli bolje reći ljudi koji su u njemu. pričao sam s jednim pijanim likom i on je rekao da ne šalju redovito časopise i da baš nema toliko pogodnosti
 
Ivan said:
pa čuo sam i za ovaj f.c. da nije baš premarljiv. ali to bi mogli bolje reći ljudi koji su u njemu. pričao sam s jednim pijanim likom i on je rekao da ne šalju redovito časopise i da baš nema toliko pogodnosti
Možda ali barem postoji i ne zajebe sve članove. :roll:
Uostalom ovaj ima malo više od 30 članova od kojih su neki gotovo pa fiktivni. Pa ti šalji 1000-ama ljudi časopis. Neznam da li bi stigao ispisati sve te adrese i provjeriti ko je uplatio(kao prvo), tak da je zajeb od giganta neusporedno manji od zajeba gnoma, jer ipak gigant može na više mjesta pogriješiti. Nije neko opravdanje ali uzmi u obzir veličinu jednog i veličinu drugog i procijeni sam...
 
likvor said:
Možda ali barem postoji i ne zajebe sve članove. :roll:
Uostalom ovaj ima malo više od 30 članova od kojih su neki gotovo pa fiktivni. Pa ti šalji 1000-ama ljudi časopis. Neznam da li bi stigao ispisati sve te adrese i provjeriti ko je uplatio(kao prvo), tak da je zajeb od giganta neusporedno manji od zajeba gnoma, jer ipak gigant može na više mjesta pogriješiti. Nije neko opravdanje ali uzmi u obzir veličinu jednog i veličinu drugog i procijeni sam...

ok, mislim naravno. nisam ja ništa rekao protiv njih, nego sam ovo načuo. a ipak vjerujem steveu laazrusu & co.
 
Poznato je da službeni FC nije na nivou renomea benda, ali kat tad dobiješ obećano.
 
Back
Top